reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Tragedia z tymi upałami. Moja Mała wiecznie spocona, cała obsypana potówkami. Ćwiczenia Vojty musiałyśmy ograniczyć. U nas w mieszkaniu jest po 30 parę stopni i po prostu nie da się normalnie funkcjonować :( Chcieliśmy przerzucić się na pieluszki Dada, ale w ten ukrop Mała się w nich odparza, więc sobie, przynajmniej na razie, odpuścimy ich używanie. Takich temperatur to ja się nie spodziewałam. Nie wiem jak Małej dzień organizować, bo ani nosić nie mogę, ani położyć na dłużej, bo przewraca się zaraz na brzuszek i po chwili zaczyna jęczeć. Spacery niestety odpadają. Dzisiaj nawet o 7 nie dało rady wyjść. Ktoś wie, kiedy te upały mają minąć?
 
reklama
a ja gdzieś czytałam, ze od wtorku 28-27 stopni, więc znacznie lepiej. oby mieli rację.
my po wczorajszym szczepieniu w dobrej formie, Mały waży 6440g (10-25 centyl), a mierzy 71cm (poza siatką), od urodzenia urósł 21 cm!!! czyli długi i chudy. ale wszystko ok.
 
Aneczka no to ladnie rośnie :)


U mnie upały jeszcze tylko w weekend a potem już niby góra 25 stopni więc ok lato ;) ale to u mnie, ja zachodniopomorskie ;)

A my bylismy wczoraj u kardiologa i dobre wiadomości ;) ten botall się zamyka, lekarz sam zdziwiony bo na początku był duży 4mm a teraz już prawie nie ma :) no imowil ze jak do 3go miesiąca się nie zamyka to już przeważnie zostaje a u niej jednak się zamknie :)
 
Aga super.
My szczepimy się w nast. tyg. Ciekawe ile będzie ważył .

Dziś już kupiłam pampki 4 nie pamiętam kiedy starszy w nie wszedł. Ale szybko coś mi się wydaje.

U nas upał nadal albo dziś chłodniejszy wiatr albo zaczynam się przyzwyczajać.

Wczoraj byłam ze starszym ogładać perseidi widzieliśmy 1 w ciągu 10 min i poszliśmy do domu bo trochę strach mi było siedzieć na pustym placu zabaw :p
 
aga,
to bardzo dobre wieści :)

Anniaa,
Wy przynajmniej coś zobaczyliście. Mnie się nie udało, chmury mi skutecznie zasłoniły niebo, a też nie chciałam długo siedzieć. Cóż.. podobna sytuacja co roku.. ;)
 
reklama
Witam!
Szczerze to rzuciłam tylko okien na kilka postów w tym temacie.
17 kwietnia 2015 zostałam mamą. Mój syn Marcel rośnie jak na drożdżach i codziennie mnie zadziwia :-) czasami pozytywnie czasem sprawia problemy ale tak to już jest z dziećmi ;-) mały waży już 7.64 kg ale to było końcem lipca :-) następne ważenie w nadchodzący poniedziałek więc zobaczymy ;-)
 
Do góry