reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Inka - antybiotyk miałam podany w trakcie robienia ktg. Czyli 2h przed narodzinami. Wg położnej wszystko jest o.k. Małej już nie podawali, ale... Wychodzimy w poniedziałek (z racji 2 pelnych dób) więc będą ja obserwować.
Zresztą ja wchodząc na IP od razu mówiłam, że mi się wody leja i mam dodatni gbs [emoji1].
 
reklama
Ja szczerze mówiąc nie boję się skurczy, oksy czy cc, ale np boję się właśnie łyżeczkowania :baffled: Na prawdę aż mi się nie dobrze robi na myśl. Przy 1 porodzie nie miałam więc niestety nie doradzę i nie wiem jak to jest.
Byłam na spacerze z Kacprem, godzinkę ale mega wolnym krokiem, nie mogłam iść szybciej, bo mi się Leon tak rozciągał, że szok.
Teraz leżę, a mąż i ojciec wrzucają 3,5 m drewna, cieszę się, że im nie pomagam hehe:-D
 
Aniek byłam u dziewczyny w Mysłowicach, 6 zdjęć 250 zł lub 15 500. My wzięliśmy 6. Zobacz sobie na fb Link do: Semi Sweet Love
Ale zdjęcia cudne bo widziałam:-) godzinka nam zeszła. Tak do 14 dnia - ja byłam dziś i to jest 11 dzien. A napisałam do niej dopiero jak wyszłam że szpitala więc chyba we wtorek. Mąż był sceptycznie nastawiony ale bardzo mu się podobalo.

Chybra czemu się boisz? Ja miałam już trzy bo po poronieniach też mialam. Usypiaja do tego więc luzik - po porodzie to była najlepsza drzemka w moim życiu

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe pumelova, najlepsza drzemka? :-D To spoko, ja niestety mam w głowie relację mojej mamy, która nie miała żadnego znieczulenia do tego i bardzo źle to wspomina. Wiem, że czasy się zmieniają i jest teraz inaczej. Tak czy inaczej przyjmę to co będzie.
 
Aniek no mam nadzieję że Artur będzie towarzyski ale nie krzyczacy ;) nadal pobolewa mnie krzyż i czasami czuje pobolewanie brzucha jak na okres. No ale bez badania na fotelu to nie wiem czy coś tam się rozszerza. Poza tym cały czas śluz mi leci. Dużo jak na śluz a mało jak na wody więc też nie mam pojęcia co to, a papierków nie mam :/

I stwierdziłam że jak mam tak leżeć to mąż pojechał mi po jaska pod brzuch jak leżę na bólu, kubek, melise i jakiś magazyn typu avanti albo cosmopolitan. Przynajmniej się tym trochę zajmę.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam na badaniu,lekarz nie chce się zgodzić na poród SN,nie chce czekać bo za duże ryzyko,cukry szaleją,dziecko może mieć ok.4kg,a ja miałam cesarke z powodu rozejscia spojenia,może mi ponoć puścić przy partych,mam cesarke o godz.15.przyznam że jestem trochę rozczarowana,tak walczyłam o vbac,tłumaczę sobie ze może tak ma być,że może byłyby komplikacje i wtedy bym sobie nie wybaczyla,skurczy już mała trochę doświadczyła więc choć to na plus.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam na badaniu,lekarz nie chce się zgodzić na poród SN,nie chce czekać bo za duże ryzyko,cukry szaleją,dziecko może mieć ok.4kg,a ja miałam cesarke z powodu rozejscia spojenia,może mi ponoć puścić przy partych,mam cesarke o godz.15.przyznam że jestem trochę rozczarowana,tak walczyłam o vbac,tłumaczę sobie ze może tak ma być,że może byłyby komplikacje i wtedy bym sobie nie wybaczyla,skurczy już mała trochę doświadczyła więc choć to na plus.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tea jesli dla waszego dobra lepsza jest cesarka to niema co glowkowac I sie zamartwiac..w koncu wasze zdrowie najwazniejsze..Juz dzis utulisz malenstwo..Powodzenia..3mam kciuki

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My po usg. Zosia dalej mała. Waży w granicach 2600g. Podobno nie szykuje się jeszcze do wyjścia ale jak to widać w niektórych przypadkach nie znasz dnia ani godziny ;) Wszystkie przepływy itp ok także to najważniejsze. Pulchna na twarzy i ma irokeza na głowie haha
Wyszło jednak nadciśnienie ale take lajtowe więc mam łykać jeden proszek z rana. Raz w tygodniu stawiać się na ktg i ogólnie zdziwił się, że ci lekarze u których wcześniej byłam to tylko usg mi kazali często robić, nie wysłali na ktg a tym bardziej leków nie dali jakby nie wiedzieli jak postępować przy nadciśnieniu. Jeśli dotrwam to za 2 tyg mam powtórzyć usg. No i zmienił mi lek na hemoroidy bo powiedział, że ten procto-glyvenol jest słaby.
 
Do góry