reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

my kaszke na wodzie z owocami przed kapaniem jemy oczywiscie lyzeczka a po kapaniu jeszcze mlekoz cyca
no ale widze ze Basia przoduje z iloscia jedzenia bo kaszki to na luzaku zjada ok 140ml + 60ml przecieru owocowego w srodku czyli 200ml na raz
a na obiadek dostaje troche warzywek ok 120ml na raz to zawsze zjada do konca i cycem zapija :) hahaha
no i wszystko lyzeczka i bardzo ladnie jej wychodzi :) wypycha jedzonko jezyczkiem tylko wtedy gdy za plytko jej jedzenie podam jak troche glebiej to pieknie polyka i nawet mocno sie nie brudzi
 
reklama
a to myslicie ze jak moja rano zjada tak z te 50 ml kaszki to moge jej z tyle samo np robic na wieczor, przed kapiela i potem cycka tylko po kapieli? moze by sie tak nie budzila w nocy, bo spala ladnie a teraz w sumie to regula ze jak zasnie nawet o tej 21. to 24. - 1. sie obudzi zeby zjesc i wtedy juz do rana spi raczej
 
Babydust to faktycznie fajnie Twoja zjada, właśnie też myślałam nad dodaniem musu do kaszki, choć na razie nie będę kombinowała. No ciekawa jestem ile moja będzie zjadać dziś po kąpieli zjadła 70g ale bardzo gęstej kaszki i popiła cycem i padła w łóżku :-) , kurcze problem taki, że mi ciężko ściągnąć mleka tyle żeby było więcej niż te 50-60ml Muszę zacząć zbierać w ciągu dnia :p
 
Nacias moja zaraz tez skonczy pol roku i co prawda siedziec chce ale zeby tak stabilnie do daleko jej do tego... ma wieksze checi niz mozliwosci chyba :)

Moja juz drugi ranek mi zasypia przy kaszce dzis juz nie mialam sumienia zjadla pol porcji i ja polozylam bo mi z lyzeczka w buzi usypiala :) ciekawe jakby bylo wieczorem

Marela a na wodzie nie mozesz robic ?
 
aga może daj jej wcześniej?
jak ja daje mojemu tuż przed drzemką to też zjada mikro
więc jak wiem, że szykuje się drzemka to daje ciut wcześniej i zjada
 
Nacias ale nie jest powiedziane że nie możesz mu wprowadzić tego później...blw to tylko nazwa, nie trzeba się tego całkowicie trzymać ;) nie jest ściśle określone że trzeba dać dziecku kawałki jak skończy pół roku ;)
 
Doli no sek w tym ze najpierw daje cycka rano i wtedy chce odczekac troche i wtedy kaszke jej daje, poczekalam jedynie z godzine ale ona chyba nie spala dluzej, bo ona nieraz obudzi sie i lezy cicho w lozeczku a ja jeszcze spie i nawet jej nie slysze ;) bo sie grzecznie bawi np, a potem jak ja wezme o czasem tak jest ze godzinka i ona juz pada bo zmeczona bo np nie spi juz dluzej niz mi sie zdaje
 
reklama
Do góry