reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Wiecie moze to i smieszne, ale ja np termin mam na srode. I wole probowac robic cokolwiek, bo a nóż pomoze, a wolałabym jednak l, zeby to sie zadziało naturalnie, a nie indukcja. A kazdy dzien po wyznaczonym terminie zbliża mnie do indukcji, ktorej chciałabym uniknąć.
A taki anans mi nie zaszkodzi, bede zdrowsza ;p


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej

Co do diety ja nie stosuje zadnej diety mloda ma 10 dni i nie zauwazylam zadnej roznicy w zachowaniu Jagody.Jadlam juz chyba wszystko lacznie z kapusta truskawkami i czekolada.Normalnie jem smazone pieczone czy grilla zupelnie nic nie ograniczam.

Waga poszla w dol bo juz 58 a zaczynalam z 57 wiec jestem szczescliwa licze ze poleci jeszcze kilka nadprogramowych kilo[emoji16][emoji16][emoji16][emoji123][emoji123]

Karuzela jak u Ciebie??

Aha wspolczuje kolek Mikołajka.


Pumelova jak dzis bilirubina???
Sale mialas piekna akurat na rodzenie dziewczynki;p

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O teraz patrzę że z tego USG dziś termin mi się przesunął o 2 tygodnie :p teoretycznie mam na 31 teraz :D ale lekarka mówiła że 24.07 przyjmuje mnie na oddział do wywołania jak co. Mnie ta opcja nie przeszkadza.
 
Maziajka, super, że tak Ci ładnie waga poleciała. Mam nadzieję, że u mnie też tak będzie.

Ola, no dokładnie. Też chce uniknąć wywoływania i przenoszenia, a termin mam pod koniec tygodnia. Gin mi kazał się nie oszczędzać, dużo się ruszać, chodzić po schodach itp. także stosuje się do jego zaleceń [emoji6] a wiadomo, że to i tak zależy od dzidzia, kiedy zdecyduje się wyjść.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Linoone , Ola - pjona ja mam termin na czwartek[emoji14]lekarz mi powiedzial ze wolałby jakby sie samo wczesniej zaczęło :) a jesli nie to 14.07 wywolywanie bo stwierdzil ze mały jest niezadowolony przy tych moich skurczach i nie ma co za dlugo przeciagac[emoji14]poza tym mam problemy z kręgoslupem i nawet lezenie mi sprawia ból[emoji14]nie mam jakiejs obsesji zeby przyspieszyc ale skaknie na pilce i ruch mi nie zaszkodzi :)

Ale jesli komus to poprawia humor to fajnie :D

Pumelova - slyszalam o tym ze jak dziecko sie pojawi to ma sie inaczej z tym spaniem:D mozna krotko spac a jestes monter :D wiec chyba cos w tym jest[emoji14]

Lece dalej ogarniac mieszkanie bo Kamil wraca o 16 z pracy i na jego urodziny przychodzi do nas pare osób :) milego dnia :*

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ola,Linoone - u mnie tez :(
Wstałam rano , WYLIZAŁAM ŁAZIENKĘ ,wykąpałam moje dwa psy, zrobiłam teraz obiad i usiadłam.. lędźwi nie czuje mam tak sparaliżowane [emoji16] a skurcze ? Moge pomarzyć.. brzuch tylko oczywiście jak kamień po tych wygibasach.. ja juz nie mam dziewczyny co sprzątać haha


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry