reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Wczoraj przed pójściem spać, zauważyłam ze mam spuchniete palce u prawej stopy i trochę srodstopia. No ale dzisiaj już stopa wygląda jak moja ;)
Dzisiaj idziemy na ognisko. Ale ostatnio jak byliśmy tam zaproszeni na grilla, to nie było grila tylko samo mięso z piekarnika(a ja nie jestem teraz mięsożerna) :/ Mam nadzieję że tym razem będzie ognisko, ziemniaczka bym zjadła ;)
Mąż wczoraj później wrócił z pracy, tak myślałam że coś wywinal. Tak zapierniczal na motocyklu (bo słyszał jak mu ktoś na tel się dobija i myślał ze to ja dzwonię bo drodze, bo 5 nieodebranych polaczen) a jakiś debil w samochodzie nie patrzył na znaki ze pas skręca w lewo i zatrzymał się gwałtownie i dał kierunek bo on jednak chce prosto jechać. Kuba oczywiście nie był w stanie wychamowac i musiał położyć motocykl :/ kolejne wydatki. Nic na szczęście mu się nie stało, tylko obil sobie przedramie. A to jakiś kuzwa kursant dzwonił bo Kuba o 20 kończy pracę to myśli ze się Kuba przeteleportuje w niecałą minutę do domu z Ursynowa na Wawer. Niektórzy to w ogóle Nie myślą.
Śniło mi się dzisiaj ze któraś z Was pisała ze miała wypadek samochodowy, a ja często mam prorocze sny, wiec uważajcie na siebie moje Kuleczki :)
Tymuniek już jutro będziesz tulila maleństwo.

Aha również trzymaj się w tym szpitalu, mam nadzieję że przetrzymaja Cię jak najdłużej.

Paulinka jak ja dawno w zoo nie byłam. W te wakacje na pewno się wybiorę, ale pewnie już z wózkiem, wątpię aby wcześniej mi się udało.

My z mężem mamy 14 lat różnicy, szybko doroslam przy nim. Chociaż i tak zawsze byłam powazniejsza niż rówieśnicy. Wiem że mnie kocha ale bardzo wylewny nie jest. Tym bardziej wczoraj było mi smutno i mu powiedziałam bo byłam u fryzjera, ściskam sporo włosów a on nawet nie zauważył. Eh a dzień wcześniej mu wspominałam ze idę do fryzjera. Niby wie że powinien od czasu do czasu jakieś miłe słówko mówić ale tyle ma na glowie, do tego Artur w brzuchu i on też to przezywa, choć próbuje to ukryć.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emol nie przejmuj sie, to jest normalne, mój ma w kalendarzu wpisane że idę do fryzjera a potem się pytam co się zmieniło i on nie wie czy ja obcielam czy zafarbowalam. Nigdy:D
Mam nadzieje ze mężowi nic więcej poza ta obitą ręka nie wyjdzie:* udanego ogniska :-)

Katja piękna kuchnia! Bardzo mi się podoba taki styl:-) ja niestety wprowadziłam się do domu w którym kuchnia już była zrobiona przez dziadków więc jedynie kupuje dodatki bo poszaleć nie moge;-) ale jest klasyczna drewniana i przytulna:-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol ja kiedys obcielam sobie grzywke,pytam mojego co sie zmienilo czy ladnie a on ze farbowalam wlosy [emoji50][emoji50][emoji51]
Zdrowia dla meza,oby nic wiecej nie wyszlo.

Katja tez mam biala kuchnie [emoji4]i uwielbiam ja [emoji6]


A mnie wenflony nie ruszaja. Jako dziecko spedzilam tyle czasu w szpitalach,ze sie przyzwyczailam. Ale u dentysty to pierwsze co zawsze chce znieczulenie.

Pumelova niee wogole do mnie to jeszcze nie dociera [emoji3]
Ale moj ma chyba stresa bo mu sie dzieciatka i pampersy snia [emoji6]

Chyba czas wstac bo leze juzz godzine odkad sie obudzilam. A taak mi sie nie chce.

 
Tymuniek czyli ty następna, powodzenia :*

Katja Twój jedzie tylko na jeden dzień, mój jutro leci do Holandii na 4 dni... damy rade dzieci zaczekaja :)
Bardzo ładna kuchnia tez mi się taki styl podoba :)

Maziajka jeszcze tydzień, fajnie :D Miłego dnia nad wodą :)

Pumelova mój na kopalni pracuje, ale u góry było coś ważnego do zrobienia i pytali czy przyjdzie to się zgodził. A laptopy, komputery w domu naprawia :) no czytam bo też lubię ale jeszcze nie zasypiam czytając ;)

Emol dobrze, że nic się nie stało mężowi poważnego. Udanego ogniska :)

Liluli tez wstałam godzinę temu i zebrać z łóżka się nie umie :D

Ładne słońce dzisiaj, rodzice chcieli mnie zabrać na wycieczkę jechali gdzieś pozwiedzać ale stwierdziłam, że nie będą na mnie patrzeć jak później juz siły nie będę miała chodzić :) pojadę zaraz na paprocany pochodzić, książkę wezmę to na ławce poczytam a popołudniu mojego znowu wyciągnę na spacer :)

Miłego dnia :)
 
Emol ja już po pierwszych twoich postach pomyślałam sobie że młodziutka ale kumata:) Ja chyba taka nie byłam:) A mam znajomych między którymi jest też 14 lat ale wogóle tego nie widać ani fizycznie ani intelektualnie także miłość wygrywa:)

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
gratuluje wszystkim udanych wizyt :)

Tymuniek trzymaj się :) jutro będę moco trzymac kciuki :)
Olisiaa gratuluje udanych zaliczeń :) teraz leż i odpoczywaj :)
Aha a jak ty się czujesz?
Maziajka ja mam też sny już... dziś mi się śniło że miałam dwie cesarki jedna po drugiej... więc przemyślam że cos będzie nie tak... eh...
pumelova a nie możecie zadzwonic na infolinie i zmienić termin dostawy ?
Emol najważniejsze że mężowi nic się nie stało

a ja wczoraj nie najlepszy dzień miałam :( poczytałam was u kosmetyczki to mi telefon się rozładował, grat starty... później utknełam w korku :( ledwo zdążyłam po małego do przedszkola... i już później nic mi się nie chciało... ale zrobiłam ciasto z truskawkami na dziś :) pycha... a dziś w planie tylko mam odpoczynek mimo że w domu trochę rozgardiasz ale nic mi się nie chce ... miłego dnia :)
 
Aniek męża bratowa miała kiedyś taka akcje. Pisała do sołtysa w sprawie podatku i też walnęła emotka na koniec. Koleś w jej wieku, znają się kupę lat, a jemu coś padło i się zaczął zalecac. Żona, 5 dzieci, a ona wtedy jeszcze 1 bo teraz już 3 i mąż w trasie. Było nieprzyjemnie.
Tymuniek kciukasy mocno zaciśnięte &&&
Pumelova mnie też bolą opuszki :) super że impreza udana.
Lilith fajnie by było jakby walneli za jednym zamachem te przepukline, to już nawet nie ma co żałować SN.
Saba gratuluję udanej walki że slimakami.
Alex chińskie jedzonko u chińczyka może zaskoczyć. Super. Daj znać czy smakowało. Ja chodziłam do podstawówki z wietnamczykiem i zawsze miał super jedzonko na urodziny.
Emol współczuję, dobrze że nic mu się nie stało. Smacznego ziemniaczka.
Ewella mój 28 jedzie do Wieliczki na dwa dni, a potem mam nadzieję już zostanie w Warszawie.
Mam już mojego mezulka w domu. Nakarmilam i położyłam do łóżeczka. Leżę sobie obok i jest mi dobrze mimo że chrapie a na bok go nie przekręce. Za tydzień zdjęcie szwów i kontrola. Już wam nie będę jęczeć że się o niego boję :)
Cieszę się że Donald przyjeżdża, bo ostatnio była opcja że jednak byłby we Wrocławiu w czasie okoloporodowym. Zresztą nic nie planuje, bo przecież za 11 dni poznam datę wywołania.
Miłego dnia.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się świątecznie,
Nocka w miarę spokojna,skurcze są cały czas ale pojedyńcze,nieregularne,pewnie tak przechodzę jeszcze z 2 tygodnie,mój mezus już jest w drodze do mnie
Bab,ja właśnie jak mam długo te skurcze i częste to za każdym razem lecę na kibelek,
Tymuniek jej to już jutro zobaczysz swoje dzieciątko,jak zazdroszczę,życzę łatwej pionizacji[emoji6]
Lilith wypróbowałas już chyba wszystko,można tylko potwierdzic ze jak dziecko nie jest gotowe to za nic nie ruszy
A ja się tak zastanawiam,pamiętacie moja historię,na początku ciąży jak trafiłam do szpitala z podejrzeniem ciąży pozamacicznej ,coś tam było i w jajniku i w macicy ale z ostatnim okresem nic się nie zgadzało,w końcu okazało się że były bliźniaki i jeden cudem dotarł do macicy i zaczął się rozwijać ale różnica między terminem om a tym z usg jest ponad 2 tygodnie,i tak zaczęłam myśleć przez te skurcze czy czasami ten termin z om nie jest w ogóle ważny?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Alex87 haha my tez do siebie nie raz mowimy stary albo stara;D albo maz mowi do mnie mamusia, mamcia, matka.


Kasia co to znow tesciowa odwala?


Abed jakie sprzatanie swieto jest odpoczywaj!


Tea moim zdaniem jest wazny jesli to byla normalna @ .




Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry