reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Eh, dziewczyny doradźcie co robić. Myślę, że zaczyna odchodzić mi czop śluzowy. Jak rano byłam w toalecie to zanim poleciały siuśki wypadł mi jakby kawałek żelu, takiej galaretki, nie było tego dużo. Martwi mnie to, że wydaje mi się, że miało kolo lekko zielonkawy. Nie miałam oczywiście jak tego wyłowić i się przyjrzeć :p Moja lekarka jest na urlopie, a wizytę u innego gina mam w piątek. Oczywiście przejrzałam internet i ktoś pisał, że to może być od zielonych wód płodowych. Nie wiem teraz czy jechać na IP czy czekać do piątku. Nie chcę panikować niepotrzebnie, ale też zaszkodzić dziecku.
 
reklama
Joanna mi tak leci tez od tygodnia i to nic złego:) wysłałam foto lekarzowi powiedział ze to nie czop :D taka glutowata galaretka własnie..

Ja wyszłam od lekarza
Mała ok 3600
Rozwarcie 3cm
Termin miałam na 10 - jak do 17 nie urodzę to zaprosił mnie na oddział
ALE
Dzis za moja zgoda zrobił mi masaż szyjki - mowil ze moze to przyspieszyć porod ..bol? Niesamowity. A w sumie to takie dziwne ciepło? Nie wiem jak to nazwać
Mam pytanie czy któraś z was to miała? Pomogło? Bo moge w piątek powtórzyć ale nie wiem czy to warte tego bólu [emoji51]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ika ja mam sklep za ulicą ale lubię mieć w domu więcej rzeczy, a mój zamrazalnik też pełny właśnie mąż dzwonił że gołąbki odgrzewa ;)

Alex jasne wyjdzie jak będzie gotowa :)
 
mój R bierze urlop po porodzie to z głodu nie umrę :D
A mi coś wolno cieknie dzisiaj :p już od kilku dni zauważyłam, że mam o wiele mniej tej galaretowatej wydzieliny a z pół gdz temu mi się ciepło zrobiło :D się zobaczy :D
 
reklama
Do góry