reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Madwoman gratulacje!
Co do kp, to powiem wam że jestem w szoku. Tyle się nabeczalam że nie nam mleka, że nie mam nawału, a teraz nie mogę się ogarnąć tyle leci. Dziś wyciągnęłam pierś do karmienia, spojrzałam na Grzesia i trysnęło jak z sikawki , aż mój żarłoczek nie może przejesc, po brodzie mu cieknie :)
Dziś myślałam właśnie o chuscie bo wcześniej myślałam o nosidelku, ale przecież nie mam pojęcia jakie jest przyzwoite. O chustach tez nic nie wiem poza tym że są drogie. Nie mam pojęcia czym się różnią itp. Jak wrócę do domu to muszę zgłębić temat, bo tu się nie da, taki zasięg że ledwo bb chodzi.
Pumelova jako jedynaczka też chcę więcej dzieci :)

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dziewczyny chcialam wam napisać że po wizycie położnej w czwartek zaczeliśmy podawać espunisan i jest trochę lepiej... do tego spowijam go na noc w pieluszce i nie budzi się przez efekt moro :) jest lepiej ale nad ranem trochę marudzimy :( ale w nocy już z 5 h prześpi ;)

moja położna twierdzi że najgorsze pierwsze 3 miesiące :) że dziecko jeszcze wtedy powinno być w brzuchu to by wyszło gotowe :) tu macie jak by ktoś chciał poczytać o teori czwartego trymestru :D Link do: Teoria czwartego trymestru. Czyli jak przetrwać pierwsze 3 miesiące z dzieckiem
u mnie działa spowijanie i uspakajanie lub spanie na brzuchu :)

a tu jeszcze jeden fajny tekst Link do: 3 sposoby na kolkę u niemowląt, które naprawdę działają i 3 sposoby, które szkodzą - MamaCarla.pl

Mam nadzieje że komuś pomoże :) bo mi te rady pomogły :)
 
Kylesa moja będzie miała 3 tyg w ni3dziele i też dziś ma jakiś taki nieodkładalny wieczór. Cycek się jej nudzi jak odsuwam się to robi awanturę, jak wezmę na ręce to się uspokaja ale zjada swoją rękę więc ja przystawiam do cyca a ona nim wo gole nie zainteresowana [emoji53] a było tak pięknie i spokojnie do tej pory

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Monti to tak jak u nas... az bylam w szoku ze mam takie spokojne dziecko [emoji6]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie nie zawsze działają te metody :( sa syt, w których nic nie działa i nam wrazenie, ze sie uspokaja, bo po prostu nie ma juz siły walczyć...
Ale faktycznie zaczal chcieć czesciej spac na rękach/brzuchu


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kasia moja malutka teź ma fazy że jest nieodkładalna. Np.po spacerze twardo usnęła i spała od ok.17.30 do 20.30karmienie i znów zasnęła do 23.00 okąpałam ją , pokarmiłam kilka razy i śpi na mnie. Jak odkładam ryk.

Karuzela najlepszego dla maluszka.[emoji173]

Ewella dobrze że chociaż na powietrzu pośpi. Może to nie jakie głupie z tym zamieszkaniem na działce?;)

Maziajka dajesz jakąś nadzieję na pozbycie się wiecznie wiszącego ssaka na cycu.:yes:
Najlepszego dla córci[emoji173]

Kylesa to co ci powiedział gin. Co tam się robiło że musiał to ściągać? Ja się boję od przedwczoraj mnie pobolewa w okolicach rany i jest miejscami twardawa, ale nie znam się, może tak ma być?
Kolki podobno zaczynają się po 3 tygodniu. Pani położna mówiła, że osobiście nie zna dziecka które nie ma kłopotów z brzuszkiem. W mniejszym albo większym stopniu, ale niestety dzieci mają problemy.

Madwoman to już końcówka, zobaczysz że jutro urodzisz. Odpoczywaj.

Emol a pytałaś położnej co z tą kupką. Na kp dzieci się nie odwodnią(chyba)?

Madziazt co u Was? Jak kruszynka się czuje? Jak Ty się czujesz? Myślę o Was.

Padam, a zasnąć nie potrafię jeszcze z tym klocusiem na brzuchu.
Spokojnej nocy.
Aniek nie wiem czemu tak sie zadziało- mozliwe ze tam byl ten stan zapalny bo cos sie saczylo z rany jeszcze w szpitalu (crp 170). No i to miejsce bylo takie bardzo twarde i bolesne ( taka jakby kulka pod raną)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova no racja gorzej być nie może ;) też zawsze mówiłam że chce mieć 3 dzieci bo tak fajnie jak jest rodzeństwo, ja sama mam 2 siostry ale teraz tego powiedzieć nie mogę bo jest ciężko ale wiem, że będzie lepiej :) może to podejście mojego męża też tak mnie dołuje bo on jej uspokoić nie umie tylko się denerwuje że ona płacze a jak ją bierze to mu tłumaczę że przecież ona czuje że on jest zdenerwowany i płacze dalej....
Super, że udało Wam się wyjść na ogródek :D ten tata to ma moc ;)

Aniek mój bierze na 5 min i mówi no przecież ona głodna jest ... to nic że skończyła właśnie jeść i już nie chciała . ..

Iga wykapana płacze oczywiście przed spaniem .. Ale dzien na działce udany jutro znowu działka :D
 
Ewella - sorki ze tak sie wtrace, ale mam to samo z mezem i Iga...
Moj to w dodatku w ogole nie czuje rodzicielstwa, jestem mega zbolala, potrzebuje pomocy(na szczescie jest moja mama) a temu tylko rozrywki w glowie. Szkoda gadac...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniek ogolnie nie jest zle. Podali mi 3 kroplowki bo odlecialam na fotelu. I troche juz lepiej. Maz pomogl sie umyc to tez lzej. Mlody ladnie ssie. Porodu wole nie pamietac ;) w miare sie rozumiemy. Wisi juz druga godz na cycu a jest tak goraco... krocze szczypie ale wiadomo normalne
 
Aaggaa tak mi przykro. Ja właśnie w czasie ciąży tak myślałam jak mój sobie poradzi. Nie jest super bo on nie potrafi małego uspokoić choć na prawdę rzadko kiedy płacze. Np dzisiaj jeździł z małym w wózku a on płacze. Ja wychodzę i mówię mu ze pewie mu niewygodnie i przerzucilam na brzuch, dałam smoczka i od razu inne dziecko. A mezul nie pomyśli że trzeba do skutku coś Dac, zmienić itd bo dziecko płacze to znaczy że coś mu nie pasuje. Ale przynajmniej zmienia pieluchy, czasami karmi z butli, kapie ale opiepszylam go bo nie chciał z małym wyjść na spacer "potem to się nie zdziw jak będzie tylko mama to mama tamto a z tobą nie będzie miał żadnego kontaktu, bo albo praca, a jak w domu jesteś to nawet nie wyjdziesz z nim. To e jego męską dumę uderzylam. Ale jak przychodzi z pracy to synuś i gladkanie całowanie (ale tylko gdy jest spokojny)
Więc u nas jest strasznie mieszanie.

A u nas BYLA W KONCU KUPA! Jaka mała rzecz a cieszy ;) hahaha

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aaggaa przykro mi, że też nie masz pomocy od męża... mój tylko ma "złote rady" np. Teraz Iga je już 1,5h przestaje i płacze to mówi włóż ją do łóżeczka niech płacze aż zaśnie..ona nie zaśnie bo już od kilku dni ją owijam w koc i zasypia później ..dzisiaj coś nie chce ja też jestem zmęczona a on zamiast wziąść ją chociaż na brzuch do siebie bo tak też zasypia to poszedł spać . ..ah szkoda gadać . ..
 
Do góry