reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aha na kołki też są dobre te niemieckie kropelki Sab simplex.....słyszałaś o nich?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Olisia a kupowalas te sab simplex? Mozna je kupic w jakiejs aptece internetowej?
Choc czytalam ze ich magia polega na wiekszej dawce czy wiekszym dawkowaniu tego samego srodka co np espunisan po prostu:)
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za wsparcie. .. nie wiem ile kolki w tych kolkach, ile mojego stresu i słabej diety. .. o kolkach nie wiem nic , muszę coś kupić żeby mieć w razie W ,narazie taki płacz był 2 razy i Aga_k_m tak preży się i ma twardy brzuszek. ...boże żebym jakieś depresji się nie dorobila
 
Pola w aptece raczej nie bo to sprowadzane z Niemiec a żeby w aptece sprowadzić to pacjent musi mieć odpowiedni dokument że nie ma innego polskiego odpowiednika. U nas z tego co słyszałam i laski na mieście mówiły to sprowadza facet który ma chemie niemiecka, on jeździ do Niemiec i kupuje w aptece. Koszt ponoć ok 40 zl

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak to ponoć to samo co Espumisan 100 jak rodziłam 5 lat temu to tego Espumisan i w takiej dawce nie bylo

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Liluli masaka

Aha wspolczuje. Super opcja z cateringiem

Pumelova szkoda, ale trzeba obrocic w pozytyw i odpoczywaj, mam nadzieje ze najpozniej jutro dostaniecie wypis

Aga Sab ma ta sama substancje czynna "simeticon" co espumisan i wszystkie inne dostepne w aptece. Tylko jego magia polega na tym ze ma duzo wieksza dawke! I tyle
Kiedys jedna nasza marcowka 2012 zrobila grnilne podsumowanie. Warto sobie zapisac i w miare potrzeby wrocic. Ja osobiscie jestem fanka Windi! Cudowne
 

Załączniki

  • IMG_7177.JPG
    IMG_7177.JPG
    107,3 KB · Wyświetleń: 130
  • IMG_7178.JPG
    IMG_7178.JPG
    116,3 KB · Wyświetleń: 124
  • IMG_7179.JPG
    IMG_7179.JPG
    128,7 KB · Wyświetleń: 121
  • IMG_7180.JPG
    IMG_7180.JPG
    118 KB · Wyświetleń: 129
  • IMG_7181.JPG
    IMG_7181.JPG
    119,2 KB · Wyświetleń: 138
  • IMG_7182.JPG
    IMG_7182.JPG
    128,8 KB · Wyświetleń: 121
  • IMG_7183.JPG
    IMG_7183.JPG
    128,8 KB · Wyświetleń: 125
  • IMG_7184.JPG
    IMG_7184.JPG
    95,6 KB · Wyświetleń: 122
Aha - to wyślij dzisiaj męża po espumisan w kropelkach dla Mikiego (tylko uważaj, mój kilkumiesieczny chrzesniak "uzależnil" się od tych kropelek... Potrafił po 10 sekundach od ich zażycia uspokajac się [emoji1]). Dodatkowo zastosuj masaż, o którym Pola pisała, o suszarce też kiedyś słyszałam.


Olisiaa - dokładnie, można dogadać się z osobami, które handluja chemia i niemiecką spożywka. Ew. allegro.


Kasiulka - wowww!! Świetne to zestawienie. Ja niestety polegam na tym co wcześniej wiedziałam i czego dowiedziałam się jak przyjaciółka walczyła z kolkami u mojego chrzesniaka.
Sab simplex dostałam jak mi się Jaga urodziła, ale nas kolki omijaly, więc po czasie przekazałem preparat innej mamie [emoji6], która była zachwycona efektem działania.
Także - dobrze wiedzieć więcej w temacie. Screeny zachowane [emoji3]
 
Ostatnia edycja:
Nie.odpisze wszystkim ale Aha ja Ciebie błagam nie forsuj się!!!! Jesteś po ciężkim cc ż komplilacjami, wiem że łatwo się mówi ale rób tylko to co konieczne.
Też się boję u siebie deprechy, dopiero teraz dociera do mnie że miałam dwie poważne operacje w odstępie 3dni. Od wczoraj o wszystko płacze, ale.narazie uznaje że to normalna burza hormonalną i kwestia niedospania bo w dzień stale coś a w nocy a karmię mm a później odciagam więc też zawiele nie pośpię.

Wsumie to uświadomiłam sobie że dobrze że jestem jeszcze w szpitalu bo w domu ZAWSZE jest coś do zrobienia a tu jestem zmuszona do odpoczynku. Mężowi też już tygodniowy urlop minął :-/
 
Liuli wspolczuje przeżyć, ale najwazniejsze, ze nic sie Wam nie stało :*

Aha ja słyszałam, ze pasy poporodowe sa obecnie odradzane, bo rozleniwiają mięśnie. Ale to najlepiej chyba udać sie do fizjo i z nim pogadac. Bo pewnie u niektórych sa wskazane.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Liluli jakoś jak czytalalm myślałam że ci cc zdrobili. Ja też dwupak, ale wstałam na nadal boli jak na miesiaczke. Miałam dokładnie tak jak aniek42. Dobrze że Wam się nic nie stało.

Aha ja będę nosić ale dopiero po połogu, aby trochę scisnac nadprogramowe kg. Aby Mikołaj kołek nie ma, szkoda aby się męczył.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aim nie wierzę, kto jak kto ale Ty ogarniesz:p

Pola pytali mnie czy chce ja do sali ale w sali jest chyba 40 stopni:/ a ja nie spałam od porodu dłużej niż pół godziny więc skorzystałam.. i się wyspałam za wszystkie czasy:) na karmienie przywoza co 2-3h
Jak długo to zależy od wyników, o 10 będzie pobranie. Ma bilrubine 13. Ile Twoja Karolina była naświetlana?

Aha biedna Ty i biedny miki:( już się boję tego co będzie dalej

Kasiulka jak Ty ogarniasz 3 dzieci? Szacun kobieto!!
P.s. urosły mi piersi[emoji16] są już wieksze niż brzuch [emoji16]
Dzięki za zestawienie!

Karuzela jakbym była w domu to też bym płakała, tutaj się powstrzymuje. Masakra z tymi emocjami

Mi mój gin odradzil pas, powiedział że zacznę ćwiczyć po połogu

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry