reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

dzien doberek :)
mamy zajebista kwatere :) Panstwo wynajmujacy swiezo odremontowali cala chate i kupili wszystkie nowe meble , nowa posciel i reczniki nawet telewizory jeszcze ofoliowane stoja :)
poniewaz bylam pierwsza osoba ktora u nich zarezerwowala pobyt przez booking to dostalam jeszcze siatke rzeczy na sniadanie na powitanie :)
chatka ma wieeelki ogrod w ktorym wlasnie sie wylegujemy bo panstwo zakupili wypasne lezaki i stol z parasolem przy ktorym juz sniadanie zalicyzilismy i jest przy samym parku zdrojowym w odleglosci moze 80 m od hotelu w ktorym jest basen za rozsadna cene :)

Wczoraj pozno tu dojechalismy bo tak jak caly dojazd do Wroclawia to byla bajka tak pieknie sie jechalo to po wyjezdzie z Wroclawia utknelismy w mega korku i zamiast 1,5 godz jechalismy 3,5 :( na szczescie Basia przespala cala droge a w nocy to juz super spala bo o 4 zaczela stekac to ja nakarmilam a potem o 8 obudzili ja starszaki bo wyspane byly :)

ale dzisiaj juz jest patelnia i nie chciala zasnac w ogrodzie w wozku nawet w cieniu pod drzewami i po nierownej walce musialam ja polozyc w domu bo tam chlodniej :)

ale miejscowowsc to jednak zadupie mega haha a sklep jak sprzed 30 lat serio :p Malz mowi ze musi w nim zdjecie zrobic na pamiatke :)

no i jak na miejscowosc uzdrowiskowa jest woda zrodlana lecznicza ktora postanowilismy popolijac na szczescie calkiem smaczna :) ale za to kuracjusze to wiekszosc staruszkow i przy parku zdrojowym maja dancingi - co sie wczoraj obsmialismy z muzy puszczanej to nasze :)
 
reklama
babydust,
a mogłabyś podać namiary i cenę? Może być PW:) Jak gdzieś jeżdżę, to zawsze z polecenia by nie mieć niemiłej niespodzianki ;)


U nas straszne upały. Nawet nie wiem ile jest w słońcu, ale w domu tylko ciut lepiej. Ja z moim się gotujemy. Mała jęczy cały dzień, bo ledwo to wytrzymuje :( Musimy zakupić jakiś dobry wentylator czy wiatrak, tylko nie wiem jaki się nada przy niemowlęciu - polecicie coś?
 
Dobry :)

Babydust super trafiliście ... I wszystko nowe i mili właściciele [emoji106]

My sie tez gotujemy :( masakra jest

Wczoraj dla dzieci basen kupiłam 3 h wodę wlewałam do niego 2400 litrów - nie wiem kto to zapłaci :p

Po pracy ide do wody ... Chyba ze woda za ciepła bedzie hehe
 
babydust,
a mogłabyś podać namiary i cenę? Może być PW:) Jak gdzieś jeżdżę, to zawsze z polecenia by nie mieć niemiłej niespodzianki ;)
Asia spapark.com.pl tylko zdjecia sa jeszcze przed remontem - sa inne lozka , stol z krzeslami , podloga nowka sztuka nawet drzwi sa wymienione ;) na booking.com mozna nowe fotki zobaczyc :)
https://www.booking.com/hotel/pl/sp...0f75296ad2a5e449d9ec4bdee19X1;highlight_room=

u nas na szczescie w mieszkaniu jest fajnie chlodno wiec jest gdzie sie schowac w upaly :)
 
Ostatnia edycja:
Jaka cisza ;)

Upał trochę zelżał. Czy Wasze maluchy przy upałach też tyle sikają? ;) My dzisiaj zmienialiśmy Małej pieluszki max co godzinę. Przystawiam ją bardzo często do piersi, bo boję się by mi się nie odwodniła. Ehh..znowu ryk.. :(
 
Milia80 za zimna jeszcze , Kubusiowi pyry zmęczyłam lekko ..., Emily dzis 1,5 h płakała bo tak ciepło ... Nie mozna było jej uspokoić :( masakra ..., chciałam im na dół kupic klimatyzacje tez, ale wszystko wykupione :( masakra ...
M zniósł nasza ba dół za dnia ... Bo w nocy bez nie da sie wytrzymać pod dachem nagrzanym ...

Niedziwne ze Gosia marudna :( po co komu takie upały ...
 
Babydust w ciazy z pierwszym bylam w Polanicy Zdroj to chyba standard ze tamte miadteczka to takie dla wieku 60+. Zreszta bylam zdziwiona jade w gory a tu gor nie widac:) Myslalam ze podobnie jak w zakopcu a tu szok;)

U nas tez goraco. A syn dopiero usnal. Okno na cala szerokosc otwarte i nic nie czuc.
 
Doczytałam
Karina basen dla dzieci a tylko ty sie będziesz kąpać gahaha.

Babydust fajnie macie.

My wczoraj cały dzień po galeriach handlowych chodzilismy. Mała 3 razy jadła poza domem. Jak wróciliśmy to miała cały pampers zlany. Przebrałam i jeszcze jej dobrze nie ubrałam a tu kupa. Cały dzien nic a jak czysta pielucha to od razu no ja nie wiem jaka dama hahaha.

Dygotkaa to kicha z tymi bioderkami. Kurde a mi lekarz tylko ręcznie sprawdza na usg nas nie wysłał.
 
reklama
Kuklaki nasz pediatra tez tylko ręcznie sprawdzał ale ja prywatnie poszłam na usg i wyszły takie rzeczy

Karina super mieć basen ale żeby to się nagrzalo to masakra
U nas wczoraj antek okropnie marudzil przez gorąco a gucio spokojnie był noże ciepło lubi
Mt zaraz jemy śniadanie i jedziemy nas morze oby droga szybko minęła
 
Do góry