reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Czesc Dziewczynki :)

Ja nz chwilke bo mala ma skok i przysypia po 15min :/

Nie wiem czy nie zaczyna sie akcja zabkowanie bo pojekuje przez sen szczegolnie nad ranem. M mial 4 miesiace i 2 zeby,syn tez w wieku 4 miechow mial pierwszego zabka.

Ogolnie u nas ok tylko jeszcze ksiazek nie otworzylam :/

No i pogoda do baniiiiii :(

Anulka ja nie patrze jak trzymam butelke i jest ok.

Margo wiozlam 4 butelki po 150ml kazda,puche mleka i sok dla syna i nawet nie zagladali do torby. Jak latam z pl to cyrki,nie raz kazali pic ta wode i sok zabierali.

Oooo juz sie obudzila :/ no to nic wiecej nie napisze :/
 
reklama
Dzień Doberek :-)

dziś dobry humorek bo słońce wyjrzało z za chmur i przede wszystkim nie pada :-)

w poniedziałek bylismy w końcu na pierwszym szczepieniu :tak: młody waży równe 6 kg i ma 64 cm :tak: po szczepieniu ok , tylko więcej spi :tak:

kuklaki - ja straszemu podawałam syropki szczykawka po kilka kropelek na język :tak: młodszemu nic jeszcze nie dawałam oprócz wit D :-)

aylin - bidaku współczuje :tak: jak mój mi zeżarł sutki to laktator poszedł w ruch na 24h bo inaczej się nie dało :-( w szpitalu dziewczynie syn tak zeżarł cyce i położna kazała odstawić właśnie na min 12h żeby się podgoiły :tak:

marela - ja wczoraj prasowałam , a dziś jakimś cudem "kupeczka " jest takich samych rozmiarów :-)

matik - fajny prezent, tatuś pewnie zadowolony :laugh2: mój m dostał prezent tuż po dniu matki bo mi sie ubzdurało ,że dzień ojca jest tuz po dniu matki :laugh2:

margo - piekne widoki :tak:

anulka - ja używamm butelek brown , nie mają żadnych odpowietrzników :tak: puki co jak dokarmiam młodego żadnych kolek, gazów nie ma , u starszego też nie było a był tylko na mm :tak: jedynie mycie jest trochę męczące :-(

milia- polska służba zdrowia i ich terminy na już .... czyli na min. kilka miesięcy .... bezsensowne jeżdżenie tam i z powrotem .. mój teść dostał skierowanie na jakieś badanie , czas czekania 6 miesięcy :no:

aneczka -nie ma jak instynkt matki :-)

i więcej nie pamiętam
 
Moja mała ze wszystkiego zje, byle mleko leciało :-) Nowy smoczek zaakceptowała bez problemu i bardzo szybko wypiła całą porcję. Nie zauważyłam jakoś specjalnie różnicy w ssaniu, ale ja się nie znam, zobaczymy w poniedziałek u neurologopedy. A sama butelka śliczna, różowa, z nadrukiem w motylki, ptaszki i kwiatki :-)

Lei, różnica jest w kształcie smoczka. Moja neurologopeda twierdzi, że z uspokajających najlepszy jest lovi, a z tych do butelki lepszy od lovi jest nuk, ale pewnie ilu specjalistów, tyle opinii. Na razie słucham jej zaleceń, bo nic mądrzejszego nie wymyślę, a bezpłatnego logopedę mam dopiero od września. No i wydaje mi się, że neurologopeda lepszy od zwykłego logopedy, choć nie potrafiłabym uzasadnić, dlaczego tak uważam ;)

Kifsi, no dokładnie, mąż musi brać urlop, benzyna, czas. Gdyby to było na miejscu, to jeszcze spoko albo gdyby za 2 m-ce to była wizyta kontrolna to też co innego. A wczoraj tylko straciliśmy czas, w dodatku lekarz z łaską nas przyjął.
 
Milia mam butelkę nuk, smoczek nuk, i inne o talie jak na zdjęciu. Nie chcesz przypadkiem? Bo nowe, nieużywane chetnie oddam
 

Załączniki

  • WP_20150523_12_48_41_Pro.jpg
    WP_20150523_12_48_41_Pro.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 80
Bylam właśnie j przyjaciolki. Laktator pozyczac elektryczny bo mój ręczny nie wyrobi. No cóż - dziecię czeka butla. W końcu dowiem sie ile zjada.
 
Aylin chcialam to samo napisac ze mam smoki i butelke NUKa do oddania - moja tez nie zaakceptowala haha tylko moje odpakowane niestety :( bezsensu odpakowalam wszystko po kupieniu jak jeszcze w ciazy bylam
smoka uzywam canpola najtanszy a butle aventu

Milia kurna nikt z czlowiekiem sie nie liczy :/ system najwazniejszy :( i nie ma znaczenia ze i rodzicie musza sie jakos zorganizowac ale tez i dziecko przeciez sie meczy jak tak ciagane po specjalistach ciagle jest
 
Anulka o ja pitole ile tego !! My mamy lovi od początku...już niedługo powinnam zmieniać na większy rozmiar..ciekawe jak to będzie

Milia to jest nasza służba zdrowia ! Porażka :-/ znów tyle czekania...tyle godzin bez snu...jak to zrobić? I to jeszcze z coraz starszym dzieckiem..brak słów :(

Załamka Adaś miał dziś od 7 rano trzy drzemki w tym dwie po 10 minut i jedną 25minutową..teraz śpi 23minuty i siedze cicho jak mysz pod miotłą aby spał bo zwariować idzie...czy to jest normalne aby takie małe dziecko tak mało spało w dzień? Nie wiem czy go coś rozprasza czy o co chodzi...nie ma znaczenie czy w łóżeczku czy w wózku czy dziś w chuście...:( dobrze że jak nie śpi to zajmie się trochę sam..ale ja mam wtedy wyrzuty sumienia że się nim nie zajmuje..ehh...pogoda źle na mnie wpływa..

Jeszcze pokłóciłam się z m..

Przyszedł dziś nasz komplet do chrztu
 

Załączniki

  • 1435156126789.jpg
    1435156126789.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 60
  • 1435156174210.jpg
    1435156174210.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 55
reklama
Anulka biedna jestes jak maly tak malo spi ;)
Basia usnela po 11 u mojej mamy i musialam obudzic ja o 14 (z wielkim placzem sie obudzila) zeby zabrac ja do domu zasnela spowrotem w aucie (czyli nie spala moze z 5 min) i obudzila sie dopiero o 16 n a jedzenie :-D:-D
 
Do góry