reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ah ja w pierwszej ciazy ponad miesiac z 3 cm rozwarcia chodzilam :)

Skurczy chyba nie mam.
Jutro ktg, czy jesli skurcze nie beda podczas badania to wyjdzie ze byly kiedys juz? Zastanawiam sie.

Jesli chodzi o hemoroidy moze zainteresuje ktoras temat, zadzwonilam do kolezanki poloznej. Kazala lekko wciskac ten hemoroid i procto glyvenol lub procto hemolan masc. Mowi ze niestety po porodzie lepiej nie bedzie...
 
reklama
Katja one są mierzone w tej chwili, więc nawet jak miałaś w nocy np. To Ci się to nie zapisze :)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joanna, powodzenia, oby coś się ruszyło! [emoji4]

Pumelova, szkoda że macie żółtaczke, ale tak jak mówisz, dobrze że w szpitalu to wyszło, a nie w domu. Trzymam kciuki żeby sobie szybko poszła i żebyście już do domku poszły [emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Linoone to zmień plany! Bierz ubera :D

Mamusia Muminka - No tak, ale skoro i tak usg zrobiła, to juz mogła pow :) poza tym teraz sie nie stresuje tylko jako ze ostatnia wizyta, to czuje sie taka troche olana. Bo nie mowie, ze cos sie dzieje, ale nie wydaje mi sie, zeby waga wzrosła mało przez tydzien. Zwłaszcza ze jeszcze ze dwa przede mna pewnie :) wiec w tym sensie to mowie.
Wam zawsze mówili czy miękka szyjka czy skrócona itp a mi nic

Pumelova szybko wyleczą i wrócicie do domu!

Katja nie pocieszyłas :/ miałam nadzieje, ze po porodzie sie poprawi... ;(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mumusia szybciej dojdziesz do siebie haha po tych schodach:p a co do wizyty to u mnie 2h przed odejściem wód też było 'ani widu ani slychu':D

Katja ja odwlekam walkę z hemoroidem:p łudze się że sam zniknie :D



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mumusia szybciej dojdziesz do siebie haha po tych schodach:p a co do wizyty to u mnie 2h przed odejściem wód też było 'ani widu ani slychu':D

Katja ja odwlekam walkę z hemoroidem:p łudze się że sam zniknie :D



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Połudze sie z Tobą !!! :)) :)) jutro na 10 ktg. Jak sie nie odezwe do wieczora znaczy rodze heheheh. Ale mysle ze nie , na 14 termin wiec jeszcze jest czas. Nie ma co sie spieszyc :) a skurczy chyba nie mam :)
 
Pumelova a miałaś tak, ze wyszłaś z tej wizyty na ktorej to "ani widu ani slychu", ale miałaś jakies wewnętrzne przeczucie, ze to sie zdarzy danego dnia?
Albo moze któraś miała takie doswiadczenia?
Ja słyszałam kiedys od znajomej, ze ona nie miala objawow porodu, lekarz tez nic, a ona w po wizycie i tak czuła, ze to nastąpi w ciagu 2 dni.

Pewnie przypadek, ale kobieca intuicja czasem zaskakuje, wiec pytam ;)

Co do hemo, to tez sie łudzę ;p


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Pumelova a miałaś tak, ze wyszłaś z tej wizyty na ktorej to "ani widu ani slychu", ale miałaś jakies wewnętrzne przeczucie, ze to sie zdarzy danego dnia?
Albo moze któraś miała takie doswiadczenia?
Ja słyszałam kiedys od znajomej, ze ona nie miala objawow porodu, lekarz tez nic, a ona w po wizycie i tak czuła, ze to nastąpi w ciagu 2 dni.

Pewnie przypadek, ale kobieca intuicja czasem zaskakuje, wiec pytam ;)

Co do hemo, to tez sie łudzę ;p


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ola W ja w ciazy z synem nie mialam przeczuc..Wydawalo mi sie w Piątek 20 20sierpnia ze sączą mi sie wody..pojechalismy to sprawdzic lekarz stwierdzil ze to nie sa wody a do porodu jeszcze daleko..bylam zrezygnowana..Ale w nastepny dzien odeszly wody a 23 tulilam juz synka.. ;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ola W to chyba się nie sprawdza. Bo ja miałam takie ' wrażenie' ze urodze 26.06. Tak jakoś mi się wydawało już od 2 miesięcy. A data przemknęła ;) teraz mam nadzieję że urodze 2.07 - wtedy wraz z moim psem mieliby urodziny ;) moja siostra była przy porodzie więc wiemy dokładnie kiedy miało to miejsce. :) tak smieszkowo by było

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry