reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Teraz nie zrobię bo jest 4 rano :D ale zrobię fotkę jutro jak nie zapomnę;-)

Ola W zanim się obejrzysz to bedziesz wyglądać jak przed porodem:-)

Linoone narazie to reaguje bidok biegunka, chyba się za bardzo przejął. Ale jak tylko się ruszy to biega po pokoju, przynajmniej nie przegapie.
Tak, przywozilismy mu pieluszke i dostawał do powachania moje koszule nocne :-)

Tea kciuki za wizyte:-) oo super wieści że zaraz już będzie po.

Alex ja już się boję tych wizyt. Moja szwagierka to samo, już wczoraj chciała przyjechać i foch jak zaprotestowalam.

Dziś będzie ciężki dzień bo przyjeżdża dziadek pierwszy raz, potem polozna, potem teściowa z obiadem, a.potem ciocia na wizytę patronazowa:-)
Obysmy dały radę!

Jenny dziekuje:* mąż się sprawdzil nie narzekam, jeszcze dostałam od teaciowej kolczyki i od jego babci łańcuszek więc czułam że coś dostane w domu od niego bo tamto dały mi w szpitalu. U nas na szkole rodzenia wspominali że złoto na palec ma być;-))

Linoone i bardzo dobrze że mu powiedziałaś:D

Karuzela czemu przerażona clexane? To nie boli! Super że w domku![emoji173][emoji173]

Anita extra waga dla blizniakow. [emoji173]

Misia ale kolos! Narazie wygrywa w śród lipcowek:-))) będzie rzadzil:D
Pochwal się zdjęciem!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karuzela musisz się kłuć? Dlaczego ci przepisali po porodzie
Misia gratulacje, synuś faktycznie spory

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia gratulacje!

Pumelova Nie boli ale z tego stresu zapomniałam jak.mi.tlumaczyli co i jak. A to byl mój pierwszy zastrzyk w życiu.

Olisia że względu na żylaki nóg w ciąży.

Mąż karmi Kubusia, córka śpi w naszym łóżku, a ja walczę z piersiami kamieniami- wczoraj był zakręcony dzień i narobiłam sobie dziadostwa :-/
Byle do weekendu jak zejdę ż leków i będę mogla.normalnie karmić bo tym laktatora to sobie więcej szkód chyba narobie.
 
Misia gratulacje!:) Super!:) Chłopak musi ważyć swoje, a co;)

Karuzela wspaniale że już w domku:)

Pumelova wow, ale masz napięty harmonogram dziś:)

Tea może akcja jeszcze się rozkręci, 3 dni to dużo:)

Anita sala 1-os, jak hotel prawie:) boję się że moja córeczka też będzie płakać jak będę szła do szpitala..choć u Was było z zaskoczenia, to mogło wpłynąć na te płacze.

Katja też spakowałam się do tej torby, nie zmieścił się rogal i chyba nie zmieszcze laktatora.

Jenny ja nie liczę na inwencję mojego, bo tak liczyłam przy pierwszej córeczce i się przeliczyłam, tylko sama znalazłam biżuterie która mi się podoba i mu pokazałam + zostawiłam w zakładkach linki.;)
 
Ostatnia edycja:
Karuzela nie daj się kamieniom.;-) ja też miałam problemy przez laktator więc troszkę musiałam upuscic mleka bo aż mi kapalo. Ale obecnie sytuacja opanowana:D
Masz jeszcze jakiś problem z tymi zastrzykami? Mogę jakoś pomóc może;-) mi zostało 6 zastrzykow do zrobienia!!!!

Aha okazuje się że 3h to całkiem długa noc! :D



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Abed zmyte paznokcie, bo przy cc lekarze patrzą po stanie płytki( czy nie sinieje) czy nie ma problemów w krążeniem. Wiem, że już są inne metody sprawdzania tego, ale nie chcę podpaść nikomu i zmycie ich mi nie przeszkadza:-p

Misia dużżży bobas, gratuluję :-) :)

Po Kacprze na prawdę cieszyłam się z przespanych 3 h , na początek i tyle wystarczy :-D

Też miałam problem z kamieniami w 3 dobie i wtedy gdy do domu dotarliśmy to mi akurat laktator ( ręczny ) pomógł. Co prawda robiłam to na siłę, ale nie było wyjścia i w kolejnym dniu już było lepiej no i dalej to już z górki.

Kurde od 5 nie śpię, bez sensu. Dziś noc spokojna. Żadnych bóli, jedynie katar mnie złapał.Ale mam ochotę na fryty :-) :)
 
reklama
Na różne okazje różne osoby oczekują prezentu, ja za urodzenie od mojego nie oczekuję akurat niczego i wymuszać mówieniem że inni coś dostają nie zamierzam, jakoś to tak mi to nie pasuje :) i szczerze mam nadzieję że mój na nic materialnego nawet nie wpadnie żeby mi kupować, nie chciałabym.

Widzę że ta bajka z patrzeniem na kolor płytki przez anestezjologa jako ocena stanu pacjenta jest niesamowicie zakorzeniona :) nie, jakby anestezjolog po tym cokolwiek wnosił to by było bardzo źle :p ale to już było omawiane, że bardziej chodzi o pomiar saturacji sprzętem a część osób uważa że żel lakier czy cokolwiek może zaburzyć ten pomiar.
 
Do góry