reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Dobrze jedzą to i duże :) zaczną chodzić to wszystko zgubią a jak nie to i tak bede go kochać nad życie z fałdkami na nogach :)
 

Załączniki

  • 1439233633890.jpg
    1439233633890.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 39
reklama
no nasza taka wielka nie jest choc bardzo duza sie urodzila :)
tym razem nie mam smietany kremowki w cyckach (moje starszaki bardzo rosly na moim mleku) jak sie moja siostra smieje tylko odtluszczone mleko :-D
12 dni temu wazyla 6400 wiec teraz pewnie z 6700 ale to moze nawet nie tyle :) czyli w 4,5 miesiaca przybrala nie cale 3 kilo :) i w dalszym ciagu w 62 niektore wchodzi bez problemu choc zakladam tez juz 68 ale bardziej dlatego ze zaraz lato sie skonczy i by nie zalozyla wcale gdybym teraz nie zaczela zakladac ;P
ale ja to sie mega ciesze ze wreszcie moje dziecko jest na 50centylu a nie na 95 i powyzej :-D corka starsza tak szybko rosla ze w wieku 2 lat nosila ciuchy na 4 lata , wyleciala i z waga i wzrostem duuuuzo poza siatki centylowe i miala badania czy organizm nadaza za wzrostem :) rentgen nadgarstka miala robiony aby zobaczyc czy wiek kostny jest ok :D na szczescie wszystko bylo ok :) ale teraz ma 10 lat a ciuchy nosi na 164 cm czyli dla 14latkow lub XS z damskiej odziezy :-D na szczescie jest szczupla tylko po prostu duza :) spokojnie zaklada ubrania i buty po mojej matce :-D jesli patrzec na wage to w foteliku samochodowym powinna przestac jezdzic w wieku 6 lat bo wtedy przekroczyla 36 kilo :szok: i juz moglaby jezdzic w przednim fotelu auta :)
z kolei syn urodzil sie ze sluszna waga 4100 i w wieku wlasnie ok 4 miesiecy mial juz powyzej 8 kilo :nerd: teraz na szczescie wzrost i wage ma w 75 centylu wiec nie tak strasznie duzo :)

takze dla mnie sama radosc ze Basia tak szybko nie rosnie :D
 
Ostatnia edycja:
Aneczka ale akcja ! :D nie no tak to ja nie miewam ;)

Pieknie wam dzieci rosna ja za tydz mam szczepienie to sie dowiem ile ma ale przewiduje niecałe 6 kg ;) moja drobna jest ale dość dluga. Nosi 68 i niektóre pewnie zaraz bedzie trzeba już odkladac ;)

A moja to w lozeczku wędruje na wszystkie strony, obraca się dookola wlasnej osi i jak nie bokiem się budzi z nogami na szczebelkach to całkiem odwrocona, i nogi na poduszce :)
Dbam żeby zasypiala w lozeczku bo skubana najchętniejwieczorem by zasnela przy cycku bo już nawet jak się naje to dalej sobie ciumka, ale jej zabieram i klade, nie chce żeby sobie ze mnie smoczek zrobiła ;)

No a jutro kontrola u kardiologa

Nacias bałagan jak bałagan ale kolor pościeli cudny :) a mija tylko raz do tej pory zasnela na brzuchu ;) ale tak się jej spalo dobrze ze się budzić na jedzenie nie chciala :D
 
Ostatnia edycja:
u nas o spaniu na brzuchu nie ma mowy, jak był noworodkiem i niewiele kumał, to bardzo często tak spał, ale potem zaczął się bunt.
Wojtuś zaliczył1,5, godzinną drzemkę, a ja w tym czasie zrobiłam pasztet porowo-pieczarkowy(pyszny, polecam) i kotleciki z kaszy jaglanej i spzinaku (nie jadlam jeszcze, nie wiem). kombinuję ostatnio w kuchni, nie mogę nabiału, to zaczęłam szukać inspiracji ;-) szykuję się na tofurnik, czyli sernik z tofu i mleka kokosowego, brakuje mi serników, bo uwielbiam, to może bedzie ok.
 
reklama
Do góry