reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Pat "interesuje" się pyta o niego i zdjęcia chce oglądać. ..i na tym się kończy..a że m zdjęć nie pokazuje( przynajmniej tak mi mówi...) to widziała Adasia na zdjęciu jak miał niecały miesiąc...wielka ciotka!
 
reklama
Natasza ja się też często boję ze czegoś nie zauważe a z drugiej strony myślę sobie ze jeśli coś by się działo złego to i lekarz zobaczy, a tak to nie ma co się martwic na zapas :)

Tabasia to super :) moja po kąpieli to zwykle jeszcze u nas, ale szybko zasypia, a jak dlugo nie chce to czasem odkladam i też jest czasem ok, za to rano jak budzi się o 6. Czy 7. To zje i jeszcze ja kładę i można dalej spac bo też jeszcZe spi, albo trochę polezy i zasypia ale nie ma krzyku tylko ladnie lezy :)

Doli same atrakcje, a ty zamiast już planować sprzątanie pieczenie itd to może odpocznij jak młody do p-kola pójdzie ;)

Mojej by chusta pewnie też pasowala ;) bo ona lubi być przytulona, ale nie jest taka ze musi tak być więc nie chce jej tak uczyć, może i dlatego narazie nie walczę o to żeby sama zasypiala tylko mi na brzuchu bo fajnie jak taka wtulona lezy ;) mój też tp lubi, a w ciągu dnia to wystarczy jej żebymnie widziała, wczoraj np smazylam racuchy to sama w pokoju już zaczynala jeczec, ale jak ja wzięłam w lezaczku do kuchni to już było ok, patrzyla co robię i się uśmiechala jak podchodzilam co chwilę :)

U mnie również ciąg dalszy beznadziejnej pogody... Chyba od czwartku dopiero ma się poprawić
 
Doli masakra :/
Ciekawe jak ja dam z dwojka rade :p

I ja rowniez zakupilam ale chusto-hamak. Kiedys mialam tkana ale sie nie sprawdzila. A to potrzebuje tylko na czas podrozy wiec dlugo w tym siedziec nie bedzie. Nie trzeba wiazac tylko wlozyc dziecko :)
 
Ja odkurzam a mój dzieć...tnie komara :)
 

Załączniki

  • 1434882071473.jpg
    1434882071473.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 63
Dobry :)

Tabasia mam nadzieje ze to nic powaznego ..., moze mała to leniuszek ???[emoji173]️
Kubus jeszcze tez nie łapie zabawek ... Narazie rożne dźwięki wydaje :)

Natasza śliczne śpiochy z was :)

Pat - Wojtus cwany jest :)
Usta w rybkę hehe [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji23][emoji23][emoji23]

Natasza Kubus tez spi przy odkurzaczu ... :)

Kubus chyba teraz kolki dostaje ...., tatuś wykończony :( ale sie dobrze dogadują chłopaki hehe. Młody ma gadanego ze szok [emoji15][emoji15][emoji15] i dzis ważył 7100 .., Natasza a ile Adaś teraz ma ?

Wczoraj kupiłam sobie na gruponie karnet na permanentny make up :)
Bede brwi robic .. I zamiast 450 zapłaciłam 159 .. Bedzie on robiony ta nowa metoda 3d .... Jutro dzwonię po termin ...

A tak to od poniedziałku jestem na diecie ... Dukana cisnę ... Ale lekko zmodyfikowanego lol jakos musze przeżyć Hahaha .

Miłego dnia :)
 
Moja ostatnio ma bardzo płytki sen - tak od 13 do nawet 00. Chociaż dzisiaj ładnie śpi. Czekam właśnie aż się obudzi i pójdziemy na spacer, skoro nie pada ;)

Też myślę o nosidełku, bo z chustą za dużo roboty :D I cenowo lepiej wychodzi ;) Póki co chyba zamówię taką matę:
TAF TOYS Mata GIGANT INTERAKTYWNA z pałąkami 2w1 (5427931111) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Mała szybko rośnie, już teraz jest dość długa jak na swój wiek, więc mniejsza mata nam się nie sprawdzi :D A na takiej to i przewracanie poćwiczy i pełzanie :)
 
reklama
Karina Kubus super rosnie :)
Daj znac jak ten permanentny bo sama o tym myslalam. Ale tez brwi tylko. I czy boli :p

Wyprobowalam wlasnie moja "chuste".
Na poczatku sie napocilam,m tylko obserwowal i komentowal ze zbedny wydatek itp. Ze shit,dziecka nie moge wlozyc i takie tam. No wiadomo ze trzeba pocwiczyc bo za pierwszym razem to przeciez ciezko od razu prawidlowo zalozyc!!
Kilka prob i jest super :)
Mlodej tak blogo sie zrobilo ze ciela komara i bulwersa zaliczyla jak ja do wozka odlozylam :D
Po poludniu sprobuje jeszcze inne pozycje zeby przed jutrem miec wprawe :p
Jak dobrze pojdzie to wezme 2 bagaze podreczne a nie jeden. Ciekawe jak ja sie z tym wszystkim ogarne,2 dzieci,wozek z fotelikiem,2 podreczne i bagaz glowny... strach siw bac :D
 
Do góry