reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowki 2015

Doli,
to pediatra już patrzyła.. i w siatkę centylową.


Mówię,
badania zrobię dla świętego spokoju. Przynajmniej będę miała podkładkę, że wszystko jest ok :p
 
reklama
Pat u mnie to sam
pediatra ucieszona, że nie jest "otyły" o ile o otyłośći u niemowlaków mozna mówić

chudsze dziecko ma mniej "problemów" nie poci się tak i nie jest mu cieżko itp.

chpciaź często te ludki "miszlę" zrzucają zaraz wszystko jak tylko chodzić zaczynają

Asia a Ty nie robiłaś juz badań?????
 
Moja szczupła, a się grzeje - to po tatusiu, on taki gorący facet ;)

Tak, robiłam badania - bo tamta druga pediatra zleciła - i było wszystko ok. Ale nasza kazała powtórzyć i dodatkowo pobrać krew.
 
My już też po szczepieniu, malutka rośnie jak na drożdżach ma już 6950g, niestety długości u nas nie mierzą, ale jest taka pionowa miarka dla dzieci w poczekalni i jak tam ją przyłożyłam taką podpierającą się na palcach to wychodziło ok 63-64cm. Szczepienie pięknie zniosła, praktycznie cały czas się uśmiechała i z wszystkimi gadała, a byłam w byłej pracy, i w obecnej pracy, i w mops-sie, i w przedszkolu, i u babci wylądowałyśmy, a ona uśmiech dla każdego i strasznie dużo do opowiedzenia :-)
 
Asia wro widzisz u mnie też cały czas pediatra patrzy na ta wagę ale badań nie zlecala, dziecko zdrowe ogólem żadnych problemów a ze mniej przybiera, no cóż może po prostu taka jest, ja za dzieciaka też zawsze niedowaga

Asiatipl super ze taka dzielna i grzeczna ;)

Ja dziś z koleżankami na spacer się umowilam i też Majka spokojna i tylko uśmiechy walila ;)

Hmm moja od paru dni już mi się nie załatwia, nie marudzi póki co ale nie wiem czy się nie martwic, a może spróbowac dac soczku czy herbatki jakiejś ? Jak myślicie ? Zawsze pomogło jak ha się soku jablkowego opilam ale wczoraj piłam i póki co nic
 
A Wy na piersi? Jeżeli tak to to normalne ;) u nas czasem kupy nie ma 7 do 10 dni i nic się.nie dzieje. Dzieje się dopiero.jak mały się w końcu załatwi bo aż gryzie w gardło ten zapaszek.... :p
Brak kupki to znak że układ pokarmowy dojrzał i więcej mleka trawi :)
 
Dokładnie tak jak napisała Pat. Też o to pytałam pediatry i to samo usłyszałam. U nas max są 2 dziennie a minimalnie jedna na 5 dni, także naprawdę różnie - ale przy kp to prawidłowe.

Moja też wiecznie się uśmiecha i zauracza wszystkich dookoła :) W przychodni czy w sklepie zawsze ktoś zagada. Najbardziej komiczne są sytuacje, gdy w domu jest przynajmniej o jedną osobę więcej (ktoś bliski z rodziny), to wtedy Mała bierze udział w rozmowie i domaga się by z nią też porozmawiać :D I tak śmiesznie wtedy "gada" - tyle w tym emocji i taka bogata mimika :)
 
reklama
a u nas od 4 do 8 kupek nadal i tylko moja lekarka-homeopatka zwróciła na to uwagę i zapisała kropelki na wchłanianie. kupki były też rzadkie, śluzowate i zielone, mój pediatra na rejonie stwierdził, ze to od tego, ze jem surowe owoce i warzywa. :crazy: nadal mamy sporo kupek, ale już są takie jak jajecznica, więc coś się poprawia.
 
Do góry