reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Chybra kurcze to powodzenia :D

Pola@ jak Ci przejdzie to się wstrzymaj chyba że masz niedługo wizytę i i tak musisz zrobić. Ja nie znoszę robić tego badania, bo mycie się przed sikaniem jest dla mnie mega wyczynem:D a co do tel to mam dużego pecha, spadł mi ostatni na ziemię ale siedziałam na schodach więc spadł z 10 cm i mi się szybka zbila:(

Tymuniek ja jeszcze nic nie kupiłam, tylko zapisuje wszystko.. boję się jakoś:pp

Aaggaa ale robisz pyszności!! Zazdroszczę, muszę coś zaplanować w tym tygodniu:))

Misia jaki hambek! [emoji7]haha rozumiem że nie tylko mój mąż je w ciąży więcej :D

Morela ja też czytałam że od stycznia. Na pewno nasze medyczne dziewczyny będą wiedziały:D





Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja i tak w przyszlym tyg. mam zrobic to badanie, bo mam za tydzien wizyte u gina i zalecenie zeby zrobic,to zrobie juz jutro;)

Ewella trzymam kciuki za polowkowe!:)
 
reklama
Pumelova, Pola dzięki im wcześniej trzymane kciuki tym lepiej ;) nie no jestem dobrej myśli :) badanie mam w Tychach :)

Tzn byli, mnie nie było musiałam napisać gdzie byłam, wytłumaczyć się i teraz 30 dni oni maja na odp. Czy mi wierzą czy nie..tak zostawiają kartkę w skrzynce kiedy i o której byli.
 
Pumelova zostawiaja kartke z inf.ze byla kontrola.

Lilith biedna,zdrowiej Kochana [emoji4]

Sylver tez ostatnio mialam tel.tylko do polaczen bo moj oddalam na gwarancje. I zdalam sobie sprawe ze sie uzaleznilam w ciazy od internetu [emoji51]

My dzis mielismy badanie polowkowe. Wszystko jest super,mozg,przeplywy. I napewno bedzie synus,bo jak to lekarz powiedzial takiego kutasika jak maly wystawil nie da sie nie zauwazyc [emoji23]
Dzis mamy 20tc5d i malutki ma 390g. [emoji5]


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Liluli, gratuluję :-)

Lilith, doczekałaś się?

Ja póki co zakupiłam 3 pajace. We wtorek mam wizytę i po niej też podjadę coś kupić. Bałam się owszem, ba! Nadal się boję, ale co ma być, to będzie, a takie zakupy dodają wiary, że będzie dobrze :-)
 
cześć dziewczyny:)
My po rosołku - ostatnio co tydzień mój robi hehe Chyba to moja ulubiona zupa podczas ciąży:)

Czytałam gdzieś, że na tym etapie ciąży mogą pojawiać się przebarwienia na twarzy no i zauważyłam od kilku dni u siebie. Dziś to jestem w czerwone ciapki - ani korektoru nie mam, ani pudru bo generalnie nie uzywam. Chyba zakupię skoro mam tak wyglądać :) Wczoraj kupiliśmy pierwsze trzy ciuszki dla Emilki. Wogóle od piątku był spór o imię. Bo fakt jest faktem, że przez pierwsze 3 miesiące mówiłam do dzidzi Emilka bo mój R był bezkompromisowy w tym temacie. Poddawałam mu też imię Milenka, ale nie!! Emilka i koniec! A jak wracaliśmy ze skanu to powiedział w samochodzie, że Milenka jeszcze jest ładne - ucieszyłam się, że mu się odmieniło ale on znów że jednak Emilka i Emilka. No i w sumie to przed chwilą się poddałam. Emilka czy Milenka - tylko inny układ liter hehe A skróty do tych imion są takie same:)
 
Kasia, a jaki jest skrót od Milenka, bo chyba się nie spotkałam. Miałam w grupie Emilke kiedyś i rodzice mówili na nią Milka. Była też dziewczynka, która miała na imię Emi i to było pełne imię.

Ja odpoczywam dziś po weekendzie imprezowym. W piątek była mała rozgrzewka przed parapetowka, bo była tylko jedna para ale wczoraj ledwo się pomiescilismy :-) w szczytowym momencie było chyba ze 20 osób, a najmłodszy miał 10 miesięcy :-) 3 kolegów zostało na noc, więc poranek też był wesoły :-) to pierwsza moja taka duża impreza na trzeźwo. Myślałam, że będzie gorzej, ale całkiem nieźle to zniosłam :p

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jak na razie mam 3 bodziaki, ale w najbliższym czasie chce dokupić resztę ubranek. Potem, jakos pewnie w maju, chcę już tylko dokupywac te większe sprzęty, czyli wózek itp.

@Ika89 podziwiam za tyle osób w domu! Dla mnie 6-8 osób na raz to max :D no ale my mamy dość mało miejsca

Ja też wczoraj zaliczyłam imprezę na trzeźwo. Nie lubię tak.. ale wytrzymałam do 1 i się zwinęliśmy do domu. Po powrocie od razu padłam ;)
 
Do góry