reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

A u nas kupka raz dziennie czasem raz na dwa dni, ale mimo że mała cały czas na cycu, kupka zaczyna twardnieć, znaczy jakieś 3/4 kupki jest raczej płynno-musztardowe, a 1/4 to twardsze kupki:-\
 
reklama
Wow ale się rozpisalyscie :-) mi się skończył pakiet internetowy i dopiero w niedziele mam nowy okres Rozliczeniowy to nadrobie. A oto Karolek :-D
 

Załączniki

  • 1441312803997.jpg
    1441312803997.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 42
Nacias o kurcze jaka minka :D boski jest :)

No t troche mnie uspokoilyscie, tak ogolem na piersi jest, ale dostaje kaszke na mleku mm no i dzis dalam ziemniaka troszkę zmiksowanego :) poszlo calkiem calkiem :p
jutro dale bede pic soczek to moze mala w koncu cos narobi :)

Asia Wro dopiero teraz doczytalam ile Twoja przybrala, faktycznie malo, ale no widzisz moja tez ciagle niski przyrost, od dwoch tyg juz daje kaszke jej, cos tam jednak zjada a miala na 2 tyg z hakiem, 260 g wiec tez nie jakis szal wielki, ale pediatra pow. ze no nie bedzie sie narazie czepiac, ale zeby dawac i jedzonko wprowadzac, w sensie nie zalowac jej ;) wiadomo ze jak sie narazie uczy to nie zje nie wiadomo ile mi ;)
 
No też tak myslalam, dziś kupie a wy taki soczek rozcienczacie jeszcze woda ? I w ile trzeba go wykorzystać jak już otwarty ?

W ogole wiecie co, wczoraj jak tego ziemniaka Majce daje przyszla mama i mówi ze ona jej da no to ok a za chwilę do mnie ze a co to jest, to mowie ze ziemniak zmiksowany, a ona na to ze trzeba było tylko pogniesc i w ogole to ze to jest bez smaku i ze trochę jak posole to nic się nie stanie... Wodę do picia wg niej też powinnam trochę słodzić, żeby chciala pić
 
Aga wszystko Ci psze na butelce soku ....

ja dałam na początek 30 ml na 1 dzień podałam na 3 razy..
rozcieńczałam z wodą potem

a po co solić? i przyzwyczajać do soli ? my przyzwyczajeni to nam nie smakuje a dziecko nie zna innych smaków to samo z wodą
po co glukoze/cukier..
 
Mój mąż też zawsze się czepia ze to co gotuje Karolowi jest bez smaku. Ale dodaje lubczyk i bazylie i jest podobne do słoiczka choć trochę lepsze w smaku. Tylko, że u nas inaczej bo Karol je już wielowarzywne obiadki z mięsem :-)
 
reklama
nacias dużo już jecie..

pierwsze słysze , że wode z glukozą na żółtaczke..
mój miał 5 tygodni żółtaczke oglądało go 3 lekarzy, miał robioną bilirubine ale przy kp to normalne, że tak wolno schodziła

częstsze karmienie pomagało , żadnego dopajania! zwłąszcza takiego maluszka!

co innego na mm-bo wtedy żółtaczka szybciej schodzi
a glukoza to po co ? po to, żeby wiećej i chętniej pił ?
 
Do góry