reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Wy już wszystkie tak daleko, ja dzisiaj dopiero 4t3d, chociaż po owulacji to by wychodził jakiś 5t0d... jedyne czego się boję, to że jak będę w pracy to się zacznie coś dziać nie tak... mam pracę stojącą, po 12h, dniówki i nocki, do tego noszenie towaru i w ogóle... no i stres :/ dlatego chcę szybko uciec na L4, bo ciężko by było pracować w takich warunkach, tym bardziej po jednym poronieniu... dzisiaj czeka mnie nocka w pracy i mam nadzieję że chociaż na chwilę uda mi się usiąść...
 
reklama
Hej dziewczyny :) ja sie ostatnio troche mniej udzielam i teraz mam sporo do nadrabiania ale po prostu fatalnie sie czuje a do tego nie mam czasu na nic a jak mam jakąś wolną godzinke w domu to sie kłade do łóżka i probuje chwile odpocząć :) mam nadzieje że u was jest wszystko dobrze[emoji14]miłego dnia, bo w koncu za oknem ładna pogoda [emoji274]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka - u mnie też słonecznie. Ale rano szybki w aucie trzeba było skrobac. Także te 16' to jeszcze nie u Nas (obecnie pokazuje mi 11'). A o krótkim rękawku to ja dopiero powyżej 25' zaczynam myśleć [emoji3].


Hajmal - w temacie luteiny i problemów szyjkowych niestety nie pomogę.


Pati - jeżeli masz prace, w której się dźwiga - to lepiej od razu wziąść L4. Poczekaj z tydzień i idź do gina. Powinno być już co nieco widać - więc będzie podstawa do założenia książeczki ciążowej. Lepiej nie ryzykować [emoji2]


Dobradziewczyno - no brawo dla Twojego faceta [emoji122]. Moj to teraz słodycze SOBIE kupuje [emoji3], i jakiez było jego sobotnie zdziwienie gdy poprosiłam go o podanie ptasiego mleczka, które twardo obejmował przed tv [emoji23][emoji23][emoji23]. W 1 ciąży nawet patrzeć na opakowanie nie mogłam, a tu..suprise [emoji3]


Maziajka, hajmal - no to ja podobnie robię kopytka. Choc u mnie proporcje są zawsze na "oko" (więc pewnie tutaj jest ten błąd - aczkolwiek zasadę 3/4 znam). Tamte kluski były malutkie, z oczkiem w środku, i nie do podrobienia. Robiły je wówczas wszystkie kobietki w domu - łącznie ze mną 5. I mówię Wam... Ten smak był doprawione... chyba atmosferą. Nigdzie więcej mi tak nie smakowały.
Ale Waszą recepture również przetestuje [emoji3]


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Aga, właśnie dlatego idę najszybciej jak się da do gina, bo nie chce ryzykować. Ostatnio straszna atmosfera u mnie w pracy pracuje, straszna presja i ogromny stres i wysiłek, szczególnie na nockach, gdzie musimy sprzątać stacje. A ja jedyne o czym myślę ostatnio na nockach to o tym, żeby spać gdziekolwiek się tylko da...
 
Hajmal jak ja lubie takie gadki starych bab...serio niekrorzy to sie powinni w jezyk ugryz za nim cos powiedza.Do czwartku juz niedlugo ale Tobie mega pewnie.sie dluzy.


Ja dzis gorszy dzien cos czuje ta noc dala mi w kosc..

010igov3fkey3mez.png
 
Cześć Kochane :happy: co bólów piersi to ja wcześniej nie miałam ich ani teraz natomiast kręgosłup :errr: o mamo masakra.
Dziś utoczylam krwi na betę więc czekam sobie grzecznie :-p
 
Dobradziewczyno - no brawo dla Twojego faceta [emoji122]. Moj to teraz słodycze SOBIE kupuje [emoji3], i jakiez było jego sobotnie zdziwienie gdy poprosiłam go o podanie ptasiego mleczka, które twardo obejmował przed tv [emoji23][emoji23][emoji23]. W 1 ciąży nawet patrzeć na opakowanie nie mogłam, a tu..suprise [emoji3]

Już sobie wyobrażam minę Twojego faceta, moje zdziwienie było pewnie podobnie jak zobaczyłam nutelle [emoji23][emoji23]

Lece szykować się na wizytę :)
 
reklama
Hajmal - no właśnie wertowalam o co chodziło Maziajce z tymi starymi babami [emoji14].
Czym Ty sie przyjmujesz? wywalaj żale kiedy tylko chcesz - bo kto bardziej Cie zrozumie jak nie My [emoji6]

Dobradziewczyno - powodzenia [emoji110][emoji110][emoji110].
Ja dopiero wieczorem będę wiedziała coś więcej.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry