reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Aha serdeczne gratulacje :) ale duzy synus :) Duzo zdrowka dla was I szybkiej regeneracji :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol mi się imię Artur bardzo podoba i fajne ma znaczenie, ale mam w rodzinie bardzo niefajnego Artura i odpada. Z imieniem u nas nadal ciężko. Wczoraj już był prawie Piotr ale ja nie jestem przekonana. Zazdroszczę Ci że już od dawna postanowione.
Inka powodzenia na wizycie.
Ola ja do swojej położonej dzwoniłam bo to rodzina męża, a wylosowana przypadkiem jak go jeszcze nie znałam czyli wieki temu :)
Paninka przez łeb dziada za takie zachowanie.
No właśnie co z Aha i Lilith? Ktoś coś wie. Liczę że ssaki im na cyckach wiszą i nie mogą się do telefonu dostać
O proszę zanim napisałam już jest z nami pierwszy facet. Gratuluje, waga słuszna, taka męska. Czekam na focie. Odpoczywaj.
Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asia - ogromne gratulacje (ból minie, mam nadzieję, że traumatyczne przeżycia z cc również) - duuuuużo sił i zdrówka dla Ciebie i Wielkoludka (kawał Chłopca z Mikiego) [emoji8][emoji8][emoji8].
Widziałam fotkę w galerii - cudny chłopczyk [emoji7]
 
Wzruszają mnie te zdjecia naszych lipcowych bobasow..pomyslec ze juz niedlugo na kazdą z nas przyjdzie pora..

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aha gratuluję, synek spory, dobrze że sn nie rodzilas, bo mógłby być ciezko - drobna kobitka z Ciebie. A jaki dlugasny :)
Misia ale ile było problemów z imieniem męskim. Bo Kubie się z kimś zawsze kojarzyło, nie były to miłe skojarzenia. Ale jedno imię które może być i nie zmieniamy.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry