reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Katja. 7.7 to urodziny mojego męża :) Pewnie tez sie by ucieszył jakby sie mała urodziała ...ale zobaczymy co bedzię :)

ps. Twój mąż jak mój ...także u nas w temacie przyspieszania też nic nie bedzie. Nie ma co zmuszac na siłe.

Linoone =- gratuluje wizyty :)
 
reklama
Jenny to data naprawde super :) jeszcze do tego piatek dla mojego wymarzona data heheh.
Co do przyspieszania, skoro cala ciaze nie bylo nic seksiorow to nie sadze zeby nagle na koniec pomogly. No chyba ze z intensywnoscia trzy razy dziennie hahah ale tak to nie dawalabym rady nawet przed ciaza, nie jestem az tak "ruchliwa" :D
 
Mój Miki ma 2100g 35+0 też mi mówią , że troszkę mało.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Moja mala w 34+4 miala 1960gram i moj doktorek mowi, ze wszystko si[emoji4]
Wazne, ze maluchy przybieraja. Beda po prostu filigranowe[emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Morela to rzeczywiście malutko i co powiedział na to lekarz?
Kasiulka chcę dotrwać właśnie do 38+0,później niech się dzieje co chcę
Misia ja niestety nie mogę mieć wywolywanego oxy,na masaż szyjki się nie zgodzę bo za bardzo boję się tego bólu,a na balonik położna mówiła że mam się nie zgadzać bo 90% kończy się zakażeniem dziecka i matki jakąś bakteria crp czy coś takiego,noworodek na sam początek dostaje antybiotyk.zrobiłam wywiad i rzeczywiście wszystkie dziewczyny które miały balonik miały też po porodzie ta bakterie,więc zostaje mi cesarka bo nie wierzę że coś samo się zacznie


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak jak Aga pisze - mówi, że będzie po prostu mały. Mieści się to w granicach normy bo odchył tygodniowy więc jest ok. Ważne , że przybiera :) A w sumie mniejsze dziecko - lżejszy poród :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ah co do wagi Kochane, tak jak moj gin mowi - aparatura tez sie myli i nie ma co robic paniki :) powtorze - jakos w 35 tyg mi powiedzieli ze syn ma juz ponad 3 kg a urodzil sie w 38 3560, a juz myslalam ze donosze slonia 4,5 kg i nie dam rady urodzic :) podobno 500g pomylki jest w granicach normy nawet.
 
Linoone - gratuluję udanej wizyty [emoji3]. No i poczynań S z Mężowym [emoji6]. Ja to już na tym etapie boję się swojego do siebie dopuszczać [emoji1]


Jenny - ciężko z tym odpoczynkiem, ale lepiej nie szarzowac do 37 tc [emoji6]. Przynajmniej czas umilasz sobie negocjacjami w sprawie realizacji ogrodu [emoji6].

Kuchnia to będzie nasze 1 skończone pomieszczenie, następne są łazienki (kwestia montażu urządzeń... Ale wanny jeszcze brak, więc dupa), a od czwartku mąż walczy z panelami w pokojach na poddaszu.
Ciężko widzę przeprowadzkę końcem czerwca, ale... będzie jak będzie [emoji6]


Patuszka - gratuluję finiszu remontowego [emoji3]. Zazdroszczę [emoji4].
Co do prawka.. Przyjdzie ten czas - przy dziecku jest spora motywacja, a i podzielnosc uwagi Ci się wyostrzy [emoji5].


Misia - i ja trzymam kciuki za jutrzejszy zabieg męża. A Ty staraj się nie stresować [emoji8]
 
Helo babeczki nie śpię od 5' ech...
Morela bardzo się cieszę że ciśnienie ok i mogłaś wyjść do domciu super:)
Dziewczyny jutro mój dzień muszę dziś pomyśleć czy wszystko spakowałam do tego szpitala...ciekawe ile mnie tam trzymać będą zanim zrobią cc chciałam żeby do końca tego tygodnia już Nelcia była z nami:)
 
Tymuniek trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok i po Twojej mysli w szpitalu!

Aha za Ciebie tez, jak ciaglosc blizny? Daja Wam jakos jesc chociaz sensownie?

Katja, Linoone, Maziajka super ze wszystko ok na wizytach, gratuluje!:)

Ja dzisiaj ide na wizyte na 18.40, zobacze jak moja szyjka, a wczesniej panowie z ikei przyjezdzaja montowac nam szafe:)
Milego dnia dla wszystkich!:)
 
Czołem [emoji3]

Tymuniek - Kobieto... Już pisałam wcześniej - jesteś tak wprawiona w pobytach szpitalnych, że kto jak kto, ale Ty pewnie jesteś przygotowana w 110%, i wszystko co możliwe masz już spakowane. Powodzenia!


Pola - kciukasy za dzisiejszą wizytę [emoji110] [emoji110].
No i czekam na foto gotowej szafy [emoji3].
Jak samopoczucie Karolinki i Twoje?
 
reklama
Tymuniek, powodzenia w szpitalu! Obyś nie czekała za długo na swoją Nelcie :)

Pola, trzymam kciuki za wizytę!

Mnie czeka dziś prasowanie. Ciekawe czy to ogarnę, bo szczerze mówiąc ja to z tych, co prasują raz w roku może ze dwie koszule na święta i tyle. Ciekawe czy uda mi się odpalić żelazko :D
 
Do góry