reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ola W to ze czop nie odszedl o niczym nieswiadczy..Mi przy pierwszym porodzie tez nieodszedl..Porod moze zaczac sie od odejscia wod, odejscia czopu albo od skorczy..nie ma na to reguly..A to ze to twoje pierwsze dzieciątko nie znaczy ze nieurodzisz wczesniej..Sproboj sie nienakrecac..nadejdzie ten dzien juz niedlugo..Tylko szkoda ze nieda sie przewidziec kiedy..

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No tak, masz racje. I niby to wiem, ale jakos tak hmm sama nic nie czuje :) wiec wydaje mi sie, ze jednak nie w najbliższym czasie niestety. Ale wiadomo-to od neigo zalezy kiedy postanowi wyjsc.

Ja w sumie nie wiem czy chciałabym wiedziec kiedy czy wolałabym z zaskoczenia. Jedyne czego sie boje, to ze Uber odmówi mi przewiezienia mnie jak zobaczy, ze rodzę :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Przy drugiej ciąży - z Igorem - obudziłam się w nocy i poczułam, że brzuch boli mnie inaczej niż dotąd (nie umiem teraz określić tego bólu). Podniosłam się z łóżka i jak napięłam się tak jak przy siusiu, to poczułam, że coś ze mnie leci, a że nie chciało mi się wtedy siku, to byłam wtedy pewna, że to wody. Zresztą jak poszłam do łazienki, to zobaczyłam, że wkładka była różowa.
 
co do czopa, to mi w poprzedniej ciazy odszedł chyba caly, mial moze ze 2-3 cm i byl mega gesta galaretka. Po odejsciu czopu chodzilam jeszcze ze 2-3 tygodnie bo nic sie nie działo, wkoncu dostalam skierowanie do szpitala i po podaniu oxy nadal nic, akcja porodowa stanela na 5 cm i nic dalej nie szlo, skierowali mnie spowrotem na sale (to byla sroda) no i w piatek powtorka z rozrywki, znowu oxy, przebicie pecherza i wtedy sie ruszylo.
Mam nadzieje ze teraz bedzie sprawniej :)
 
Ja po wizycie takiej na szybko, dobrze mi się zdawało że młody jest mega nisko. Ogólnie mogę iść na kurs ale może się zdarzyć że go nie dokończę :p rozwarcia nie ma więc gitara, spojenie trzyma. USG młodego nie miałam teraz. Lekarz mówi że teraz to już wszystko jedno kiedy urodzę skoro 36 tgc skończony.
 
reklama
Do góry