reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

U mnie znieczulenie też niepotrzebne u dentysty :)
Liluli mojej kumpeli przekrecil się synek w ostatnich tygodniach, a była to druga ciąża też się nastawila na cc a rodziła naturalnie. Masz jeszcze wizytę przed terminem??
Integral super!
Olisiaa gratulacje... teraz zasłużony odpoczynek.
Moja młodsza nie chce się wyprowadzić z naszego łóżka :) przed chwilą zasnela, uwielbiam z nią spać ale za chwilę się nie pomiescimy... mąż musi ją zacząć przenosić.
Jutro jedziemy do zoo.
Dziś miałam akcję szybkie zamawianie prezentu na roczek bo z jednego sklepu mi zadzwonili że mają rowerek ale uszkodzony w tym kolorze czy chce czerwony ale wolałam niebieski bo to dla chłopca. Musiałam się upewnić czy dojdzie w piątek ale na szczęście już wysłany :)
Idziemy na roczek bliźniaków w sb, mąż jest chrzestnym jednego z nich... oczywiście zakup prezentu zlecił mi. Dobrze że istnieje Internet :D
 
reklama
Hej dziewczyny leżę już na położniczym i czekam na cc ma być w piątek:):) na pokój wolny czekałam 5 godzin podłoga w tym pokoju była myta jakimś dziwnym preparatem nie wspomnę że reszta pozostaje do mega wyczyszczenia przewijak do ubierania dzidziusia jakoś pozostawia wiele do życzenia jak i cała reszta szkoda opisywać tego.

Dziewczyny mam małe rozwarcie skurcze mała waży 3400 jak będzie to się okaże ...nadrobie wasni co u was ale to jutro:) dobranoc:)
 
Tea jak ja Cię rozumiem. Przy moim starym też nic nie jest straszne. Nawet jak miałam tachykardie to z nim jakoś raźniej.
Mój mąż jest misiem nie tylko dla mnie, tak na niego mówili w szkole średniej bo był najmniejszy w pierwszej klasie. Skończył jako największy. Dużo ludzi mówi na niego Misiek.
Dziś kiepsko się czuję, dzidź tak słabiej się rusza. Jakoś tak bardziej się przeciąga niż kopie. I do tego brzuch twardnieje tak pod cyckami-to pewnie te skurcze całe. W związku z tym że czuję powiew porodu zdjęłam paznokcie i skróciłam na maxa. Strasznie dziwne uczucie.
1497472968-aaaaaa.jpeg

Także już na prawdę jestem gotowa.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas w 34tyg 1920g ale nasza to drobinka

Tea trzymam kciuki aby dzieciaczek jeszcze poczekał ale jak organizm się zaczął sam oczyszczać to podobno wróży poród.
 
Ostatnia edycja:
Pumelova dlugo bedziesz czekala na fotki ? Ja okolo dwa tyg... :)
Olisia gratulacje zdolniaszko zdanych testow :)
Co do slodzenia, moj maz gdy wola" gdzie jest moja zabka" a ja dla zartu sie odezwe ze tutaj, a wiem ze chodzi o synka to np odpowiada" pytam o zabke a nie o ropuszke " :) hehe. Wiec mamy takze specyficzne poczucie humoru. Dobralismy sie.
Ja dzis mialam ochote jak nigdy na chipsy i czekolade i pojadlam sobie.
Moj maz w przyszly piatek ma wyjazd taki calo dniowy i calonocny i ja juz schizuje ze moze akurat wtedy cos sie zacznie!? Mimo ze termin na 14.07 i najchetniej bym go nie puscila ale musi no...

Dziewczyny poza sexami jakies metody na rozwarcie ? Poza piciem jeszcze tego naparu z lisci malin.. ale na rozwarcie powolne a nie zeby odrazu urodzic :) chcialabym zeby za tydzien czy dwa cos sie zaczelo z tym rozwarciem. Moze na duzej pilce troche sie pokrece? Teraz jeszcze nie, niech sobie rybcia tam siedzi ale z poczatkiem lipca cos chetnie bym podzialala.

Sciskam was dlugoweekendowo zyczac milego odpoczynku kto moze :)
 
Tymuniek takie marne warunki? Mówiłaś, żeby to posprzatali? Przebieraj malucha na łóżku.
Kciuki zaciśnięte, chyba będziesz teraz Ty jako kolejna mamusia po bulkaasi :)


Katja, u nas były tabsy z liści malin, wyższa dawka. Wiesiolek, sutki, schody, spacer, sex, ostre żarcie, ananas, w akcie desperacji rycynowy olej, piłka, taniec i chyba to wszystko hmm.
Okna, podłoga etc nie działa. Burza, pełnią tez :p


Misia ladniutkie jak zawsze :)
 
Lilith chcialam SN ale i tak najwazniejsze zeby maly urodzil sie zdrowy [emoji4]

Super ten kosz macie,bardziej mi sie podoba niz mojzeszowy.

Oby udalo sie zrobic przepukline przy okazji u Ciebie.

Paninka tak mam za tydzien wizyte i za dwa tygodnie jeszcze. Juz sie nie nastawiam na to ze sie obroci.
Jeszcze troche i wszyscy bedziecie w jednym lozku spac [emoji4][emoji6]

Tymuniek to Ty juz zaraz bedziesz tulila mala [emoji4]

 
Pola@ gratuluję wizyty

Inka1985 no niestety końcówka ciazy to z formą różnie, odpoczywaj i życzę jeszcze trochę energii

Maziajka ale zjadlabym takiego dobrego golabka. .. bo szpital ogólnie super, ale jedzenie pozostawia wiele do życzenia

Misia to super, że jest już po wszystkim

Aga_k_m no skurcze są i rano na obchodzie powiedział mi lekarz, że jak tak dalej będzie to możliwe, że zakończymy ciążę wcześniej

Olisiaa gratuluję zdanych egzaminów i oszczędzaj się bo 34 to jeszcze za wcześnie

Liluli gratuluję [emoji4]

Tymuniek trzymam kciuki za Was ... lipka trochę z tymi warunkami z tego co piszesz

Dobrej nocki
 
reklama
Madziazt jeszcze nie słyszałam o takich imprezkach jak w Szwecji:happy: najlepsza!

Pumelova jaki flirt? Broń Boże.:surprised:

Maziajka oby....
Dlatego ja wyciszam na noc tel.żeby ktoś przypadkiem nie wybrał do mnie numeru.
Biodro też nie raz mnie boli jak długo na nim leżę. a ostatnio na spacerze mi ścierpło. Dosłownie go nie czułam, mogła bym sobie tam nóż wbijać. Pewnie jakiś ucisk?

Inka to dopiero musiałaś się czuć jak się zorientowałaś:oo:

Kasia nie mam go z kim posłać, bo mieszkamy w zupełnie innej części miasta niż są bloki i większość dzieci. Na szczęście mam nadzieję, że to koniec na tym święcie.
Dziwne z tym płaceniem za puste butelki... Co kraj to obyczaj.

Misia żeby nie było niejasności. Facet jast dla mnie kompletnie nie atrakcyjny i aseksualny. Taki fuuuj , burak.
Dobrze że u męża wszystko się udało. Może go jutro wypuszczą?

Aga_km też widzę dużo w szarościach? Uwielbiam. Ja mam na dole łazienkę w biało(bardziej taki śmietankowy)- szary dekor i podłoga jak kamień, też w szarym. Ściany na razie wszystkie białe i płytki na całym dole a'la deski, takie przecierane na szaro. Kuchnia ma być biała z marmurowym blatem.
To ci facet pojechał, że jesteś tłusta. Zamordowała bym.

Integral fajnie że się udało z tym oknem.

Olisia gratuluję egzaminów.
Moja żabka w34tyg.2300. Oszczędzaj się.

Monti mam dokładnie tak samo, co raz gorsze samopoczucie.

Tea ja też jestem starsza od męża, ale potrzebnw mamy raczej podobne.
Mam nadzieję, że nic Ci się nowego nie przyplątało? Jakieś skurcze, bóle?

Lilith no to w zasadzie dobre wiadomości? Śliczne łóżeczko.

Chybra gratuluję wizyty.

Paninka mój mały też chce ze mną spać. Ze względu na mój brzuch, kładę się z nim, a jak zaśnie to uciekam.

Tymuniek trzymaj się tam jakoś. nawyżej będziesz przebierała bobaska na swoim łóżku. Kciuki!
 
Do góry