reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Anulka ja mam ale mloda nawet nr pesel nie posiada.

Aylin biedne dziecko!! Ale super ze znalezli kosmetyki i jest poprawa.
Ladnie Ci rosnie :) ja juz wywalilam z komody wsxystko prawie 0-3 :)
 
reklama
Zapomniałam się pochwalić, że zamówiliśmy chustę :-D. Byłam w odwiedzinach u znajomej chustomamy, która pokazała mi co i jak. Zuzi się spodobało chyba bo po 5 min od zamotania kimnela :-D. Tym sposobem miałam śpiące dziecko na oku i wolne ręce do ogarnięcia kuchni, cudownie! Nie mogę doczekać się aż przyjdzie przesyłka ;-).
 
hej...

matka : dzieci - 0:1 ...

łóżko obsikane na wylot,
lekarstwa zrzygane demonstracyjne ( bo ja chce druga fiolke :wściekła/y:)
małe z bolącym brzuchem i uwielbieniem do butelki
starsze zjadające mi śniadane

pogoda do dpska...
8abs nie ćwiczyłam bo zabrakło mi dnia :no:

a maż z smsem..
" jedziemy zwiedzać świątynie, będę wieczorem .."



łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tez chce!!!!!!!!!!!!

jutro starszy do p-kola idzie ŚWIETO!!!!!

posprzatam! zrobie zakupy! upieke coś! tyle czasu!!!!!!!!!!!!!!

bo teraz to masakra..mój tatusiowy 4latek zrobił się maxymalnie mamusiny od 2 tyg gdzieś..wszędzie mama i mama.. młode tez mama bo jak widzi mnie to juz nogami przebiera i uśmiech i dyszenie w koncu bufet jestem :confused2:


zamiast zabawy w samochody-gdzie musze robić co mi każe :baffled: to wolę układac z nim puzzle na czas :-D skubaniec pyka szybko 100 elementów, musze mu nowe kupić jakies trudniejsze...
 
Mój też lubi chustę ale.. Jak jest więcej niż 22stopnie to mu gorąco i mimo że zasypia w niej to po 1h max 1.5h juz sie wierci i trzeba go wyciągać bo on wygodny chłopak ;)

Doli fajnie Ci się dzień zaczął :-/ aby reszta dnia była lepsza!
U mnie też pogoda do bani..leje na maxa więc siedzenie w domu nas czeka a m idzie na spotkanie z szanowną siostrą :-/
 
Doli dzieci dbają o to żeby Ci się nie nudzilo :p
Wojtek jak mnie zobaczy po jakiejś mojej nieobecności to się zachowuje jak jakieś niedożywione dziecko...:p o on taki perfidny jest...czasem jak wymusi cycka to jak go biore na ręce i odchylam bluzkę to robi już usta w rybkę i się głośno śmieje jakby mówił "znowu się głupia dała nabrać!" :D

No Natasza to poważne spotkanie :D Adasiem sie w ogóle ona interesowała ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzien dobry :)
juz po sniadanku , starszaki zamulaja przed tv a mlodsze gada do zabawek :)
jakos po powrocie z wyjazdu dziecie mi sie budzi 2 razy na jedzenie w nocy a wczesniej bylo juz raz ok 3-4 a potem juz nad ranem 6-7
 
Do góry