reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Witajcie!

Ola co u was??

Aim ale przygody [emoji3] dobrze ze klient trafil na fachowczynię[emoji4]

Abed powodzenia! !! [emoji7]

Ika - kciukiiiii! [emoji7]

Misia - extra ze sie ruszylo z produkcją u Ciebie! [emoji7]

Ja za godzinę mam wizyte u gina. Ciekawe co tam w srodku u nas. I jak z płynem owodniowym...





Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madwoman, mam 154cm, mała ma 3500g i póki co obstawiamy z ginem poród naturalny. Położna mówiła, że ważna jest miednica a wzrost nie zawsze idzie w parze z wąską/szeroką miednicą.

Abed - mam tak samo, jednocześnie radość i przerażenie[emoji6][emoji6]

Aim - jakie przeżycia! Z drugiej strony to gdybyś miała mleko to może by nie uratowali tego faceta??

Ika - kciuki zaciśnięte [emoji110][emoji110][emoji110]

Paninka - też się chwilami zastanawiam gdzie wykorzystam tyle bodziaków z krótkim rękawem, no i te letnie sukieneczki[emoji23][emoji23]

Katja - dobrze, że przybiera na wadze, teraz już tylko będzie lepiej[emoji4] biedna z tym oczkiem, ale co dobre że wiesz jak o nie dbać po synku.

Misia - brawo, Twój trud się opłacił! Gratulacje[emoji8][emoji8]


Jestem po wizycie. Niestety to nie wody, przybłąkała się infekcja i dostałam globulki dopochwowe. Mam je wziąć dziś i jutro. W czwartek przed 8 na czczo stawiam się w szpitalu na wywołanie, chyba że szybciej samo się rozkręci. Szyjka króciutka, rozwarcie na palec. Miałam dziś zrobiony delikatny masaż szyjki, żeby ją trochę rozruszać... Ból jest, nie ma co. Po badaniu pobolewało mnie podbrzusze, teraz już jest spokojnie. Do południa miałam takie skurcze, że myślałam że się skicham. To była skracająca się szyjka. Mała od wizyty tydzień temu nie urosła, dalej ma ok 3500g.
Dziś ogarniam wszystko w domu, zaraz wstawiam ostatnie prania, obiad i może spacer? Jutro chce odpoczywać i jeść brzydkie rzeczy[emoji12][emoji12]
 
Patuszka jakie brzydkie rzeczy bedziesz jesc.. :) :) moze to dobry pomysl I ja cos zjem hehe
3mam kciuki as czwartek :) Powodzenia

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patuszka- tez dzis miałam ta przyjemność masażu :) ale nic nie boli od zejścia z fotela ☹️ mam nadzieje ze cos sie rozkręci bo rozwarcie na 3cm czyli niby około 1,5palca .. jesteśmy na tej samej ścieżce :) 3mam kciuki bo ja w czwartek KTG a wywołanie 17tego czyli tydzien po terminie z OM


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Abed na pewno zapytam. Z butli pije. Dzisiaj o 9 wypił może z 4 ml. A teraz o 15 wypił całą butelkę. Więc jest coraz lepiej. W międzyczasie robię podejścia ale strasznie płacze jakbym mu krzywdę robiła. Jeśli coś to po prostu laktator elektryczny i będzie jadł z butli.

A co do położnych. Miałam super. Młode bo może obie miały po 25-27 lat. Nie były znieczulone. Mile i pomocne. Wystarczyło ze mąż wychodził z sali bo np ja chciałam do łazienki a byłam pod ktg to od razu przychodziła, dobrze instruowala bo inaczej patre by nie trwały tylko 8 min przy znieczuleniu. A nie miałam ich wykupionych. Po prostu super.
Jak jutro szpital to się wyślij, zrelaksuj, bo czeka Cię niezły wysiłek ale potem maleństwo więc życzę powodzenia i łatwego porodu


Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry