reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

No właśnie Doli też myślę ze narazie nie ma sensu bawić sie lyzeczka wieczorem, może jak lepiej to opanujemy ;)
Z kaszka to na początku właśnie czasem hej później dawalam, a potem zaczęłam tak rano bardziej bo nie wiem jak wasze dzieci ale moja to jaj rano wstanie, to polezy góra 3 godz i drzemka bo już pada, później z ta druga to już roznie bywa czasem mi zasnie jeszcze o 14.-15. A czasem nie j wtedy 18. Jest masakra... Maruda na potege i byle do kąpieli

Asia zdrowka dla Was, pociesze Cie moja też coś dziś buzię zamykala i nie chciala otworzyć, i to i przy kaszce i przy deserku, a też już ladnie jadla... Może gorszy dzien, mam nadzieję

Aneczka my się wazymy tuż po pół roczku, we wtorek ;)
 
reklama
Aga mój pada po max 2 godzinach :v jak w zegarku ale drzemki ma 30 minutowe, chociaż zdarzy sie godzinna ran wciągu dnia
a jak nie położe go to i nie śpi po 5 godz :/

ja zaraz gotuje mu
dzisiaj zupa z indykiem ryżem i jakieś warzywa wrzuce
sprzedałam rozmiar 62 i ciesze się bo zawsze to mniej gratów

jutro mam wizyte koleżanki wiec zaraz ruszam z "miotłą i szmatą"zwłaszcza, ze sprzątałam w tamtym tyg :v hehehe
 
u nas jedzenie lyzeczka idzie pieknie tfu tfu przez lewe ramie :) zjada zawsze cala przygotowana porcje :) jak dodawalam kleik do butelki z moim mlekiem to tak niechetnie go pila a z lyzeczki wciaga wszystko
a rano pada po godzinie j cos uz na pierwsza drzemke :) wiec czesto zabieram ja do lozka z rana ona sobie tam gada cos pod nosem o 7 rano a ja jeszcze dosypiam :) potem ona zasypia na 30 min i spimy razem wtedy :)
jestesmy wlasnie w drodze do poznania i malutka pieknie sie bawi w koszyczku :) mama moze na forum posiedziec :p
my tez jutro szczepienie i zobaczymy ile na pol roczku Basia ma :) konczy w sobote :) hehe babcia robi z tej okazji impre dla dziecka goscie sie zjezdzaja :) a mama nie musi w garach siedziec :) to lubie hehe musze tylko tort i ciasto zrobic :)
 
babydust ja zrobiłam tak jak pisałaś-chyba Ty- głęboko do dzioba i jest pięknie :-) nic nie wylatuje, buzia czysta
plucie zaczyna sie jak się naje, albo odwraca głowe i wyciera w bujaczek heheh

my mamy szczepienie w pon. mam nadzieje, że szczepionka już bęzie bo miesiąc czekam
 
babydust ja zrobiłam tak jak pisałaś-chyba Ty- głęboko do dzioba i jest pięknie :-) nic nie wylatuje, buzia czysta
plucie zaczyna sie jak się naje, albo odwraca głowe i wyciera w bujaczek heheh

my mamy szczepienie w pon. mam nadzieje, że szczepionka już bęzie bo miesiąc czekam

Ja też tak próbowałam, ale wczoraj wybitnie nie chciała jeść, bo zaciskała usteczka i nawet nie dało się nic wsadzić :-D
 
ja tez probowalam lyzeczke glebiej i faktycznie troche lepiej, no chyba ze Mala faktycznie nie chce cos, to wtedy ciezko... Dzis zjadla troche i zwymiotowala hmm nie wiem czemu, potem jeszcze dojadla pare lyzek, cycek i poszla spac. podejrzewam ze to dlatego ze nie polkla dobrze tylko sie zachlysnela, i zaczelo ja cofac... w ogole czasem mam z nia kongo jak mi zaczyna sliniak szarpac i wiercic sie

Doli a wy dlugo juz miesko ? dajesz mu codziennie czy co jakis czas?
aaa i przy okazji wez oblec u mnie jeszcze sprzatanie jak mozesz ;) w sobote chrzciny wiec trzeba tez ogarnac :D hehe bede wdzieczna :p
 
ciesze sie ze sie na cos przydaly moje rady :-)
u nas odwrotnie jak jest mega glodna to wtedz bardziej dzioba otwiera az lyzeczka nie nadazam nakladac :-D
 
Hej!
ja dziś z dwójką sama na szczepienie, moze byc ciekawie;-)
wkurzyłam sie, bo poszlam do centrum handlowego do salonu orange, a oni właśnie go zamknęli, przenoszą się:crazy: no ale kupilam sobie spodnie i dla Ady dwie pary, więc jakoś to przeżyję;-)
ciekawe jak u nas dziś z warzywami, pewnie znowu oszustwo 'na jabłko'.
 
reklama
Do góry