reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Zgadzam się z nataszą. Jeśli Mały zakatarzony, to przełóż szczepienie.

natasza,
udanego wypoczynku! :)

Ja ostatnimi czasy nie mogę się nacieszyć widokiem mojej Małej jak uśmiecha się i gada do swojego odbicia w lustrze. Dzieci są takie urocze :)
 
Natasza staliśmy przed Gorzów em za to w stronę morza był korek 26 km ale jak wy w tygodniu jedziecie to powinno być luźno
Ja właśnie też myślę żeby przełożyć to szczepienie niby katar lekki ale mam stracha
 
Hej.
My u moich rodziców. Jutro wracamy. Mały grzeczny choć wczorajsze i dzisiejsze upały już go bardzo męczyły.
Nadciąga chyba 4 burza dziś. Na szczęście zachaczają nas tylko bokiem.
Mały nauczył się tu spać w łużeczku.

Asia a mój gin mówił że przy mojej wadze i wzroście 3.5 kg dziecko to dużo (ważyłam tak do 55 przy 163cm) nie masz sobie co wyrzucać małych dzieci. Starszy urodzony cięższy wolniej przybierał od Mateusza.
 
reklama
Hej Dziewczyny! Witam się po weekendzie. My tylko z jednym dzieckiem, więc raj :-) wczoraj nawet obejrzeliśmy 2 filmy, Wojtuś był taki grzeczny :-) a w sobotę byliśmy w mieście na obiadku, też nie mogę narzekać na zachowanie syna :-)o 10 rehabilitantka przychodzi po trzytygodniowej przerwie, ciekawe co nam powie. mieliśmy wczoraj mega sukces - 10 minut na brzuchu bez płaczu, oczywiście mama wtedy wychodziła z siebie, żeby go zabawić, ale jest ok :-)
Natasza - może jedźcie na noc? unikniecie wtedy korków i Mały lepiej zniesie.
Dygotka - aż tak źle na wakacjach? chociaż miejsce zmieniłaś. my za tydzień jedziemy, ale bardzo blisko, nad zalew 60 km od nas.
aga - podałabyś mi przepis na drożdżowe bez mleka? mam straszną ochotę, a w sob mamy gości, to moze akurat zrobie :-)
Miłego dnia!
 
Do góry