reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Emol ja też po porodzie na jakiś shopping będę musiała się udać bo nie będę mieć w czym chodzić. Przed ciążą nic nie kupowałam bo planowaliśmy ciążę i nie było sensu.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Misia12. ..gratuluję synka. Kolejny dziecinnka juz na świecie.

Jednak większość z waszych mężczyzn bardziej ogarnięta. ..no cóż musze wybaczyć mojemu. ..może się się kiedys zreflektuje...

My z córką właśnie wcianymy śniadanie. ..i pójdziemy chyba trochę na dwór.

Ciekawe czy dziś jakiś maluszek przywita się z.nami.

Życzę wszytkim miłego dnia. ..
 
Witam. Niemoc mnie dopadła ale taka konkretna. Starszą core wożę na półkolonie na 9 i wczoraj było ok a dziś oczy za mgłą, nie wyspalam się
Gratuluję wszystkim mamusiom rozpakowanym. 3mam kciuki za dzieciaczki i szybkie powroty do domu.
Na 11 jestem umowiona z kumpela idę ogarnąć włosy i jadę posiedzieć na kawce.
Później odpisze konkretnie :)
Miłego popołudnia :*
 
Misia12 gratuluję duży synu jak na Misiowa rodzinę przystało. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia po cc.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karuzela to zrozumiałe że nie ogarniesz tyle :) najważniejsze że w domku jesteście :) będzie dobrze :) z każdym dniem coraz lepiej :) trzymaj się :) napisz jak mały jak będziesz miała chwilkę :) do weekndu już nie dużo dasz radę :)

Anita7891 trzymaj się :) zawsze smutno w szpitalu ale masz wygody więc odpoczywaj :) i dawaj znac co u was :)

misia12 GRATULACJE :) coś wczoraj o tobie myślałam to miałam przeczucie że tak się skończy :( mały całkiem duży :) i długi :) a jak będzie miał na imię w końcu ??

pumelova ale macie gości :) ale tej cioci to ci zazdroszczę :)

tea80 zdrówka dla synka

Inka1985 lepiej jeszcze niech posiedzi w brzuszku :) tam mu dobrze :)

joanna84-84 jak poszła pionizacja ?

ja dziś wizyta u prowadzącej po południu i jeśli nic się nie zmieni to zostaje mi ostatni tydzień... jestem coraz bardziej przerażona :(





 
Witajcie

Moj synek dzis ostatni dzien w szkole i wakacje..teraz juz troche latwiej jak cos sie zacznie dziac, bo niemusze go zawozic i przyeozic..
A co do aktywnosci związanej z jazdą autem to ja jak najbardziej dalej siadam za kierownice.. :)

Ja takze ostatnio do wc chodze nawet po 3 razy dziennie..bardzo mnie to cieszy..bo waga stanela w miejscu..Mam nadzieje ze juz nieurosnie.. :) Swoją drogą (te ktore na początku ciązy chudly) jak liczycie przyrost swojej wagi? Od wagi kiedy zaszlyscie w ciaze czy od wagi kiedy mialyscie najnizszą po schudnieciu??

Misia jak sie czujesz??

Joanna jak malutka? Mam nadzieje ze wszystko ok..

Ewella ja tez kazdego dnia zjadam truskawki i czeresnie :)

Milego dnia wszystkim brzuszkom i niebrzuszkom.. :)



Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jenny na pewno nie moj :D nie mam żadnych objawow. A do teho dzis kiepski dzien na poród- ciagle chce mi sie spac i nie mam sie na nic. Takze moj odpada, a w sumie szkoda, bo termin na jutro

Miałam dzis poćwiczyć, ale przysiegam No nie mam siły ręka ruszyc... zamiast tego zjadłam tabliczkę milki i jestem ja siebie tak zła, ze nie macie pojecia.
Organizm sie nie oczyszcza, apetyt jest zwiekszony. Skurczy, boli czy czegokolwiek brak


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Misia myślałam o Tobie :) Gratuluję dużego i zdrowego chłopczyka:) Mój brat jak się urodził miał 62cm i 4500 hehe a moja mama ma tylko 156cm, pamiętam jaka była kulka - 25kg przytyła - ale przyznaje, że dużo jadła.

Emol ja też jakby więcej jem - czytałam, że energię na poród się w taki sposób zbiera:) Ale dziś nie rodzę...chyba :D

Piszecie o prezencikach..hmm w piatek widziałam się z koleżanką, która stara się o dzidzi i mi powiedziała, że u nich taka tradycja jest , że jak kobieta urodzi to ma dostać pierścionek od męża. Zdziwiło mnie to :) Fajny gest, owszem ale ja absolutnie tego nie oczekuję. Za to na kwiaty napewno mogę liczyć bez przypominania:)

Ola ja regularnie ćwiczyłam całą ciążę ale ostatnio no nie dam rady, ze dwa razy w tygodniu tylko ale tak po 15 min. Kości mnie bolą i stawy hehe
 
reklama
Jesli chodzi o prezenty , nie wymagam
I nie oczekuje :) ale przemilo mi bylo , bylam wzruszona gdy otrzymalam po powrocie do domu od swojego meza 4 lata temu gdy urodzilam cudowny zloty pierscionek ze szmaragdem , taki wiecie ala rozeta babci. No cuś pieknego...
 
Do góry