reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

No ja myślę, że na pewno będę tęsknić za brzuszkiem. Niby wszystko przygotowane, ale lękam się jak te dwa smrody ogarnę na tak małej powierzchni:confused: Przecież Kacper nie będzie czaił, że ma być ciszej. Ajj myślę i myślę. Jeszcze ten zasrany hemo... Spać się zbieram, a brzuchol się co jakiś czas spina.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kylesa nie bój się kobieto, trzymam kciuki.
Pola gratulacje :*
Ika nie pomogę bo to całe karmienie to dla mnie czarna magia.
Pumelova też próbujemy z tym masażem i jeszcze leżęnie brzuch do brzucha. Grześ lubi i na dziadku i na tacie. My też byliśmy na spacerze. Ja do lekarza, a dzidź z dziadkiem na bazarek po jabłuszka :) potem go dziadek po osiedlu przewiozl.


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chybra przy drugim już się tak nie zważa na cisze, spokój. Zobaczysz będzie spał w każdych warunkach. My z półtora mies. Blanka byliśmy na weselu... spała w najlepsze :D
Mój chrzesniak wzdrygal się na każdy mniejszy szelest, teraz też hałas mu przeszkadza nawet krzyki mojej córy. Drugi synek siory przeciwieństwo. Nie ma co chuchac dmuchać, będzie ok.
 
Moj po 5 dniach w szpitalu śpi spokojnie. Tzn niespokojnie, bo ma kołki, bo jest głownie na mm zr wzgledu na moje przejścia. Pokarm mialamC ale nie byłam w stanie go nawet odciągać... teraz dopiero w domu działam z laktatorem na pobudzenie.
Natomiast jesli chodzi o odgłosy, to wszystko robimy normalnie. Tzn ok nie włączałam
Odkurzacza ani blendera jak śpi [emoji6] ale zmywanie, prysznic, normalna rozmowa itp na luzie.
I tak ma o polowe ciszej niz w szpitalu


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kochane, dziś o 01:25 urodziła się Maja[emoji173] 3080g, 54 cm, SN
Pozdrawiamy, pózniej napisze więcej, ledwo żyje, ale warto było
1500088503-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry