reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

ale mnie dziś pediatra wkurzył.. normalnie dojść do siebie nie mogę..:angry: zaczął mnie boleć od tego wszystkiego brzuch i co chwile płakać mni się chce..
a zaczęło się od tego że córka nie chciała mu gardła pokazać bo mówi że ją boli to ten że on że musi jej przyjąć.. noż kur.. to jest tylko dziecko.. tym bardziej że ma silną angine.. i mówił że jest po nocnym dyżuże i za 5zł nie musi w ośrodku pracować.. to już całkiem się zagotowałam.. zatkał mnie..:wściekła/y: to jak mu tak słabo płacą to po co siedzi i ludzi wkurza( żałuje że nie byłam przygotowana bo bym powiedziała że na polu u nas więcej zarobi! ).. i teraz mam dylemat czy mam do niego zapisać maluszka jak się urodzi czy szukać innego lekarza..
 
reklama
ale mnie dziś pediatra wkurzył.. normalnie dojść do siebie nie mogę..:angry: zaczął mnie boleć od tego wszystkiego brzuch i co chwile płakać mni się chce..
a zaczęło się od tego że córka nie chciała mu gardła pokazać bo mówi że ją boli to ten że on że musi jej przyjąć.. noż kur.. to jest tylko dziecko.. tym bardziej że ma silną angine.. i mówił że jest po nocnym dyżuże i za 5zł nie musi w ośrodku pracować.. to już całkiem się zagotowałam.. zatkał mnie..:wściekła/y: to jak mu tak słabo płacą to po co siedzi i ludzi wkurza( żałuje że nie byłam przygotowana bo bym powiedziała że na polu u nas więcej zarobi! ).. i teraz mam dylemat czy mam do niego zapisać maluszka jak się urodzi czy szukać innego lekarza..

ja bym innego szukała. taki zawód wybrał, więc niech Ci łaski nie robi, że dziecko zbada. i co to za teksty o pieniądzach...
 
O kurcze naprawdę macie się z tymi wodami tez bym nie wiedziała co robić. Najważniejsze jest chyba żeby pilnować ruchy maluchów.

Byłam dzisiaj na zakupach i padam to już nie dla mnie.

Kagusia33 co to za lekarz naprawdę szok. Ja na szczepionki chodzę z mala tylko do naszego ośrodka a do pediatry prywatnie jeżdżę. Uwielbiam tego pediatre super babka zawsze stawia dobra diagnozę i leki odrazu pomagają.

Martyska jak tam się czujesz?
 
ale mnie dziś pediatra wkurzył.. normalnie dojść do siebie nie mogę..:angry: zaczął mnie boleć od tego wszystkiego brzuch i co chwile płakać mni się chce..
a zaczęło się od tego że córka nie chciała mu gardła pokazać bo mówi że ją boli to ten że on że musi jej przyjąć.. noż kur.. to jest tylko dziecko.. tym bardziej że ma silną angine.. i mówił że jest po nocnym dyżuże i za 5zł nie musi w ośrodku pracować.. to już całkiem się zagotowałam.. zatkał mnie..:wściekła/y: to jak mu tak słabo płacą to po co siedzi i ludzi wkurza( żałuje że nie byłam przygotowana bo bym powiedziała że na polu u nas więcej zarobi! ).. i teraz mam dylemat czy mam do niego zapisać maluszka jak się urodzi czy szukać innego lekarza..

Kagusia - ja bym zmieniła lekarza na bank .....bo ten to już u mnie zycia by nie miał - po tych słowach to bym wnioskowała ,że oczekiwał ,że mu zapłacisz.Jak to mówi moja pediatra -Człowiek sam wybiera zawód i powinien ponosić konsekwencje swojego wyboru , do samego końca.
Nie denerwuj się , szkoda siana i nerwów ....

Boszzz dziewczyny, ale macie z tymi "wyciekami"....przecież to można psychicznie się wykończyć ....a gdzie radosne oczekiwanie na maluszka ....ech
U nas kolejny dzień masakry temperaturowej -całe szczeście ,że w domu chłodno.Niestety musiałam od rana pokulac się z młodszym do poradni psychologiczno -pedagogicznej ,bo mam podejrzenie dyslekcji lub dysgrafii....jazda samochodem o 12 w południe to katorga ,mimo klimy...
poza tym nie mam pomysłów na obiady dla tej mojej bandy....dziś "ogrze jedzenie" czyli makaron z pesto :)...jutro nie wiem co namotam ....

może któraś by dziś urodziła ?
 
My od dwóch dni grilujemy nad jeziorem to mam z głowy obiady, bo też już nie mam pomysłów co gotować. Najchętniej to bym jadła młode ziemniaczki z jajkiem sadzonym, koperkiem i sałata ze śmietana.

Olga , Avalka jak samopoczucia?
 
Te wkładki raczej potwierdzają wersję że to nie wody, skurczy nie odczuwam wiec przyjmuje że jest ok. Niemniej jednak czuje, ze wciąż sie cos wydobywa ze mnie. Moze faktycznie przy czopie jakaś wodnista wydzielina czasem odchodzi, żeby jednak aż w takiej ilości...
Spac mi sie chce ogromnie.

Kornelia trzymam kciuki, informuj co i jak, powodzenia :)
 
reklama
Te wkładki raczej potwierdzają wersję że to nie wody, skurczy nie odczuwam wiec przyjmuje że jest ok. Niemniej jednak czuje, ze wciąż sie cos wydobywa ze mnie. Moze faktycznie przy czopie jakaś wodnista wydzielina czasem odchodzi, żeby jednak aż w takiej ilości...
Spac mi sie chce ogromnie.

Kornelia trzymam kciuki, informuj co i jak, powodzenia :)

No ale przynajmniej mozesz byc spokojniejsza, najgorsza to ta niepewnosc :/
 
Do góry