reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Emol jak sytuacja u ciebie?

Ola W a jak u ciebie?

U dziewczyn cisza to i pewnie akcja trwa..

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniek kasiulka przyjęli mnie na oddział patologii o 11. Nie zapowiada się aby cokolwiek ze mną robili przed obiadem. :/ na razie leżę i nic nie wiem

Tea ja chodzę 8 dni bez czopa i nic a nic się nie zmieniło

Ps. Mam na sali bardzo milcząca kobietę. Na dzień dobry odpowiedziałam 'yhnm' czyli będę miała towarzystwo :)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga km GRATULACJE OGROMNE[emoji173][emoji173][emoji173]
Szybki szpil mówisz:D

Ewella nie ma reguly, ja jadłam jak mały koń, ale byłam grzeczna, mąż był nieznosny. Ciekawe jaka bedzie Agatka, narazie nie jest zle.
Pompuj pompuj, co bysmy szybko na spacery zaczęły chodzić [emoji16]

Zuza ja miałam lyzeczkowanie bo mi tam coś zpstalo. Podobno szybciej się oczyszcze :-)

Aniek dokładnie tak :D musze.poczytac o uspokajaniu bo dziś byliśmy na sesji noworodkowej i jak małą otulila to zasnęła! Extra :D
Mam nadzieje ze ten ból to nic złego;-)

Karuzela cudownie że wracacie do kp:-) powodzenia na mlecznej drodze!

Ewella, Emol trzymam kciuki żeby to było dzis:-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova jaka jest cena sesji noworodkowej? Trzeba ją wcześniej umawiać? Bo wiem że to do 14 dnia życia maleństwa najlepiej wychodzą.
 
reklama
Emol nadal za Was trzymam i będę zaglądać co się dzieje. Towarzystwo olej, będziesz miała za niedługo najlepszego towarzysza:tak:
 
Do góry