reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Katja też mojej musiałam masować kącik oka bo jej łzy nie odpływały. Pomogło [emoji3]

To już za chwilę, już za momencik przytulisz dzieciątko.
&&&&& Zacisniete

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Założyli mi cewnik o 14.45, mam skurcze trochę bolesne i kręgosłup trochę boli, może coś z tego będzie ;) trzymajcie kciuki za takie wywoływanie bez oksytocyny na razie.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tea...kciuki zaciśnięte

Katja...mnie po pierwszym porodzie w domu pomagało przeplukiwanie kory dębu. Tylko w aptekach jest juz dostępna w wersji w torebkach....bo ta normalna chwilę trwa zanim zagotujesz o ogarniesz ten bałagan pl tym. Spróbuj po powrocie do domu. Tantum rosa do tego tez stodowalam.

Joanna ..kciuki za malutka. Dużo zdrówka dla Laury.

Linoone...brawo ze do domu. Macie już imię dla synka ?
Nie.martw się będzie dobrze. ..ja też byłam przerażona za pierwszym razem. Teraz juz wszytko będzie inne...piękniejsze bo Waszym synkiem.

Mój m.zabrał. chwilę mała na zakupy...bo.się. nam jeszcze goście sprosili...w sumie nic nie szykuje oprócz kawy...no ale zawsze trzeba się ruszyć. ..
 
Bab a jaki lek na hemoroidy Ci teraz lekarz polecił?
Joanna całe szczęście że to w szpitalu i szybko zareagowali,ja się też obawiam tych bezdechow bo moja mała może mieć problemy z oddychaniem przez spadek cukru u niej


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Homorektan lub posterisan wiec kupilam ten drugi. Zobaczymy czy bedzie skuteczniejszy
 
Skurcze mnie bolą jak na miesiaczke a nie "pobolewaja" piszą się na 125, krzyż boli jakbym siedziała cały dzień w niewygodnej pozycji. Ale jakoś baaardzo regularne to one nie są. Są często tylko. Co 3-5 min. Maz oczywiście zadzwonił i mówię ze trochę boli to już wsiadł w samochód i jedzie. Chyba trochę za wcześnie. I chce mi się do łazienki. Na 2.

Sent from my HTC Desire 820G PLUS dual sim using Forum BabyBoom mobile app
 
Tea & & & unasmonitor rozłożony, może się odwagę Grzesia odłożyć na noc do łóżeczka.
Joanna będzie dobrze. Dużo zdrowia dla małej.
Emol nareszcie się doczekałas. Trzymam kciuki za szybką akcje. Mi też się wydawało że chce na 2 ale to nie było to parcie :)

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj byłam na IP zrobiono mi KTG i USG. Powiedziano mi, że indukcja dopiero jeżeli już to w poniedziałek także na moją prośbę zostałam wypisana i jutro na kolejne KTG i dopiero w poniedziałek do przyjęcia i założenia cewnika - chyba, że samo się w międzyczasie rozkręci także dalej grzecznie czekam :D Na KTG niby są skurcze, ale nieregularne.

Emol - z opisu przypomina mi to jedną osobę z bliskiego mojego otoczenia, uważaj na takie bo potrafią być toksyczne... przynajmniej tak sie zdarzyło w moim przypadku.
Odnośnie naszych chłopaków w brzuchach to się nie przejmuj bo nie jesteś sama :p Ja też będę miała najprawdopodobniej indukowany w poniedziałek.

Tea80 - Teraz przeczytałam o Twojej cesarce, z jednej strony szkoda ale z drugiej wiadomo zdrowie Twoje i dziecka najważniejsze.

Tea80, misia12 - mogłybyście napisać o tym baloniku w sensie czy zakładanie bardzo boli i jak długo go miałyście/macie?? Może ktoś jeszcze miał to zakładane ??

martac88 - lepiej jedź się upewnić czy to nie wody płodowe bo zbyt długie czekanie może być niebezpieczne dla dziecka. Jakby się znowu takie coś zadziało to znowu jedź na IP.

Kasia_831 - mój mąż już dobrze wie co oznacza tip top. Dokłądne wytyczne dostał także liczę, że da radę :D

Ola W. - pod kołdrę ręce + obrót w przeciwną stronę i trudno, lepiej takie wywoływanie niż oksytocyna w kroplówce.

Aga_k_m - trzymamy kciuki !!

Judith - gratuluję !! Ale żeś wypruła z tym terminem porodu :p

Megan - gratuluję synka !! Dobrze, że już masz to za sobą :D

aga_k_m - serdeczne gratulacje !! Super szybki poród w 2 h super sprawa !!

Joanna84 - oby wszystko było dobrze z małą. Trzymajcie się !!
 
Gratuluje wszystkim rozpakowanym :*
Ja mam dziś wrażenie twardego brzucha jakby się spinało wszystko arano 3 skurcze jak podczas miesiączki. Tak bym chciała mieć przynajmniej to za sobą :)
Dziewczynom, które czekaja aż się rozkreci życzę powodzenia ! :)
 
Mamusia_muminka mnie nic nie bolało zakładanie, później tylko uczucie że chce się siku. Ten balonik na za zadanie skrocic szyjki, u mnie nie pomógł bo było za wcześnie :/ chodziłam z tym 24h wyjeli mi przed przebiciem worka owodniowego.
Ja bym nie domonizowala tej oksytocyny, mnie nie ruszyła wcale :/. Nie wiem skąd opinia że bardziej boli, przecież nie da się tego porównać.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Emol trzymam kciukaski.
Lewatywy nie robili?
Boli zakładanie tego cewnika?

Bab też posterisan używam

Od dwóch godzin leżę bo trochę mnie brzuch pobolewa może bardziej ciągnie niż boli. Ale nie wydaje mi się by miało coś z tego byc


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry