reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Olga hormony sie unormuja ja tez miala 2 dni zalamki a teraz jest juz wszystko ok u ciebie tez tak bedzie:-) trzymam mocno kciuki za laktacje
ola powodzenia
u mnie tez dzis burzy nie bylo tylko troche wiatr sie zerwal i ledwo co popadalo ale przynajmniej chlodniej jest
 
reklama
Ja po wizycie i co? Szyjka długa i zamknięta;) Spoko mam jeszcze dużo czasu:) To pewnie po to te skurcze, żeby tam się coś ruszyło wreszcie.

Angi w nocy były dwie mega burze z giga ulewą, musiałaś przespać;)
 
U nas tez była giga burza .. ja zjadłam sniadanie wypiłam herbatkę, odpaliłam wiatraki i chwilowo leżę bo jakoś nie mam na nic siły, zasnęłam o 8 nie dawno wstałam a przecież całą noc spałam i teraz gdyby znajoma nie zadzwoniła to bym pewno dalej spala :o
 
Ja tez po wizycie. Jak byłam podłączona pod ktg to oczywiście były tylko pojedyncze małe skurcze a jak mnie odlaczyla to miałam mocne :D lekarka powiedziała ze jak mam dużo tych przepowiadajacych skurczy to torba do szpitala ma byc gotowa bo może w każdej chwili się zaczac :D
 
Ja po wizycie i co? Szyjka długa i zamknięta;) Spoko mam jeszcze dużo czasu:) To pewnie po to te skurcze, żeby tam się coś ruszyło wreszcie.

Angi w nocy były dwie mega burze z giga ulewą, musiałaś przespać;)

No właśnie nie.. :D po prostu na Targówku przeszło bokiem ;) fakt ok 4 było różowo aż dziwnie, trochę grzmiało i trochę po padało ale żeby waliło czy coś to nie ;) zresztą nawet te grzmoty to było słychać że są daleko ;)
 
Ja na Mokotowie, więc w sumie kawał drogi z Targówka:)

Dostałam skierowanie na KTG dopiero na termin z USG czyli 21 lipca (z OM mam 19), ale nie udało mi się zapisać, bo w całym szpitalu padł system, godzinę czekałam i sobie poszłam, niezły bajzel im się tam zrobił.
 
reklama
Do góry