reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Ja po fryzjerze:) mlody chyba nie chcial pic nan i dal M popalic. W koncu wypil 40 ml. 2,5 h mnie nie bylo. Nirwiem M mowi ze plakal caly czas ale nie wiem czy mu wierzyc bo nie moge sie dogadac. Jutro tesciowa z mlodym ja do kosmetuczki;)
Z najlepszych info to wiem ze sa juz dowody chlopakow:) uff az mi ulzylo bo chyba jevhalibysmy w stresie bez.

No niezla kolekcja smoczkow ;)
 
Natasza, a dlaczego wyrzuty masz? jak zajmuje się sobą i jest zadowolony, to korzystaj :) potem jak będzie starszy, to też bardziej samodzielny, a nie uczepiony maminego cycka ;)
Ładny komplet :)

Czytam teraz, że maluchy najsilniejszą potrzebę ssania mają w wieku 2-4 m-ce, może jeszcze Wasze będą chciały, nie pozbywajcie się za szybko. I że jak za późno się odstawia, to chłopcy mogą mieć problemy emocjonalne, co ciekawe u dziewczynek tego nie zaobserwowano...
 
Wow jaka kolekcja piękna

Marela pochwał sie fryzura ;)
No to mąż miał zabawę

Anulka wow jaka kolekcja :)
Moja tez nie chciała na początku , aż wkoncu mi sie udało jej wepchać .
A jakie masz kształty ? Wszystkie takie same ?
A z jakiego materiału ? Moja lubi ten zwykły brązowy a te przezroczyste sa za twarde :)

Natasza ładny zestaw

Milla80 ojej wspolczuje

O budzi sie moja kruszynka nara :)
 
Milia no taka jestem...mam wrażenie że jak nie śpi to potrzebuje mojej bliskości...ale ucze się wszystkiego i układam sobie w głowie :)

No i co spał w łóżeczku 28minut...ale szybko położyłam sie z nim na łóżku i już łącznie śpi 1.20 :) ale ja uwięziona bo leży na mojej ręce :)

Anulka ja juz od jakiegoś czasu wiem jak Twój dzień wygląda ;)
 
Milia anatomiczne. Moja chwycila lovi i juz innych nie próbowałam dawać.
Baby ja w ogóle smoczków nie chciałam dawać. Ale się nie dalo. A dostałam te na targach i od koleżanek.

Natasza skok rozwojowy.
 
Milia kurcze jak takie dziecko utrzymać bez snu?
Szkoda że te badanie nie wyszło.
Moja najedzona a jak widzi że jemy to sie oblizuje jak to rozumie o co biega szok.

Aylin ja mam ten turkusowy chicco ale z Nuk taki zwykły lepiej podchodzi.

Anulka po co tyle smoków kupować ja jeden kupiłam a ten drugi dziewczyny w aptece mi dały w prezencie.
 
reklama
Do góry