reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

7 cm to "single deepest pocket" czy jakos tak? to mało? też tak miałam, mniej miałam nawet wczesniej,bo mam gdzies opis z USG z 4,5 chyba , a pozniej nagle 7cm wlasnie . A dzien przed porodem 6,5cm.

Dobrze,że śmigacie jeszcze, a nie siedzicie i czekacie w domu bo wtedy się dłuży :p tak jak pisałam, ja na dzień przed porodem byłam nad morzem jeszcze, pół dnia chodziłam ze skurczami aż się 3 cm. rozwarcia zrobiły w tym czasie (po 10:00 nie było oznak porodu, a o 20:30 już 3cm. rozwarcia :p )
 
reklama
Ja wiem, ze niedługo, ale juz naprawde zaczynam
Panikować, wiec chce to miec za soba...
I nie mogw juz na sie ie patrec. A jeszcze jak wchodze na wage i te kg nadal rosną, to po prostu chce mi sie plakac :/

A moja gin dzis nie zrobiła pomiarów, powiedziała
Tylko, ze waga dziecka od zeszłego tyg niewiele sie zmieniła jesli w ogole.
No i ogolnie jak na ostatnia wizytę to w sumie wyszłam bez informacji... takie ogólnikowe, ze płyn owodniowy jest, ze główka nisko, rozwarcie na opuszek. Ale
Ani o szyjce nic ani o niczym...
Przyznaje, ze j tez o to nie pytałam, bo zwyczajnie mi wypadło z głowy... miałam szereg innych pytań No i wyszło jak wyszło :/



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ola, ja już nie wchodzę na wagę, nie chce się denerwować. Mam takie same odczucia, myśli jak ty. Jak tylko mam wolną chwilę to się zamartwiam i wpadam w panikę. Dlatego staram się ciągle coś robić żeby o tym nie myśleć. Ale mimo, że fizycznie nic mi nie dolega, mogłabym tak chodzić z tym brzuchem jeszcze długo, to mam już tego stanu tak okropnie dosyć, że aż mi głupio..

A tak w ogóle to na blogu mamyginekolog jest artykuł o tym jak zacząć naturalnie rodzić, jakby któraś z was nie znała tych wszystkich sposobów [emoji6]

Katja, wow, 3cm to chyba już sporo? A skurczy nie masz żadnych?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Linoone my sie powinnysmy spotkac na jednej sali :D dokładnie to samo mam! Tez fizycznie czuje sie normalnie i głupio mi, ze narzekam w zwiazku z tym na ten stan, a z 2 str No nie poradze...
Wez chodz na wołoską [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ola, no dokładnie. Nic w sumie mi nie jest a narzekam przez cały czas :D
Hahah, wołoskiej nie uwzględniłam w planach porodowych, jednak za daleko, nie dałabym rady w razie czego ma piechotę dojść [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was znów i gratuluję wszystkim rozpakowanym.
Ja nadal z brzuszkiem.
Wczoraj dwa razy oksytocyna i nic...
A dziś cały dzień bez badań, bo straszny młyn, a u mnie nie ma póki co żadnego zagrożenia, także mogę czekać...
Zobaczymy może zanim zdążą mi podać kolejną kroplówkę to samo się zacznie?
Odezwę się znów jak uda mi się dostać do wifi :D

bfarxzdv0adq6khn.png

0d1yskjonm4opwwc.png
 
Aga_k_m - przypadkiem nie daj się namówić na te topory mężowi. Takie stonowane kolory co piszesz są właśnie najlepsze bo zawsze jak się chce czymś "ożywić" to na spokojnie można to zrobić jakimiś fajnymi bardziej jaskrawymi dodatkami. My też zamierzamy iść w bardziej stonowane kolory, drzwi w kolorze bieli i te sprawy. Odnośnie windy to tak jak mówisz nie mam co się szarpać i tak trzeba będzie zrobić jak nie zdążymy z remontem.

Inka - no niestety tak się czasami układa z tymi GBSami i tak nie mamy najgorzej, także prześpij się z tym na spokojnie a zobaczysz, że w końcu to zaakceptujesz. Ja też jak się dowiedziałam to poczułam taki smutek, ale no co zrobić ... życie :) Jedynie co mogę to na wstępie na porodówkę to mówić, że mam GBS i żeby dali antybiotyk.

Ola W. - sama mówiłaś , że przy kolejnych ciążach już nie chcesz tyle USG, żeby się nie stresować a jak za mało Ci powiedzą przy USG to się od razu stresujesz - spokojnie - jakby się coś działo na pewno by Ci lekarz coś powiedział :D Ważne, że już bliżej niż dalej.

Linoone i Katja - moja kuzynka chodziła od 8 miesiąca z 4 cm rozwarciem i tak przenosiła także nie ma tu chyba jakiegoś większego prawdopodobieństwa porodu.


Byłam dzisiaj na wizycie, jutro termin a u mnie ani widu ani słychu :p Wszystko pozamykane, nic nie poskracane także małemu jest dobrze i muszę spokojnie czekać do 8 lipca, jeżeli się nic nie będzie działo to mam się sama zgłosić do szpitala. Dzisiaj natomiast urodziła moja przyjaciółka córeczkę !! Miała termin późniejszy ode mnie ale ze względu na ciśnienie musiała rodzić wcześniej cc. Także jutro do niej jadę ją odwiedzić i małą. Jak jej mama zadzwoniła z nowiną to się popłakałam ze szczęścia bo razem do pracy chodziłyśmy z brzuchami :D Także coraz mniej na placu boju widzę z tymi terminami na początek lipca :)
 
Niestety bilrubina podwyższoną więc mała już się opala na solarium od 14 a ja zostaje żeby karmic. Ale w końcu się zdrzemnelam! Może to nie taki najgorszy scenariusz a tak jak piszecie lepiej że to wyszło jeszcze w szpitalu niż jutro w domu bo bym przeoczyla:/ ja widziałam że jest żółta ale mąż nie był przekonany.

Paalinaa mój stwierdził że myślał że bedzie jakiś parawan żeby tego co się dzieje między nogami nie widzieć :D

Misia jaki klusek:D super :-)
Kciuczki żeby samo ruszyło.
Dzis, kiedy już mnie prawie pupa nie boli, myślę sobie że sn to dobry wybór i nawet nie pamiętam tego bolu:D
U mnie też słabo z jedzeniem, Nie ma sklepu ani kawiarni.

Paalinaa nie wiem co z tymi plecami, mnie okropnie bolą ale w części piersiowej bo się garbie przy karmieniu

Mumusia karmiłam wczoraj dosłownie chyba cały dzień a i tak się nie udało:( więcej karmiłam niż nie karmilam.
Chyba jakieś żarty z ta winda://
Nie macie dwóch?

Chybra ta apka happy baby jest genialna!!

Kylesa cudownie że wody się podniosly! Ja.mialam 7 na wizycie u lekarza i wtedy kazał mi więcej pic.

Linoone i Ola W szybciutko pójdzie:-) wierzę w Was dziewczynki!

Joanna powodzenia:-)





Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Joanna - Trzymaj się !!
Pumelova - szkoda, że nie udało się uniknąć tej żółtaczki, ale malutka szybciej dojdzie do siebie na pewno w szpitalu po lampką i będą ja mieli lekarze na oku. Co do windy to niestety jest tylko jedna... ale jakoś damy radę :D
 
Do góry