reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ja właśnie wróciłam ze sklepu i jest gorąco nadal, zaczekam jeszcze z 40min i pójdziemy na spacer bo jeszcze dzisiaj nigdzie nie była.
W domu leży na golasa w pampersie to jej pasuje ;)

Misia no to masz grzecznego syna jak pozwolił Ci paznokcie zrobić :) ja dzisiaj chciałam u stóp pomalowac ale stwierdziłam, że nie robię bo jak zacznę a ona zacznie się drzec to będę chodziła z paroma palcami pomalowanymi ;) I miałam rację nie minęło 10 min a ona już płakała :p
 
reklama
Hejka dziewczyny,

Poczytałam, ale nie wiem czy zdążę odpisać, bo mój Miki wisi na mnie non stop. Pokłady cierpliwości i siły mam kompletnie wyczerpane.

Mój na moje nieszczęście tak jak ssal smoka tak od dwóch dni stanowczo odmawia

W ciągu dnia kompletnie nic nie da mi zrobić

Paninka gratuluję [emoji171]
 
Paninka gratuluje [emoji18]

Misia ale z Grzesia grzeczny chlopak [emoji6]
Piekne paznokcie [emoji18]

Pumelova moj tez najchetniej tak by spal. A jak go tylko odloze to jest krzyk.

Moj Szymek smoczka raz wezmie a pozniej przez 2 dni nie. A daje mu praktycznie od samego poczatku.
 
Paninka, gratulacje!!!

Mojemu smoka muszę wpychać na siłę. [emoji6] Ze 3 razy wypluje, pokrzywi się, a potem już ładnie ssie. Mam dynamiczny z Lovi, taki 0-3m.

Misia, boski pazurki. [emoji4]

My z racji tego, że mój mąż wyjechał (na miesiąc!!!!), to zaliczamy 3 spacerki dziennie. Psy same się nie wyprowadzą... ten w ciągu dnia, w tym upale, robimy króciutki, w chuście. Poranny w wózku, a wieczorny albo wózek albo chusta, zależy na co mamy ochotę [emoji6]

Nasz niedzielny kryzys sobie poszedł, wróciły grzeczne czasy [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Polecam wam smoka MAM, u nas żaden inny nie dał rady, a tego od razu mała załapała. Ma tajny kształt bo jest super wąski na początku. Nuk niby podobny ale już nie pasuje.

Paninka gratulacje. Moja Mała doszła do takiej wagi po 2 tygodniach [emoji4]


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przyszła mamusia u mnie bez zmian, leżę i nic się nie dzieje. Dola mam,. Ryczeć mi się chce
Tęsknię za domem i mała

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Misia to super ze Grzesiowi wystarczyło być koło mamy a nie na mamie. Mój śpi po godzinie i się budzi na cycka bo strasznie gorąco. Drugi spacer zaliczony 19-21. Z przerwą o 20 na karmienie u mojej mamy. Teraz znowu śpi przy piersi. Była dzisiaj u nas pozlna. Artur waży 3850 ;) Coraz większy z niego chłopak. Powiedziała abym nie dopajala woda bo karmię głównie piersią więc nie muszę. Ja osobiście uważam, że mleko jest słodkie i dlatego dzieci ciągle wiszą teraz na piersi. Napije się trochę wody to i ktoś może mi go dopoic, a nie ciągle Ja i moja pierś. I śpi chociaż po godzince.

Czytam was ale jakoś aż tyle czasu na podpisywanie każdej z osobna to nie ma. Bo jak nie mały to w domu trzeba coś zrobić. Ale jestem z wami myślami.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry