reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Mumusia grozilam mojemu że jak mnie nie ruszy to na pewno będzie cc i wtedy musi wziąć L4 na mnie a on nie chce za długo w domu siedzieć:D

Pumelova, tak trzymaj !! A co !! Niby słabsza płeć... phi... akurat :)

Emol - To, że szyjka już jest miękka to właśnie dobrze :D, zobaczysz Artur przyjdzie i tak wtedy kiedy będzie chciał, w końcu chłopak może ma coś po mamie z dążenia do swojego :)
 
reklama
Mamusia muminka jeśli będzie charakterny po mnie, to będę miała przesrane :) uparty, niecierpliwy ale pracowity i pedantyczny. Podobno dużo numerologia daje (nasluchalam się od mamy koleżanki , jak to się liczy i jaka liczba czemu odpowiada) Myślicie ze to ma sens? Ja jestem 3 i mój mąż też dlatego nawet przy 14 letniej różnicy wieku bardzo dobrze się dogadujemy...

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola W 88? Bo 29 dopiero skończę we wrzesniu:D A może urodziłas się w Katowicach?:D może z jednej porodowki jestesmy:D

Emol kurczaki to dziwne że masz skurcze a szyjka nic. Nie znam sie, bo też się słucham lekarzy i glupieje bo już nic nie wiem o moim zzo :D położna znów dzwoniła i mówiłam jej o tym że hematolog nie widzi problemu to powiedziała że anestezjolog mi i tak nie da zzo przy takich płytkach. No to po cholerę mi kazała iść do hematologa.
Zły dzień przez to mam, od rana Ci robotnicy, nie spałam cały dzień i jestem zdenerwowana tymi lekarzami. Myślę że na tym etapie kiedy jesteśmy już zmęczone i pełne sprzecznych emocji wszystko nas będzie irytowac, Ciebie zmiana zdania lekarza, mnie inne opinie. Eh
W porodzie to chyba nic nie jest pewne:p

Abed rozumiem Cię doskonale :-) właśnie dlatego jestem już zmęczona zastanawianiem się nad tym bo nawet jak wybiorę jedno to może się skończyć czym innym

Emol super że wyniki dobre. Mi też skończyło na prawie 13 więc cała morfo mam dobra tylko plytki dupiate

Saba17 ważne że się dobrze czujesz, nawet jak jest cisza :D u mnie też cisza;-)

Inka kciuki za jutro. Ja też czuje że marnuje czas, dziś spytałam o położna środowiskowa i w sumie nic się nie dowiedziałam w mojej przychodni bo jak powiedziałam że dziecko tam nie będzie zapisane to mnie olaly.

Mumusia ja mam miękka szyjka od 2 wizyt czyli 5 tygodni a nic się nie skraca tez:p

Emol nie wiem jak numerologia ale mam znajomego dobrego Artura i jest świetnym człowiekiem:-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova ja również jestem zdezorientowana wszystkim, lubię chociaz mieć trochę zarysowania sytuacje, a tu mi robią sieczke z mózgu, który i tak jest jak budyń :)
Dziwna ta położna, myślała pewnie ze hematolog powie nie i 'potwierdzi ze miała rację' a jak jej nie ma, to i tak uważa że ma. Myślę abyś się nią nie przejmowala, hematolog to specjalista a nie ona od płytek wiec jeśli mówi że nie ma przeciwskazan to Nie ma :)
Jak ja się cieszę ze z Moja taka normalna. Jak jej powiedziałam o zelazie na noc to powiedziała ze nie wiedziała i widać różnice, wiec będzie ta metodę polecać. Kobieta uczy się całe życie a nie pozjadala wszystkie rozumy.

Czasami mam wrażenie że mój lekarz ma Alzheimera, dużo rzeczy zapomina... Myślę że łatwo nas teraz wyprowadzić z równowagi drobiazgami, dzisiaj rano płakałam mężowi, bo zobaczyłam mały rozstep w okolicy pępka, a tak intensywnie się smaruję. Już do piersi i pupy się przyzwyczaiłam ze wyszły, ale brzucha nie mogę przeżyć, myślałam że mnie to ominie. Ale po prostu czasami musimy się pownerwiac, wyplakac i zjeść lody aby nam hormony się uspokoily

Edit doczytałam dalej. ;) właśnie podobno też imie Artur idealne dla dziecka spod znaku raka... Ja znam 2 Arturow i też super ludzie.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Pumelova dokładnie 23.09.1988 [emoji1305] przenoszona [emoji23] ale urodzona w Warszawie, Takze niestety - nie spotkałyśmy sie na porodówce :D

Kurde... wy sie kontaktujcie z tymi położnymi, a ja tylko ze swoja gin... a w dodatku nie rodze w szpitalu, w ktorym ona pracuje tylko zupełnie nikogo nie mam w tym szpitalu [emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Maziajko
Raz jeszcze gratulacje zbieraj sily i czekamy na Ciebie. Usciski dla jagodeczki!!

Ktos wie co z aha ? Miala tez miec cc kolo godz 11??
 
Ach też dziś zdenerwowana chodzę... tesciowa dupska z pokoju nie rusza, wyszła by chociaż na spacer. My dziś pokonalysmy spory dystans bo zachciało mi się truskawek...
Mąż wrócił to też sapy że na zakupy od razu chce jechać, ale tak się umawialismy wczoraj nie mam już siły dźwigać tych wszystkich siat. No ale przy kasie ja wypakowuje a on stoi z komórką bo akurat żużel leciał. Ja się nie odezwalam ale powinnam. Z boku pewnie to strasznie wygląda.
 
Paninka no to nie ładnie z jego strony. Czasami trzeba powiedziec, bo ciężarna co wypakowywuje zakupy a facet obok w tel to nie za ciekawy widok.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry