reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
My mamy NUKa który dostaliśmy w szpitalu aby Artur nauczył się ssac. Bardzo mu podpasowal od razu. Jest mały idealny pod buzię ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też zapisałam - ale wszystkich nie kupię naraz :D judith mini to jest ten 0-3m?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olisiaaa co tam u Cb?
Ja miałam USG, dziecko waży 4 kilo, lekarz mówi że do 4 to nie duże, chociaż ja widziałam na tym wydruku 4177, jak mnie jeszcze tak będą trzymać bez żadnej decyzji to będzie 5 kilo. Jest nadzieja, że jutro rano będzie jakaś decyzja. Chociaż dzisiaj słyszałam krzyki z porodówki i się boje.
 
Chybra a chodzisz w taki upał bo ha czekam aż się ochlodzi i dopiero zaraz ruszam.
U nas lovi ale canpol też mu pasuje i palec, mój łokieć i chyba ogólnie wszystko co da się ssać :)
Jakbym kiedyś narzekała na syna to mnie trzepnijcie. Grześ nie śpi już trzecia godzinę i wiecie co robiłam w tym czasie.... PAZNOKCIE :)
1501604733-aaaaaa.jpeg


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przyszła mamusia parę krzykow i po bolu![emoji173]

Misia my byliśmy teraz w Katowicach na fizjo - u nas jest piekło! Chcieliśmy połapać pokemony na centrum ale nie da się oddychać a młoda płacze że ciepło i wróciliśmy prosto do chłodnego domu. Chyba bym o 22 musiała wyjsc:D

Moje dziecko jest dziś ewidentnie nieodkladalne. Spi teraz na mnie koło cycka i zadowolona, po co jej łóżeczko.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Misia 12 no w sumie wybrałam moment kiedy Leoś spokojnie na reszcie usnął czyli o 13:30 wyszliśmy na 40 min. U mnie jest dużo cienia, drzewa, wieś, a synuś był cały w cieniu także nie tak źle. Ale gdy były fragmenty gdy byłam cała w słońcu to myślałam, że zejdę na prawdę. Ledwo szłam. Następnym razem chyba zrezygnuję.
 
Do góry