reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelova - noooo, super wieści!!! Bardzo się cieszę, że zoltaczka się ustabilizowala i jesteście już w domku [emoji3].
Życzę Wam cudownych, wspólnych chwil oraz spokojnych nocek [emoji8]


Co do reportażu z porodu mówię: nie, dziękuję.. Zbyt duża intymność danej chwili. Dla mnie akt narodzin powinien odbywać się przy partnerze i zespole medycznym... Szczerze mówiąc nawet salowej wolałabym nie widzieć na oczy.
Także wystarcza mi (jak już) zdjęcia zrobione przez partnera [emoji4]
 
reklama
pumelova super wieści że juz w domku :) odpoczywaj :) niech mąż się popisze :) ty możesz tylko karmić :)

Chybra super wieści :) a wiesz dlaczego u nog i rak panokcie mają być zmyte?
 
Pumelova super ze wychodzicie, że lepiej z bilurbina. :)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Judith i jestes tez spakowana razem z bobasem w ta torbe ? Ja tak, ale do tego mam jeszcze osobno do wrzucenia w bagaznik poduszke jasia, poduszke do karmienia, osobno mam tez talerz sztucce i duza wode bo to mi nie weszlo, ale są to rzeczy ktore poprostu mozna doniesc a jak sie zapomni to tez bez tragedi :)

Pumelova jupi jejjjjjj :))))))
 
Pumelova super ze juz w domku [emoji18] Odpoczywajcie i cieszcie sie soba [emoji6]

Co do reportazu z porodu to jestem na NIE ! To jest dla mnie tak intymna chwila ze nie potrzebuje tam obcych osob.

 
Ale tu dzis ruch..ale w koncu nadrobilam ;)

Joanna jeszcze raz Gratulacje I duzo zdrowka dla was..

Misia co u ciebie? Taka cisza yo albo skorcze pelną porą, albo juz tulisz malenstwo.. :)

Pumelova super ze wrocilyscie juz do domu i ze maz sie postaral..Teraz powolutku zaczniecie sie siebie I swoich potrzeb uczyc.. :) Co do psiaka, moi rodzice mają I jak synek sie urodzil to psina lezala przy jego lozeczku a jak zaczynal plakac to szczekala..Teraz z rodzicami przyjadą dwa psiaki..ciekawe jaka bedzie ich reakcja :)

Paalinkaa ja na kolki stosowalam tylko sab simplex I polską herbatke z kopru..
Now znam tych holenderskich specyfikow I niestety nie moge nic polecic..

Co do reportazu wydaje sie to interesujące ale jednak sąďze ze by mi to podczas skorczy zaczelo przeszkadzac..Moze I fajna pamiątka..ale jednak takie chwile sa bardzo intymne I powinny zostac pomiedzy kobietą , mezczyzną a personelem..

Co do zmiany nastroju to w tej ciazy nieodczilam by sie cos zmienilo..choc teraz pod koniec robie sie troche nerwowa..sadze ze to przez zmeczenia tym stanem..Bo ciaza pomimo ze to piekny stan to be koncowce po prostu meczy..

Ewella wspolczuje tesciowej..
Do mnie dzis szwagierka napisala..czy sie juz cos zaczyna dziac..bo chcialaby zobaczyc mala jeszcze przed wyjazdem na wakacjee.. wyjezdzaja w dzien mojego terminu..na miesiac..
Napisalam jej ze to niestety nie odemnie zalezy..A swoją drogą jak chciala byc kiedy sie mala urodzi to mogli zaplanowac wyjazd troche pozniej ;)

Noo nic dziewuchy ktora nastepna???? ;)

Dobrej nocy :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
I po wizycie,jestem w lekkim szoku bo mała w 2 tygodnie przybrała prawie 600 gram,waży już 3300,cukrzyca pod koniec się odzywa,na szczęście wszystkie parametry w normie,ktg ok tylko mało ruchliwa,i najważniejsze główka niziutko, i rozwarcie na 1 cm,tak bym chciała żeby się samo zaczęło,ale mam na to 3 dni,w czwartek mam przyjechać do szpitala jestem dosłownie wcisnieta na listę i będę leżeć na sali poporodowej bo nie ma miejsc,jak dobrze pójdzie to cc w piątek,jak nie będzie wolnej sali operacyjnej to poniedziałek.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joanna gratuluję córeczki i zdrówka Wam życzymy

Pumelova. ..super ze juz w domku. I piękny gest ze strony męża.

A właśnie dziewczyny. ...czy dostałysie coś od swoich mężów po narodzinach dzieci...lub dla tych co pierwszego dziecka oczekujecie. ..czy spodziewacie się jakiś niespodzianki ?

Pytam bo mój maz za pierwszym razem wogle o niczym nie pomyślał i troszkę było mi przykro. ..nie chodzi mi tu o jakiś drogi prezent. ..nawet kwiaty sprawilby mi radość. Teraz tak gdzieś rzucił tekstem ze może mam sobie coś wybrać. ..ale ja zwyczajnie ucieszyła bym się ze skromnej niespodzianki. Także Pumelova gratuluję męża.

Ja na jutro.mam jescze plany kończące etap sprzątania ... do pakuje kilka drobiazgów do torby. W środę wizyta i pozostanie tylko czekać. ..

Dobrej nocy wszytkim życzymy.
 
reklama
Tak Katja, razem z bobaskiem wcisnęłam się w tą torbę [emoji5] poza wodą, zapas której będzie w bagażniku.

Pumelova super wieści [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry