reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
linoone ja tez tak mialam ze jak karmilam jedna piersia z drugiej lecialo, zastanawialam sie co by tu zrobic zeby zlapac mleko z drugiej piersi :) bo szkoda zeby sie zmarnowalo :p
szkoda ze nikt jeszcze nie wymyslil jakiegos patentu wlasnie na kapiace mleko
Pielucha tetrowa albo wkladki laktacyjne wiecznie mokre byly
 
Karuzela super że wychodzisz na prostą :-))
Mi też moja mała siedzi na cycu czasem więcej czasem mniej ale generalnie tylko jak brzuszek boli to chce ssać żeby się uspokoić a tak to już regularnie wcina

Ewella rozumiem - za malo.trzeslo :D dziś moja bardzo marudziła i spróbowaliśmy - wystarczy ja wynieść na dwór i od razu śpi smacznie - więc poszliśmy na spacer (codziennie chodzimy od kilku dni) bo to jest chyba lek na całe zło:D
Kurczę ja moja położna splawilam smsem, może zagadam czy może chociaż zwazyc małą.

Patuszka dasz radę wycisnąć:D już jutro:-)) super!

Olisiaa no ja nie kupię z canpolu:D

Maziajka a jak działają wielorazowe?

Kasia831 mnie tak stopy.bolaly okropnie .

Linoone mamy czujniki w cyckach haha:D ja mam na pewno minutnik bo jak Byliśmy na dłuższym spacerze to masakra haha. A powiedz jak Twoje psiaki????






Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olisiaa wymyślił - muszle laktacyjne.
1499959463-aaaaaa.jpeg

Tak z 5ml z jednej po karmieniu wyciagne :)

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aim nigdy nie miałam żadnych z takich chorób ale skoro misia i Pumelova też tak miały tzn że to przez ciążę.Bo ze stopami też tak mam po.nocy...

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia 12 czy te muszle zastępują wkładki??? Koleżanka mi je poleca, zakupiła w szpitalu ale jak one się sprawują nie wiem....

Zdycham... okna na dole i szafki kuchenne umyte , w pokojach w miarę ogarniete. Jutro poodkurzam i umyje podłogi. Nie wiem kto mi powiesi zaslonki :D

Teraz czas na prysznic i jadę jakieś zakupy zrobić bo na jutro zapowiedziały się kumpele. Standardowo piekę bezę :D
 
Dziewczyny a powiedzcie mi jak robicie, zawsze karmicie z obu piersi? Moja rzadko kiedy pociągnie z drugiej :/ budzę ja, przewijam i karmie - od 15 do 25 minut z jednej piersi i potem już zasypia nie chce drugiej. Czy tak jest ok że na zmianę piersiami karmie? Zauważyłam że jak jej dam z drugiej to potem ma kolke:/ może to ten nadmiar laktozy w mleku poczatkowym? Można jedna piersią na jedno karmienie?? Nie wiem czy zbyt chaotycznie nie napisałam o co mi chodzi:D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova normalnie pierzesz je w pralce.


Ewella a ta polozna to ile lat ma czemu mialoby frugo zaszkodzic mleko powstaje z krwi a nie z tresci zoladka jedyne na co trzeba uwazac to alergeny szczegolnie mleko krowie-nabial .


Linone zawsze to lepiej na zdrowie bez slodyczy i fast foodow choc dla mnie nie do przezycia szcegolnie slodycze ja juz w szpitalu mala karmilam z twixem w reku;D

.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry