reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Powiedzcie mi jaki jest wasz stosunek do picia kawy w czasie ciąży i później w okresie karmienia.
Ja jestem umiarkowanym kawoszem i nie mam większego kłopotu żeby z niej zrezygnować, mam jednak czasem ochotę na taką małą z mlekiem. Zastanawiam się też jak to będzie po porodzie kiedy snu będzie brakowało....

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiedzcie mi jaki jest wasz stosunek do picia kawy w czasie ciąży i później w okresie karmienia.
Ja jestem umiarkowanym kawoszem i nie mam większego kłopotu żeby z niej zrezygnować, mam jednak czasem ochotę na taką małą z mlekiem. Zastanawiam się też jak to będzie po porodzie kiedy snu będzie brakowało....

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja kawe pije jak mnie glowa boli i tylko z mlekiem. Ale uwielbiam herbaty i to mocne. Slyszalam ze kawa podczas karmienia nie ma duzego znaczenia jak sie jej nie pije litrami. Jedna raczej nie zaszkodzi.

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kawka jak najbardziej 2 dziennie nie zaszkodza mi w czasie moich nudności w ogóle nie smakowała ratowalam się niestety Pepsi bo ból głowy gwarantowany...teraz pije rozpuszczalna a w domu z ekspresu z mlekiem. Karmiąc dodatkowo będę pila Inke.
 
O inka u mnie nie wchodzi w grę bo smak zupełnie mi nie pasuje. Chodzi mi tylko o zwykła lub rozpuszczalną i to też tylko z mlekiem [emoji4]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monti ja wogóle nie pije bo mnie nie ciągnie. Za to pije herbatę czarna a to tak samo działa :)
Chyba dopiero jako taki wpływ na organizm człowieka ma od 6 filiżanek w górę. Gdzieś coś tak czytalam i to nie w gazecie ale jakaś publikacje.
Kurcze która tu pisała o magnumach, będzie miała na sumieniu mój tłusty tyłek. Właśnie zadzwoniłam do może który wraca z silki i ma mi kupić.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monti jedna kawe z jednrj lyzeczki mozna, tykko zeby nie przesadzic z kofeina/teina to wtedy nie pic juz tak czarnej herbaty. Ja normalnie przed ciaza wypijalam ok 5 kaw dziennie, teraz ciagnie mnie do herbaty strasznie j pije czssem takie lurki:)

Paninka87, anet85 zapraszamy:)

Misia12 matko 26 basenow to ja w zyciu nie zrobilam:-D

Anet85 tak jak Truskawka polecam Ci asmag forte, tylko do polykania jest nieprzyjemny.

Aha dobrze ze bylas u gin z tymi bolami, wypoczywaj i lykaj magnez (ten asmab jest dobry).

Morela moja corcia tez jest tak absorbujaca, wszystko chce robic razem:) duzo zdrowka dla coreczki!

Lilith wspolczuje dalszego ciagu dolegliwosci, dobrze ze przynajmniej te krwotoki z nosa ustaly. Udanych wypiekow jutro!:biggrin2: tesciowa chciala sprzet zostawic u nas na jakis czas, ale podziekowalismy, bo jeszcze bym sie przyzwyczaila za bardzo heh;)
Widze ze u nas na forum jakas gastrofaza normalnie ostatnio i wypieki az slinka cieknie:biggrin2:

Integral super filmik, az sie poryczalam oczywiscie:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeśli chodzi o kawę, to ja mogłabym spokojnie nie pić wcale, ale lubię ten poranny rytuał :) poza tym u mnie zapobiega zaparciom i podkręca metabolizm. Ja codziennie piję jedną z ekspresu, z mlekiem, cappuccino albo latte. Nie wiem jak w trakcie karmienia, ale zobaczę czy taka ilość będzie jakoś negatywnie oddziaływać na maluszka. Jak tak, to sobie odpuszczę. Ale nie wiem co będę wtedy pić, bo za herbatą, oprócz mięty, nie przepadam.

Filmik obejrzę jutro bo coś czuję że to wyciskacz łez, a nie chce się znowu rozklejać przy mężu ;)
 
Do góry