reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aim jaka jesteś czujna :D
Pamiętam kiedyś mnie z metra ewakulowali( pracowałam tam w sklepie z ubraniami w wakacje) bo ktoś zostawił plecak na schodach. Okazało się że koleś z ulotkami zostawił i zszedł sobie bułkę kupić. Najlepsze że jego też ewakuowano i nie wiedział p co chodzi :)
Joanna kciuki zaciśnięte.
Pumelova kciukuje mocno.
Paalinaa no gratuluję. Jaki fajny :) poród pełen emocji.
U mnie już coś wiadomo :)
Młody jest kluseczkiem. Tzn że wzrostem na 38+2 a obwodowo 40+4 :) także dokładnie jak rodzice. Parametry do SN na granicy ale z racji że mam dobre warunki będziemy próbować. Sala do CC w pogotowiu :) indukcja od niedzieli wieczorem, bo muszą trochę zwolnić sal i obniżyć moje ciśnienie. Dostałam zalecenie na 4x2 dopegyty.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Joanna trzymam mocno kciuki zeby sie rozkrecilo!
Karuzela oby szybko Ci sie poprawilo i tak jak dziewczyny pisza-proboj walczyc o mleczko.
Pumelova oby udalo sie bez zoltaczki ale z drugiej strony chyba lepiej jak bedzie w szpitalu niz w domu-tym bardziej ze pogoda ma byc brzydka do konca tyg(przynajmniej u mnie).
Katja piekne zdjecia- tak jak dziewczyny myślałam że to reklama-slicznie wygladasz!!
A sytuacji z wnuczka wspolczuje-porozmawiaj z panią- tylko sie przy tym nie denerwuj!
Kelysa trzymam kciuki za wody-chyba juz po wizycie?!
Curran twins jednej placzu moglabys nie uslyszec(ja tak z corka mialam-spalam jak zabita i nie mogli mnie dobudzic) ale przy dwojce maluszkow to juz co innego.
Alex gratuluje gbsa ujemnego- u mnie niestety dodatni:(
Palinaa super wiesci! Ogromne gratulacje dla Ciebie i duzo zdrowka dla Was. Rewelacyjnie sobie poradzilas!
Aga współczuje pobudki i czyszczenia żelazka.

W nocy tez zasnac nie moglam bo wczoraj okna mylam(podwójne drewniane) u nas w pokoju (jeszcze corki zostaly) ale przy tym zaczal mnie brzuch bolec i krocze i tak do nocy:( więc dzisiaj juz nie myje. Teraz prasowanie ciuszkow bo i tak nigdzie nie pójdziemy wczoraj po południu byla burza i tak leje caly czas:(

Milego dnia życzę i powodzenia we wszystkim!
 
Ostatnia edycja:
Paalinaa gratki kochana:-D

Ja od rana zamulona jestem i bez siły, do tego brzuch i krzyż mnie bolą:baffled: Zawieźliśmy z synem męża do pracy i teraz leżę i piję miętę. On jutro jedzie na ten kawalerski więc lepiej żeby nic się nie rozkręciło. Dobrze, że chociaż chłodniej na dworzu . Aaa no i dziś zaczynam37 tydz, + 9 kg na wadze, 109 cm;-) ;)
 
reklama
Do góry