reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Karuzela gratuluje [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Kasia831 dokładnie:-)

Oliweczkaa faktycznie niziutko brzuch;-) ślicznie wyglądasz:-)

Chybra już niedługo i nam przejdą humory? Wtedy się zacznie dopiero huśtawka:o

Paninka super szafka :D ja czy biorę żelazo czy nie to chodzę co drugi dzień:D

Pocieszające jest to że doświadczone mamy piszą że też Wam nic nie odchodzilo a w końcu urodzilyscie :D

Emol haha najlepsze podsumowanie wszystkiego co napisałaś;-) :D
Jak tam maz, siedzi w domu czy znów gdzieś ucieka? Poprawił sie?

Liluli super że już w domku! Mmm serniczek :-)




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My jedziemy na języku niemowląt od w sumie pierwszej córki i nie wyobrażam sobie inaczej. Nie jest łatwo czasem ale warto.
Potem język dwulatka oczywiście.

Madziazt córka najstarsza z 43 tyg 3500 i 56cm ( miała mieć 4600). Do chyba 5 roku malutka była teraz idealna.
Synek 38tc 3220 i 50 cm. Na bilansie 2 latka był na 95 centylu.

Wiec tez to chyba bez znaczenia jaka wielkość przy porodzie :)

Kasia czop tak może odchodzić tez, pilnuj :p



Karuzela gratulacje!!!!
 
Judith ja tak chodziłam 2 tyg bez czopa, teraz mysle ze tez tak może być. A jak wody odeszły to po 30min pojechałam do szpitala. Lepiej wtedy być pod obserwacja. Mi musieli podać oksytocynę, bo szyjka się wolno rozwierała i za długo nic się nie działo.
Karuzela gratulacje! To prawdziwy dzień tatusia u meza! Dużo zdrówka i sił dla Was![emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Pumelova dzisiaj miał pracować od 10-20.30 ale przez pogodę musiał poodwolywac jazdy i dopiero na 2 ostatnie godziny pojechał, bo musi udzielić wykładu. Wtedy miałam gorszy dzień, ogólnie nie mogę na niego narzekać, bo jest cierpliwy. Ale przynajmniej przytulna i rzuci jakimś komplementem jak gdzieś wychodzimy i staram się ładnie ubrać. Więc jestem zadowolona. Niestety jutro większość dnia w pracy bedzie, ale to ja się zmotywuje Abu trochę materiał na egzamin sobie przypomnieć ;)

U mnie ostatnio sporo wydzieliny, ale raczej nie galaretka. We wtorek będę miała ktg to może mnie przyjmie mój gin na NFZ to sprawdzi jak tam ma się moja szyjka.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madziazt ja mam kilka bodow w r.44 bo dostalam. Przydadza sie to dobrze,nie to nic nie trace.


Aim moja Mama tez czasami powie mi ze te 30 lat temu bylo tak czy tak ale nie narzuca. A co ja zrobie z tym co mi powie to juz moja sprawa. Czas plynie,wiele rzeczy sie zmienia i ona to rozumie.

Co do wagi z usg to w srode na wizycie maly mial 3100g a 2godziny pozniej w szpitalu 2980g wiec wiadomo to waga +/-

Ewella super ze wizyta udana [emoji4]

Marcia ja prasowalam wszystko a pozniej nie wiem jak bede robic.


Karuzela gratuluje [emoji3][emoji4]


Oliweczka rzeczywiscie brzuszek masz nisko [emoji6]


Pumelova mial byc tort ale szpital pokrzyzowal mi plany i sobie ulatwilam [emoji12]

 
Karuzela gratulacje! :D

Ola W. No podobno od 38 tyg brzuch już nie rośnie wcale, tylko się opuszcza (na co czekam z utęsknieniem).



0d1yskjonm4opwwc.png
 
J tez na to czekam.
Ale patrząc na moj apetyt od kilku dni, to mi sie jeszcze chyba powiększy

Kurde No byłam zmęczona, a nie moge zasnąć :/ i moje ulubione błędne koło- chce mi sie na maxa pic, pije, zaraz potem siku, po chwili znowu sucho w ustach i tak bez przerwy.... ;(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Paninka bardzo ładna szafka i umywalka też zresztą. A najbardziej podobają mi się płytki. Ja mam taka stara już łazienkę, robiona ponad 15 lat temu. Ale jak sobie myślę że trzeba by ja zrobić to mi się nie chce bardzo. A tylko ona już została.
Jutro kończę sprzątanie. Ogarnę jeszcze okno, firankę w salonie. Bo sypialnia już gotowa na 100%. Taki mam plan.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry