reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Gratuluję udanych wizyt, teraz już ciążą daje się nam w większości we znaki...

Katja, dobre to kombinowanie[emoji23] a data 7.7.17 jest extra!
Ja też już bym wolała być chyba po, mała ma ewidentnie ciasno w brzuchu (przy moim wzroście ciężko, żeby mogła biegać w brzuchu) i ruchy są bolesne...

Jenny, dziękuję[emoji4] Chociaż u mnie to dziwna sytuacja, bo wyprowadzam się ze swojego M (mamy dużą kamienicę) do mieszkania mojego P... Ze względu na złe relacje moich rodziców i jego nie było wyjścia...
Maluje farbą kredową na biało[emoji6] miał być inny kolor, ale puszka 1l kosztuje z innej firmy kosztuje prawie 200zl i jest kiepskiej jakości, a tak zapłacilam 65 za 0,75l.
Chociaż z moim tatą, który jestem pasjonatem renowacji mebli to nawet wybór białego nie był prosty, miałam prawie 30 próbek różnych odcieni i długą dyskusję jaki wybrać[emoji6] W pokoju są szare ściany i stwierdziliśmy, że białe będą najbardziej uniwersalne.

Liloone, jedno popołudnie i w sumie torba z głowy[emoji123]

Aga, będzie dobrze! Twój też się niedługo skończy. Za to jaka będzie radość jak po porodzie wrócisz do nowego domku z nowym dzieciątkiem [emoji4]

Misia, dołączam do trzymających kciuki[emoji110][emoji110]

Pola, powodzenia wieczorkiem na wizycie, daj znać jak będziesz po[emoji6]

Chyba zostaje Antonina, wczoraj P dzwoni, że może Urszula (tak się nazywa jego babcia) ale od razu wyprowadziłam go z błędu[emoji23] wychodzę z założenia, że mój głos jest ważniejszy jeśli chodzi o imię (gdybym miała to jemu zostawić to byłaby Wiktoria i Denis - nigdy w życiu!), ostatecznie to ja noszę to maleństwo pod sercem i jakoś tak czuję, że ta Antonina będzie pasować[emoji6]
Chociaż koleżanki mówią, że jak zobaczę dziecko to wtedy będę wiedziała jak ma mieć na imię.

Miłego dnia, oby troszkę słonka wyszło, bo Kaszuby póki co pod pod chmurami i z deszczem, więc zapowiada się kolejny senny dzien[emoji42][emoji42]
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt :)

Tymuniek powodzenia :)

Pola kciuki za wizytę :)

Misia i ja trzymam kciuki za męża zabieg :)

Linoone no to powodzenia z prasowaniem, dobrze, że mam to z głowy bo też nie lubię ;)

Ja też już wyspana, mam jakąś wysypke na lewej nodze, na prawej niby tez ale mniej i swędzi, oczywiście Google..i zobaczyłam cholestaza ale przy ty, nie ma wysypki...ehh myślę, tez czy nie od truskawek ale chyba bardziej na twarzy by było uczulenie no nie wiem już. ..

Miłego dnia
 
Ja bym bardzo chciala urodzić 21.06- tak na dzien ojca :) ale nie widze na to szans. Prędzej ten 7.07.

Ogolnie jesli chodzi o samopoczucie, to ja bym chetnie przedłużyła ciaze pod warunkiem, ze widdzialabym, ze wszystko jest ok, a nie w tej syt kiedy te rozbieżności w wymiarach mnie dobijają.
No i gdybym wiedziała, ze juz nie tyje ;p

Ale z uwagi na stres z wymiarami, to chciałabym urodzić wcześniej. Jakos o dziwo sie nie boje. Tzn boje sie porodu, ale z łatwością odpędzam te mysli poki co


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzien dobry [emoji8]
Zapowiada sie piekny dzien dzisiaj [emoji4]


Misia kciuki za meza [emoji110][emoji110]


Tymuniek za Was tez trzymam kciuki i oby wszystko bylo po Twojej mysli [emoji6]

Pola powodzenia na wizycie.

Linoone powodzenia w prasowaniu [emoji4]
Ja na szczescie mam to juz za soba bo tez nie lubie.

Patuszka gratuluje zakonczenia remontu [emoji6]



 
Witamy :)

Pola kciuki za wizyte.

Tymuniek powodzenia!

Coś czuję, że z lipcówek rozpakuję się jako ostatnia [emoji23]

Patuszka - Antonina super!

Ewella koniecznie sprawdź tą cholestazę, nas położna na szkole rodzenia bardzo na to uczula bo lekarze nie sprawdzają tego w ciąży ( co mocno mnie dziwi) wystarczy zrobić próby wątrobowe.

Ja mam dziś drugi dzień z prasowaniem (bleeee) ale widzę światełko, ciuszki już prawie wszystkie poskładane i poukładane co mnie troszkę uspokaja bo jak wszystko takie rozwalone to mnie stres bierze.
Powiedzcie czy którejś wyszły ketony w moczu? Wczoraj oddawałam krew i próbkę i właśnie mi wyszło. Mój gin skomentował ten wynik, że do konsultacji ale w trybie zwykłym. A wizyta dopiero jutro i nie wiem co to ( glukozy w moczu nie ma ) mimo to może to być cukrzyca?

Pozdrawiam wszystkie mamusie! [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Maziajka, Katja, Linoone gratuluję wizyt

Alex najważniejsze że wszystko w porządku. Myślę że to wina zdjęcia. ;-)

Kasia dobrze że wyjście się udało i jedzonko było pyszne.

Misia to do jakiej przychodni kobieto chodzisz, że wszystkie panie z wydatnymi usteczkami? Hahahaha :tak:
Trzymam kciuki za Twojego męża i szybki powrót do formy.

Aga_km ale fajnie że już wam montują kuchnię. Nasz pan od montażu jest jeszcze na wczasach. Szkoda, bo gdyby nas kuchnia nie trzymała, to na dół mogliśmy się już wprowadzić... bo na "dopieszczenie" góry jeszcze z miesiąc będzie potrzebny. Watpię że przed porodem damy radę.

Coralic myślę że sobie poradzą, mają swoje sposoby. Spokojnie.

Karuzela u mnie w brzuchu jeszcze szaleństwo, ale wolę to, bo jak się tylko tak rozciąga, to jest bardziej bolesne, nie wiem dlaczego?
Dasz radę, akurat lato, wakacje. Dużo czasu można spędzać na placu zabaw.

Jenny to po pierwszej ciąży masz ciągle problemy z tarczycą? Wcześniej tzn.przed ciążą było ok.?

Tymuniek oby wszystko poszło zgodnie z Twoim planem.

Pola kciuki za wizytę.

Patuszka zdecydowanie Antonina.

Ewella może być uczulenie po truskawkach, u syna w szkole podobno wczoraj był pogrom po truskawkach. Ale sprawdziła bym tą cholestazę.

Co do seksu u nas, to do ostatniej wizyty "trenowaliśmy" może nie tak intensywnie, ale jednak. W poprzedniej ciąży też mąż miał blokadę, a teraz jakoś na luzie.

Wczoraj mój mały miał straszny ból brzucha do południa i postanowiłam nie posyłać go do szkoły. Właśnie pani pytała czy jadł truskawki, bo ok.30 osób zgłosiło się do higienistki z takimi objawami i wszystkie po truskawkach. U nas właśnie nie było truskawek w niedzielę. Dziś już ok.i poszedł do szkoły. Pani doktor mówiła żeby bardzo długo trzymać truskawki pod strumieniem wody.
U nas dziś słonecznie i ciepło, a ja wróciłam ze szkoły i leniuchuję. Nic mi się nie chce....
 
Karuzela co za historia, mam nadzieje że historia dobrze się skończyła i zaczął oddychać ?
Katja. hehe ;) ciekawe czy im się uda czy dzidzia zrobi po swojemu ;)
Linoone gratuluje udanej wizyty
Aga mam nadzieje że uda się wam przeprowadzić przed porodem :)
Tymuniek powodzenia w szpitalu :)
Pola@ powodzenia na wizycie :)
Aha jakie wieści ze szpitala ? zostałaś ?

u mnie słonecznie ale chłodno... nic mi się nie chce ale domek trzeba ogarnąć ...
 
reklama
Witajcie kochane!!

Tea, mam z córeczką podobnie, chociaz skonczyla 4 lata to w nocy sie budzi a to na siku a to na picie a to juz sie wyspala... [emoji48] poza tym przylazi nam do lozka w nocy caly czas i co zrobic [emoji23]

Dziewczyny, jak to wyszlo ze niby lipcowki a wychodzą nam czerwcòwki [emoji16]... mi sie z kolei kompletnie nie spieszy, w ciazy jest mi dobrze i pewnie mam traumę po wczesniaku, wiec wolę przenosic niz rodzic za wcześnie. I mam ogromną nadzieję, że mi sie tym razem uda...

Aniek, Misia ma racje co do tsh. Tak ze brac euthyrox i cieszyc sie ze lekarz nie olał sprawy [emoji4][emoji4][emoji4]

Paninka, strasznie współczuję sytuacji... cholera, niech ten rozwód dostaną i nie denerwują córki. Ja nie kumam jak można będąc dorosłym tak zrzucac wszystko na własne dzieci... grr. Moja kolezanka ma corke w wieku 13 lat i ta juz nienawidzi facetow przez matke. Ludzie naprawdę nie umieją ogarnąć wlasnych emocji... strasznie mnie to dobija...

Jestesmy z Mają przeziebione ... no dramat kurde.... ja od niej wszystko łapię no... wrrrrr

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry