reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Wow Kasiulka mega ekspres! Cudownie! Gratuluję! Ja też tak chcę:-D

Emol też myślałam o 17.09. Mój wyskoczył z propozycją Świąt Bożego Narodzenia! No normalnie głupi. Nie dość, że ganianina po rodzinie to jeszcze i zimno i ciemno, bez sensu. Kacpra załatwiliśmy gdy miał 7 m-cy, ale teraz chciała bym mieć to szybciej z głowy. No może jeszcze bym przemyślała 15.10.

Ej nie mogę znaleźć tej naszej gr zamkniętej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasiulka - ogromniaste gratulacje!!! Wszystkiego co najlepsze dla Zosi [emoji8][emoji8][emoji8].
Dałaś czadu Kobieto z tym porodem - podziwiam i zazdroszczę [emoji3]
 
Kasiulka jesteś mistrzynią jak zawsze!:D

Aim to kiedy zaczynasz ten kurs? Już teraz?

Kasia831 ja zauważyłam że mam takie białe plamki jak misia na dekolcie :o ale wyniki z układu krzepnięcia mam dobre, morfo tez, więc mam nadzieję że to nic z krazeniem:D

Kylesa kciuki zacisniete! Ja pierwsze lyzeczkowanie miałam z powodu polipa.

Joanna jesteś hardcorem:-) będzie dobrze!




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiulka niesamowite, gratuluję

Jak o sie stalo ze obeszlo sie bez oksy jak jeszcze rano nic sie nie dzialo? Jakas inna magiczna metoda?

Podpinam sie do ogromnych gratulacji i pytania :D co to za magiczna metoda?!

Ja dzis zaczynam piłkę bo jutro zaczynam 38t!
Sex i spacery działamy od poniedziałku ale na razie oprócz tej skróconej szyjki cisza..

Dziewczyny a w którym Kasia tyg wg urodziła? Bo nie pamietam jaki miała termin
 
reklama
Do góry