reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Witam Was kobietki troszkę mnie nie było,bo nie mam jakoś głowy do pisania :)
Czytam Was bardzo często ale jakoś brak weny na naskrobanie czegoś ...;)
My już po badaniu połówkowym czas leci jak szalony to już 22 tydzień i nasza księżniczka zrobiła nam mega niespodziankę na usg, będzie jednak córcia a nie syn pokazała co ma między nóżkami ♥ jestem mega szczęśliwa,bo zawsze marzyłam o córci a mąż liczył na syna :p ale już się bardzo cieszy,że będzie córa ♥
Mała zdrowa i śliczna waży 343 gram ale jest małą wstydnisią,bo nie chciała za bardzo buźki pokazać i cały czas rączkami się zakrywała :p ale po wielkich staraniach pani doktor i po 30 minutach mamy piękne zdjęcie i płytkę :) Czekamy na małą Laurę :)
 
reklama
Misia, pumelova ja tez blada jestem okropnie, dzis jade zakupic nowy podkład, bo niestety ten z jesieni jest juz zupełnie za ciemny :/

Kylesa czytałam wlasnie Twoj post na innym wątku, gratulacje!! Wiem jak to jest czekac w takim zawieszeniu, ja tez zyje troche od badania do badania, chciałabym sie normalnie cieszyc ciaza, kupowac malutkie ciuszki, ale dalej gdzies jest ten ogromny strach, ze jednak cos moze pojsc nie tak, ale juz w sumie bliżej niz dalej :)
 
No i ja mam ten sam problem ze blada się strasznie zrobiłam i trochę tęsknie za solarium, ale przede wszystkim za pięknym słońcem[emoji295], którego u nas jak na lekarstwo[emoji853] mi nawet córka ostatnio powiedziała ze chyba mam za ciemny podklad[emoji51] muszę w coś jasnego zainwestować.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Integral widzę,że miałaś taką samą niespodziankę jak ja na połówkowym :p
Ja też bardzo pragnęłam mieć córkę i jak dowiedziałam się,że będzie syn to było mi dziwnie tu taka niespodzianka :) chyba sobie wymodliłam swoją Laurę :) Cały czas miałam przeczucie,że będzie dziewczynka i coś mi nie pasowało jak powiedziała mi,że to chłopczyk :p
 
Ostatnia edycja:
Integral widzę,że miałaś taką samą niespodziankę jak ja na połówkowym :p
Ja też bardzo pragnęłam mieć córkę i jak dowiedziałam się,że będzie syn to było mi dziwnie a tu taka niespodzianka :) chyba sobie wymodliłam swoją Laurę :) Cały czas miałam przeczucie,że będzie dziewczynka i coś mi nie pasowało jak powiedziała mi,że to chłopczyk :p

Gratuluje miłej niespodzianki![emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Kylesa, fajnie ze się odezwalas[emoji4] to dobrze ze na badaniach wszystko wyszło ok i zdrowy chłopczyk rośnie.

Ja łożysko mam na tylnej ścianie i codziennie czuje dziecko bardzo często, niestety wczoraj miałam bardzo stresujący dzień i mam wrażenie ze dziecko się nie rusza i jakos brzuch mnie boli. Po pracy pójdę na spacerek to może po spacerze trochę poszaleje.

A na kiedy masz Kylesa termin? Ja tez jestem w 21tc i termin na 27 lipca.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Termin mam na 24go [emoji3] lipca wiec sąsiadujemy [emoji4]
Mnie tez czasem brzuch boli i łapie paranoję ale staram się myśleć, że to raczej normalne bo sie macica powieksza.

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia, pumelova ja tez blada jestem okropnie, dzis jade zakupic nowy podkład, bo niestety ten z jesieni jest juz zupełnie za ciemny :/

Kylesa czytałam wlasnie Twoj post na innym wątku, gratulacje!! Wiem jak to jest czekac w takim zawieszeniu, ja tez zyje troche od badania do badania, chciałabym sie normalnie cieszyc ciaza, kupowac malutkie ciuszki, ale dalej gdzies jest ten ogromny strach, ze jednak cos moze pojsc nie tak, ale juz w sumie bliżej niz dalej :)
Dziekiii!! No właśnie, dopiero wczoraj odważyłam się zajrzeć na allegro zeby poogladac spioszki i megapaki bo tak trudno było nawet pomyśleć o tym wcześniej. Ech... oby do przodu i nie dawać się trudnym i niepotrzebnym myslom! Trzeba się przestawić [emoji3]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
cześć dziewczyny:)
U mnie wczoraj było piękne słońce a dziś ponuro. Pomimo tego, że do morza mam dwie gdz jazdy to mewy wczoraj latały jak szalone, uwielbiam ten dzwięk przez nie wydawany :)

Co do podkładów. Od 3 lat nie używam. Za to wynalazłam samoopalacz ( niegdy nie lubiłam bo smierdziały i pozostawiały bruzdy) oczywiście naturalny hehe firmy Lavera. Jest i do ciała i do buzi - ja mam akurat do buzi. Nadaje ładną delikatną opaleniznę no i nie czuć tej okropnej chemii :/ Zawsze używam na sezon jesień/zima. Link do: SAMOOPALACZ DO TWARZY BIO MAKADAMIA 50ml LAVERA
 
Do góry