reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Mila gratulacje i dla was :)

Doli niee u nas z racji tego przewodu botalla co był nie domkniety

Asia ale ma super :)
Moja się ledwo mieści ale też dlatego ze kręci się i zjeżdża mi w dol ale nogi wywali na brzeg gondoli i jej pasuje ;) ba spacerowke przejdę jak siądzie a ti już chyba niedługo ;) ale wiem ze dużo osob już i takie maluchy dają do spacerowek

My po wyrażeniu, mala 5960. Oczka jej dalej ropieja, i mamy jej masowac w kacikach przy nosku, jak nie pomoze to do okulisty
 
reklama
Asiatipl - ale super!
Mila - gratki ząbka!
Powodzenia na szczepieniach.
I buziaczki dla Basi Babydust :-)
Mały dzisiaj jakiś wściekły. Na brzuch ciągle fika i zaraz ryk, bo tego nie lubi. Ja go na plecy, to on na brzuch i tak się bawimy
 
Aneczka Gucio tez dziś swiruje ciągle ba brzuch się kładzie i marudzi zaraz wiec najlepiej y mamy na ręku

Dziś się wzięłam za sprzedaż ciążowych ciuchów później biorę się za ubrania po guciu
 
jesteśmy już po
nie ma niestety 5w1 i końcem września muszę iść jeszcze raz :/

dzisiaj pneumokoki tylko

mały waży 6720 i ma 65/66 cm
jest na 10 centylu
mam go dokarmić bardziej i nie żałować oczywiście wszystko z umiarem

ale jest proporcjonalny wtmiarami i cały czas na tej dolnej granicy więc luzik

dygotka u nas ledwo..no z niecałe 10 cm jest ale wiadomo, że dziecko nie leży głową przy samym boku tylko zjeżdża.. pewnie za chwile spacerówka..


Asia wro to faktycznie mało. mój od 23.7 przybrał niecałe 800 gr i to jest mało.. także nie dziwie się. może taka jej uroda. a może jak karmisz to dodawaj do każdego mleka kaszke-jeśli karmisz btelką bo jak na piersi to sprawa trudnijsza

aga aaaaa..widzisz zapomniałam..no oby te oczy się poprawily , żeby obeszło się bez zabiegu




aaaa i zapomniałabym
zęby są
dwa
na dole
patykiem przejechała doktorka i "chrobotały" ;-)) także ten..;-) szybciutko
 
Doli,
no mało, ale ja i moje rodzeństwo też ważyliśmy mniej niż trzeba i moja mama wiecznie nam badania robiła, a nic nam nie było - ot taka uroda. Moja Mała nie wykazuje żadnych oznak choroby. Jedynie po szczepieniu ma lekko podwyższoną temperaturę, więc przebadamy się jak jej przejdzie.
Nam ząbki nadal się przebijają, ale już niedługo, bo Mała trochę spokojniejsza, więc pewnie to kwestia paru/parunastu dni.

My, póki co, nie szczepimy dodatkowo.
 
Asia to tym bardziej odpuść to. serio
ani gwałtownego spadku nie zaliczyła na wadze ani nic
sama wiesz jak je i że się najada
a kłuć dziecko niepotrzebnie i wynajdywać choroby to najgorsze co można

jak jeszcze masz wątpliwości to skonsultuj to z innym pediatrą i zobaczysz, bo zaraz znowu coś będzie nie tak

wrzuć na luz :p
 
Doli,
ale to nie ja się doszukuję tylko lekarze - wszyscy :D Jak tak patrzę na Małą, to ona dobrze wygląda. Rączki i nóżki pulchniutkie. Tylko brzuchola nie ma ;) Rozwija się bardzo dobrze. Z jedną umiejętnością jest do przodu, więc tym bardziej na plus. Ale każdy lekarz, fizjoterapeuta itd. komentuje.. Jestem już tym zmęczona.
 
U nas Wojtas ja na chłopca dużo nie waży s lekarz nic nie mówił...powiedział że skoro je, śpi normalnie itp to taka jego uroda i żeby się cieszyć bo to nie faldki świadczą o zdrowiu dziecka i nie każde dziecko musi je mieć...;)
 
reklama
A co Ty się przejmujesz. Przecież to Twoje dziecko ;) u nas kto by małego nie widział to mówi że super ze taki szczupak czy lekarze czy inni ludzie...więc nie wiem od czego to zależy ;)
 
Do góry