reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Już miałam narzekać że musiałam wcześnie wstać bo moje dzieci z okazji soboty wstały o 6 ( normalnie to po 7 muszę ich budzić do przedszkola), ale widzę że są lepsze ode mnie.
Tymuniek rozumie Cię z tymi skurczami też mi dokuczaja :(
A co do kawy to ja przez 3 miesiące nie piłam w ogóle bo na sam zapach było mi niedobrze, a teraz jak mam ochotę to jedną słabą z ekspresu z mlekiem czemu nie :D
Myślę że to nie zaszkodzi a zachcianki trzeba spełniać;)
Miłego dnia życzę wszystkim :)
 
reklama
Mimi ja też bym jechała na ip

f2w3rjjgy5cue5bk.png
 
Powiedzcie mi jaki jest wasz stosunek do picia kawy w czasie ciąży i później w okresie karmienia.
Ja jestem umiarkowanym kawoszem i nie mam większego kłopotu żeby z niej zrezygnować, mam jednak czasem ochotę na taką małą z mlekiem. Zastanawiam się też jak to będzie po porodzie kiedy snu będzie brakowało....

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja z pierwszym dzieckiem zaczelam pic normalna kawe (wczesniej tylko inka z mlekiem) dopiero ok 4 miesiąca. Jedna nie za mocną dziennie. Obecnie 22tc z drugim pije rowniez jedna filiżankę dziennie w dni kiedy mam ochote. Z pierwszym dzieckiem mialam ochote pic kazdego dnia, teraz rzadziej
 
Hej Dziewczyny! Jak samopoczucie? Mam nadzieje ze wszystko dobrze. Ja niestety wczoraj dostałam migreny (tak niestety mam po całym tygodniu mobilizacji w pracy, ze przychodzi rozluźnienie i migrena murowana) wiec szybko poszłam spać, oczywiście pare razy siku w nocy i czułam jak głowa mi pęka i niestety pobudka z ranca daleje z migreną. Idę się kawy z mlekiem napiję, to może przejdzie[emoji853] co do kawy właśnie, to przez 4 miesiące nie piłam wcale bo mnie odrzuciło, a teraz od tygodnia gdzieś znowu pije kawkę rano i czasem w porze lunchu [emoji477]️ moja gin mówiła ze kawa nic nie szkodzi, a tutejsza położna wręcz oczy [emoji15] robiła ze chyba zwariowałam ze mi od kawy niedobrze i mimo wszystko powinnam w siebie wlewac[emoji848]
Życzę wszystkim miłego dnia, ja dziś męża na zakupy wyciągam, gdyż nabrałam ochoty na tą parkę z h&m co tak zachwalałyście i po jeszcze kilka bluzek z gumka po bokach, jak dla mnie są super, wiec muszę jakieś inne kolory dokupić.
Niestety u nas jak zwykle deszczowo, ale trudno, przynajmniej te zakupy za pocieczenie[emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry [emoji5]
u mnie taki piekny sloneczny dzien sie zapowiada [emoji4]

Kawka..uwielbiam zawsze wypijalam 3-4 dziennie.
Teraz dlugo mie odrzucalo od kawy,a od jakiegos czasu pije 1 z ekspresu.

Madziazt wspolczuje [emoji17] oby bol szybko minal.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam.
Wyspalam się za wszystkie czasy. Tylko raz wstawalam na sisiu. Śniadanko zjedzone i zaraz ogarnę siebie a później mieszkanie. Dzisiaj siostra do mnie wpada co mnie zdziwiło bo rzadko przypomina sobie o mnie.
Robiłam wczoraj schab z kiszoną kapustą w szybkowarze no i po 40 minutach wszystko było mięciutkie. Mam dziewczyny pytanie... no bo szybkowar z Lidla podczas gotowania puszcza parę i to nawet sporo. Czy to normalne? Może mam jakiś uszkodzony... w instrukcji pisze że trzeba dokrecic taką śrubę aby temu zapobiec. Dokrecilam i parą wydobywa się. . .

Monti kochana ja pije rano kawę rozpuszczalna z 1 łyżeczki z mlekiem i nie widzę w tym nic złego... podczas karmienia też wypije taką.
 
Hej dziewczyny :) mam do was pytanko[emoji14]czy stosowała któraś w ciąży ZOVIRAX krem na opryszczke? Wiem ze jest skuteczny a pojawiła mi sie trzecia juz opryszczka i to taka ze rozrosła mi sie poza usta bleeeh.. Chociaz pewnie sama ją sobie rozniosłam:p Dwie poprzednie zanim sie rozwinęły bo już czulam ze bede miec to posmarowałam pastą do zębów i bylo po problemie na drugi dzien . Ale na tą , juz pasta raczej nie podziała tak szybko[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas też pięknie, ciepło się zapowiada a ja czuję się fatalnie katar leci ciurkiem.... dopiero schodzimy na śniadanko tak nam się dobrze spało. Muszę nadrobić pranie i sprzątanie dzisiaj choć M pewnie będzie wyciągał mnie z domu...
 
Megan to może maść cynkowa? Na opryszczke nigdy nie stosowałam, ale z innymi wypryskami zawsze radziła sobie w moim przypadku bardzo dobrze

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Megan to może maść cynkowa? Na opryszczke nigdy nie stosowałam, ale z innymi wypryskami zawsze radziła sobie w moim przypadku bardzo dobrze

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Wlasnie na noc posmarowałam maścią cynkową a tu jeszcze gorzej[emoji14]jak długo mialam z tym spokój tak teraz mi to świństwo wychodzi[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry