reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

no fajnie wygladaja te dowody ze zdjeciami takich maluchow, my Malej tez wyrabialismy

Doli zdrowka!

Ale fajnie ze Wam tak dzieciaczki wcinaja :) my dzis prawie caly dzien pozza domem w innym miescie a Mala rano kaszki nie zjadla bo bysmy na pociag nie zdazyli wiec tylko cycek,o 9. i to przez chwile bo nie chciala, potem zjadla przed 13. i potem o 17. 19. no i po 20. przed snem, a tak to jesc nie chciala masakra ale to chyba te zeby co. obiadku tez nie dalam bbo bylismy w gosciach i pewnie i tak by nic z tego karmienia nie wyszlo... jutro juz normalnie kaszka obiad nie ma co,trzeba nadrobic
 
reklama
no zupa z kaszą rewelacja!
młody gardzi ziemniakami :o

dzięki dziewczyn, jest lepiej już
tylko inhalator musze wymienić bo kupiłam i tak mi sie wydawało, ze cos nie tak z nim i nie myliłam się. nie rozpyla tego co trzeba
..siedzę prawie godz i guzik... dlatego dzis jade po nowy ;/
tylko się wqrzyłam bo zmarnowane tyle dni i sterydy a przecież to ważne.. oby tylko mu się nie pogarszało przez to..eh..

aga mój też mało je..tzn mniej.. a mleko to w ogóle histeria..jak wypije 80 ml to jest dobrze :/ zmieniłam mu na "2" i chyba to jest problem bo mu nie smakuje grr
 
Hej, hej!
jak tam chorowitki dzisiaj?
Doli, myślisz, że przez ten wadliwy inhalator mu się pogorszyło?
ja jak zwykle czasu nie mam. i przy tej pogodzie to spaaaaaaaaaaaaaaćććć!!!!!!!!!
 
aga a jakie masz mleko ? bo my hipp i próbowałąm to i jest obrzydliwe :/ jak mąka jakaś, jedynka słodka a dwójka ble,

aneczka nie wiem, oby nie, jest na antybiotyku także jest poprawa
 
Doli ja mam Nan, wiem ze to chyba trochę droższe ale moja tylko kaszke póki co na nim więc aż tak szybko mi nie idzie, ostatnio 400 g mialam na jakieś półtora miesiaca.
A no i ja to nań ostatnio kupiłam na promocji w rossmanie, było za ok 33 zł 800g
 
Ja znów się muszę pochwalić: za mną m-c(4tyg) ćwiczeń. Jestem z siebie dumna, bo jeszcze nigdy tyle czasu nie wytrwałam w ćwiczeniach. Ale tajemnicą mojego sukcesu było chyba to, że nie zmuszałam się do ćwiczeń codziennie. 3 x w tygodniu, choć teraz chcę zwiększyć do 4 może nawet 5, ale nic na siłę, żeby się nie zniechęcić. No cóż efekty są, może nie jakieś spektakularne, ale i tak jest dobrze, a to motywuje do dalszej pracy. Waga niestety stoi w miejscu:-\ zupełnie tego nie rozumiem, bo wymiarowo -4cm w brzuchu i talii, -2cm w boidrach i w udzie. No ale mięśnie też ważą, a widać, że tłuszczyk i luźna skóra zamienia się w jędrniejsze ciało. :-) Najważniejsze że dałam radę :-) i jeszvze chcę.:p
 
aga ja ok 37 zł płące za 600 gr...

więc czy ja wiem czy nan droższe.. ?

może zobacze to mleko, bo jak tak dalej będzie to zmiana jak nic

asia to normalne przy ćwiczeniach, czasem waga może wzrosnąć nawet, chociaż wymairy lecą, bo mieśnie sie budują i ważą swoje
 
reklama
Asia mięśnie ważą więcej niż tłuszczyk więc nic dziwnego że w talii mniej a waga stoi :p ja zbieram moc na ćwiczenia ale ciągle mam jakieś bardzo ważne wymówki..:D

Aga chyba właśnie nan w dobrej cenie jest...i fakt że Często na promocji, hipp jakoś rzadko...i chyba enfamil góruje w cenach

Doli u nas hipp 2 się przyjęło normalnie, chyba nie poczuł różnicy...:D a ja jak próbowałam to w sumie tylko mniej słodkie niż 1, przynajmniej dla mnie :)

Ania zgadzam się - ta pogoda jest tylko do snu...
Szkoda tylko że Wojtas nie podziela mojego zdania..!:o
 
Do góry