reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Coralic moja koleżanka 2 miesiące temu urodziła, też wyszło jej ze ma te bakterie. Rodziła 5h i spokojnie wystarcza. Niektóre rodzą cały dzień i na to też są przygotowani ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A wiecie co dzisiaj zrobiłam na obiad... jadłam to w podstawówce... ciapkapusta ;)

A co do seksow... my do 33 uprawialismy raz na tydzień, może trochę rzadziej. A po tym jak wyszły mi skurcze, nic nie uprawialismy. Wczoraj 1 raz po takim czasie i strasznie czułam pieczenie i jakbym zaraz miała się zsiusiuac. Nie wiem czy to dlatego że po takim czasiem czy może przez ta szyjke, i się wtedy rozszerzyła? Linnone też tak miałaś?

Ps. Dzisiaj znowu i zobaczymy to się powtórzy. Mam nadzieję że nie:)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paninka współczuje sytuacji, przykre... ale musisz myślec o swojej rodzinie
Ika tak to jest z naszymi małymi braciszkami ;) oby byli szczęśliwi :)
Aha powodzenia w szpitalu :) nie zła historia z bramą... ja dwa razy w swoja wjechałam ale na szczęście nic sie nie stało
Alex gratuluje udanej wizyty
Aniek mi endokrynolog powiedział że przed ft4 nie można barć tabletki
Maziajka to dobrze że ok :) teraz trzeba czekać :)
Patuszka89 to super :) w końcu będziesz u siebie :)
Katja. dobrze że sprawdzone :) jeszcze lepiej że wszytko ok :)
Misia mam nadzieje że zabieg się w końcu odbędzie
Aga super że w końcu z kuchnią zaczeli :) pochwal sie zdjęciami jak skończą

ja dzis cały dzień po za domem.. pojechał L4 zawieść do pracy no i mi zeszło :D później obiad i popołudniu na basen z synem... was doczytałam tam :) wypadku tym razem nie było ;)
 
Ja zawsze mam niskie cisnienie i nie odczuwam spadku.


Pumelova sama nie wiem co sie stalo z moja energia. Mojemu T.nie udalo sie mnie nawet na wyjscie na lody namowic [emoji27]
Ale dzis juz lepiej [emoji4]

Paninka okropna sytuacja ..
Chlopak do skutku mowisz...u mojej Mamy kuzynki chlopak urodzil sie chyba jako 12 [emoji23] ale nie ostatni [emoji52]


Mumusia Muminka heh dobre pytanie. Nie mam pojecia a moja Mama nie pamieta co sie stalo z tymi maskotkami [emoji23][emoji6]

Misia jakie super usta [emoji4]

Ika super ze sie wybawilas na weselu. Teraz wypoczywaj [emoji6]


 
Rany sex? Nie wiem już co to jest. Przed ciążą było mega intensywnie i w sumie do czasu pojawienia się brzucha, mąż ma blokadę i nie ma przeproś na prawdę, już to zaakceptowałam, ale jest ciężko, a sny mam takie, że hoho. Poprzednio też tak było i jakoś przeżyliśmy , ehhh już nawet słów brak...

Pierwszy raz dzisiaj tak mi się kilka razy mega brzuch spiął, że czułam jakby miał wybuchnąć, ale minęło hymmm.

No nic. Jutro dzień z synusiem w domu. Dobranoc ;-) ;)
 
Piszecie o relacjach rodzinnych... wiedziałam że komunia będzie stresująca bo właśnie sytuacja rodzinna tam ciężka ale jak weszliśmy do restauracji i odetchnelismy że już jest po to nagle jeden z gości przestał oddychać, cała akcja, karetka :-( A ja sie modlilam żeby skurcze ustały i żeby wszystko się dobrze skończyło.. .

Dziewczyny na końcówce czy odstawiacie już magnez i jeśli chodzi o ruchy czy zauwazylyscie że teraz to już tylko leniwe rozciągania? Synuś był zawsze aktywny a od kilku dni tylko leniwe rozciągania i to zazwyczaj jak się położę na lewym boku. Po posiłku czy czymś słodkim jak się położę to nalicze 10 ruchów ale ledwie wstanę to cisza albo tak delikatne. Tak mało miejsca by miał już? U mnie już 37+4

Kasiulka trzymam kciuki i czekam na wieści czy to już:-)

Podobnie jak wy mam obawy jak dam radę ż dwójka szczególnie że starszej trzeba będzie zapewnić dużo ruchu. Obym teraz lepiej zniosła cc niż poprzednio.

Widać że końcówka już bo jak nie ruchy, to piszecie o skurczami, akcjach ż ciśnieniem:-/
 
U mnie tez leniwie. A jestem 36+5. No ale w zeszłym tyg ważył 2.800. A ja jestem mała, wiec troche nam juz ciasno razem


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Podsumowujac z cisnieniem dzis wiele z nas mialo kiepsko.
Ja takze mam ogolnie niskie cisnienie wiec jak spadnie to jestem zamulator na maksa.
Co do sexow, wsumie pocieszajace przeczytac ze nie tylko moj M sie zblokowal przez ciaze - znowu :)
Ciekawe ile z nas lipcowek ostatecznie rozpakuje sie w czerwcu :)
Moj gin dogaduje sie z mezem, bo bedzie gosciem na pepkowym. Dzis sobie na ip ustalili termin, ze piatek najlepiej. Termin mam na 14.07. No i wychodzi im, ze 7.7.17 jest idealny. Ah ci faceci :)
Ale to nie tak hop, mozemy jedynie lekko wywolac jesli bedzie jakies rozwarcie , tak jak mialam w pierwszej ciazy. A ze narazie cisza i spokoj to sie nie nastawiam :) jednak powiem Wam.. niby wieloryb ze mnie nie jest ale jeszcze z tydzien dwa i chcialabym rodzic. Wy tez?
Maziajka i niektore tutaj piszecie ze wolalybyscie przedluzyc ciaze a nie skracac, ale rozumiem ze to z tesknoty za brakiem brzusiolka a nie z racji na cudowne samopoczucie ?:):)
 
Ja po wizycie. Wszystko ok, szyjka trochę krótsza, ale poród przed końcem tygodnia mi raczej nie grozi. [emoji6] Miałam pobieranego gbsa, dostałam dłuugą listę na badania krwi i kolejna wizyta, już ostatnia, za 2 tygodnie. [emoji4]

Emol, my mieliśmy przerwę ponad miesięczną i też miałam po lekki dyskomfort i parcie jakby na siku, ale siku nie było.. w moim przypadku to raczej kwestia tej dużej przerwy. [emoji4]

Jeśli chodzi o seks, to mój mąż nie ma żadnych zahamowań, jemu jest wszystko jedno czy w ciąży czy nie. Na szczęście zawsze jest chętny [emoji6]

Moja torba spakowana, tylko jeszcze muszę dorzucić ciuszki. Tzn poprasować to co wyschło, wstawić jeszcze jedno pranie i potem wyprasować i chyba będzie koniec!

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewyczny :)

Czytanie nadrobiłam...siedzę na kanapie...brzuch mi sie spina ( twardnieje) ale u mnie dopiero 35 tydzień rozpoczęty ...więc w tym tygodniu muszę jeszcze poodpoczywać...a wizyta za 1,5 tygodnia.

Paninka - czy Twój tato mam problemy natury psychinczje? Może lepiej unikaj z nim kontaktu przez jakiś czas. Dla swojego dobra i spokoju. Poza tym u Ciebie jak u mnie ...wolny czas to głwonie sprzatnie i też zabieramy sie za prace ogrodwe ( kiedyś pisałaś ze też jestecie w trackie). Zamówiłam agrowłoknie, trochę krzewów i drzewek i negocjuje jeszcze cenę kory ...a to wszytko po to...ze jak sie mała urodzi ..to mąż nie bedzie narzekał że ma tyle grabienia ....bedzię miał już tylko trawnik do koszenia :) to z prac zewentrznych orczywscie.

Alex, Katja. Ola W. gratuluje udaanych wizt
Aniek ja od pierwszej ciąży biore eutorox i jest ok. W dniu bada krwi nie biore przed pobranim tableki tylko po.

Patuszka89 - gratuluje własnego M i przerowadzki. Na jaki kolor dziadek maluje mebelki ?


Misia kciuki za zabieg męża. oby tym razem sie udało wszytko.

Aga - kuchnia to już Wasza ostania rzecz , która brakowała do przeprowadzki ?
Jakas data ustalona ?

Ja cały czas koncze zakupy wyprawkowe i zastaniwaim sie czy mam wszytko...wiem ze wyjdzie w "praniu" czego jeszcze potrzebujemy ...ale tyle pieknych rzeczy jest dla maluszków...tylko portfel ograniczna.

Dobrej i spokojnej nocy dziewczyny,
 
Do góry