reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Dygotka
Za krotko ssal, po 5 min na cycku. Teraz zciagam i pije z butli, cucka zlapie jak sie zapomni, ale nie na dlugo. Moja wina, butli nie powinien znac.
Tablet mi odmowil posluszenstwa,na kompie jakos mi zle sie forum czyta, jak juz siedze, to na fb :(
Od wczoraj mam fona na androidzie.
:thumbup:
 
Ostatnia edycja:
Asiorek dobrze ze juz jest ok i je jak się należy oby dalej przybieral ma wadze

Ja tylko na tel wchodzę na forum bo na komp nie ma czasu a na fb nie mam dostępu do waszego grona
 
Aneczka
Skl na to kg mąki, 12 łyżek oleju, szklanka cukru, 100 g drozdzy, szklanka wody i 4jajka.
Robisz rozczyn z drożdży, letniej wody, oleju, trochę mąki i pół szklanki cukru, odstawiasz w ciepłe miejsce na parę minut, potem dodałam do tego żółtka utarte z reszta cukru i piane z białek, a następnie resztę mąki i wyrabiasz ciasto, ja mąki używam nie cały kg. No i drozdzowki piekłam jakieś 20 minut, ciasto myślę ze może i trochę dłużej
 
Asiorek moja czasem też 5 minut je, ale czasem to i z 20.

My dziś byliśmy na szczepieniu i przy okazji waga, tym razem 120 g w tydz, i dr pow. Ze no to nadal w dolnych granicach. Narazie rozszerzac diety jeszcze chyba nie będę poczekamy do następnego wazenia w połowie sierpnia i jak dalej mało będzie to wtedy, bo pow ze jak ona ba piersi to lepiej po 5.miesiacu rozszerzac.
A i ja narazie niczym swojej nie dopajalam
 
Nie ma za co ;) mam nadzieję ze wyjdą :) daj znac :)
Mi tak smakowały ze zjadłam wszystko w 3 dni, a wyszły mi dwie duże blachy ;) chyba znów zrobie na dniach, może na piątek ;)
 
reklama
Pozdrawiamy z nad bałtyku :)
 

Załączniki

  • 1437558730901.jpg
    1437558730901.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 71
Do góry